Windows MCE upgrade to XP Pro

CVIJA_94

Zainteresovan član
Poruka
138
Dobar svima, ovako treba mi pomoć kako da rešim ovaj problem. Na notebooku sam pustio Repair windowsa Media Center Edition 2005 to XP Pro. Media Center Edition imam legalan key.Repair instalacija je tekla ok al je na kraju tražio key ja ukucam ovaj i ništa.
Interesuje me da li imam neki konverter koji pretvara ovaj kod u XP Pro.

Probao sam sa nekim drugim kodovima ali ne prihvata.
 
Dobar svima, ovako treba mi pomoć kako da rešim ovaj problem. Na notebooku sam pustio Repair windowsa Media Center Edition 2005 to XP Pro. Media Center Edition imam legalan key.Repair instalacija je tekla ok al je na kraju tražio key ja ukucam ovaj i ništa.
Interesuje me da li imam neki konverter koji pretvara ovaj kod u XP Pro.

Probao sam sa nekim drugim kodovima ali ne prihvata.

bahahahaahahah konvertor....ta ti je dobra...LOL


Kakva je to Repair instalacija??? Mozhda si hteo reci Update? U tom sluchaju treba da prilozhish key za taj XP PRO sa kojim si radio taj tvoj "repair", ovaj od MCE ti ne znachi nishta. Drugojachije sumnjam da cesh uspeti.

:D
 
Zato što sam sjebao jedan podatak u registrima i svi su rekli uradi repair.Radi se o notebook-u u svakom momemtu mogu podići legalan Windows Media Center Edition 2005 sa originalnim kodom.
Ali nisam mogao ući u Windows već samo u Recovery Console.Tu sam pokušavao izmeniti podatak u registrima ali nemože se pristupiti.
Svi su mi rekli uradi repair sistema.Juče sam pustio repair sistema tako što sam Windows Media Center Edition 2005 za XP Pro samo da mi neobriše podatke.

Zbog podataka to radim. Dođe Product key Id i ja ukucam ovaj od media centra i neće, ps to sam i mislio.Ali onda sam ukucao bilo koji i nije hteo da prihvati.

DAL POSTOJI REŠENJE pošto mi samo treba Windows kako bi pristupio podatcima na hard disku pa ću posle iz windowsa da uradim repair mog originalnog sistema.
 
Zato što sam sjebao jedan podatak u registrima i svi su rekli uradi repair.Radi se o notebook-u u svakom momemtu mogu podići legalan Windows Media Center Edition 2005 sa originalnim kodom.
Ali nisam mogao ući u Windows već samo u Recovery Console.Tu sam pokušavao izmeniti podatak u registrima ali nemože se pristupiti.
Svi su mi rekli uradi repair sistema.Juče sam pustio repair sistema tako što sam Windows Media Center Edition 2005 za XP Pro samo da mi neobriše podatke.

Zbog podataka to radim. Dođe Product key Id i ja ukucam ovaj od media centra i neće, ps to sam i mislio.Ali onda sam ukucao bilo koji i nije hteo da prihvati.

DAL POSTOJI REŠENJE pošto mi samo treba Windows kako bi pristupio podatcima na hard disku pa ću posle iz windowsa da uradim repair mog originalnog sistema.

Hm, pa čoveče... :))
Ubaci originalan mce disk i odradi posao...
 
Zato što sam sjebao jedan podatak u registrima i svi su rekli uradi repair.Radi se o notebook-u u svakom momemtu mogu podići legalan Windows Media Center Edition 2005 sa originalnim kodom.
Ali nisam mogao ući u Windows već samo u Recovery Console.Tu sam pokušavao izmeniti podatak u registrima ali nemože se pristupiti.
Svi su mi rekli uradi repair sistema.Juče sam pustio repair sistema tako što sam Windows Media Center Edition 2005 za XP Pro samo da mi neobriše podatke.

Zbog podataka to radim. Dođe Product key Id i ja ukucam ovaj od media centra i neće, ps to sam i mislio.Ali onda sam ukucao bilo koji i nije hteo da prihvati.

DAL POSTOJI REŠENJE pošto mi samo treba Windows kako bi pristupio podatcima na hard disku pa ću posle iz windowsa da uradim repair mog originalnog sistema.

Druzhe i deca znaju da se greshke u registrima teshko otklanjaju Repair opcijom. Tako se otklanjaju greshke vezane za fajlove.

Ovde ne vidim drugo reshenje nego da instalirash novi Windows. Uzgred, dobro ti chovek malo pre reche, nije mi jasno shto si radio posao sa XPPro, kad je MCE = XP Pro + dodaci...

Znachi, novi windows. Pa srecno!
 
Znam ali rekli su da može u pitanju je fajl winlogon gde sam promenio putanju userinit fajla i nemože da ga pronađe win i nemogu ući ni u jedan user name.


Windows Media Center Edition 2005 mogu podići ali sve mi se briše sa harda i to ne želim.
 
Imam samo jedan hard disk, C podeljen na dve particije.
Interesuje me da li mogu da prekinem instalaciju XP Pro zato što sada stalno ide u instalaciju.
Da li može da se prekine ta instalacija i da ponovo botuje sa hard diska windows pa da ponovo uđem u repair windowsa ovoga puta sa diskom Windows MCE.

Da li to može?
 
Poslednja izmena:
Cekaj,nerazumem kako sad nemas CD ? Kako onda mozes da dignes ponovo os ? nego lepo vec ti covek rekao resenje,a i ja cu detaljnije,ako slucajno imas instalacioni disk,lepo u bios-u stavis da cita sa rom-a ,onda opicis F10 potvrdis i enter,pa ti se restaruje komp,ubacis instalacioni disk i onda kad pise press any key to boot form CD lepo stisnes enter,ali to moras brzo,pa onda ides na repair,i tamo repairas fajl/fajlove koji su ti osteceni,podaci ostaju u kompu,negubis ih :D nadam se da sam pomogao :D
 
Imam samo jedan hard disk, C podeljen na dve particije.
Interesuje me da li mogu da prekinem instalaciju XP Pro zato što sada stalno ide u instalaciju.
Da li može da se prekine ta instalacija i da ponovo botuje sa hard diska windows pa da ponovo uđem u repair windowsa ovoga puta sa diskom Windows MCE.

Da li to može?

Hm, e ybg. jedan hard a dve particije? El tako? Valjda jeste. Pazi sad, jedna od te dve particije ti je sistemska, C particija i na njoj ti se nalazi xp a na drugoj particiji su one bitne stvari... filmovi, slike, dokumenti... (tako bi trebalo da bude) (valjda si to sredio po folderima)... e sad, ubaciš svoj cd i odradiš čistu instalaciju... pri tom... pri instalaciji ti se formatira i briše samo prva particija(c) a ova druga jok... ostaje i ostaje ti sve bitno na njojZi...
 

Back
Top