Ogovaranje komšiluka

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.915
Da li se bavite ovim sportom?
Spremite kaficu ili cappuccino, pucnite prstićima pa da krenemo....

Šta komšiluk radi, a vas nervira, izbezumljuje, iritira ili zasmejava?
Šta vi radite, a od toga komšiluk doživljava nervni slom?
Da li vaš muž/momak merka komšinicu ispod oka (ili obrnuto)?
Da li se komšinica u poslednjih 6 meseci ugojila više od vas?
Šta bi ste rekle (za one malo temperamentnije-opsovale) komšiji koji vas iznervira, al' vam Vaše lepo vaspitanje ne dozvoljava (il' je komšija ko dvokrilni šifonjer pa ne treba rizikovati)?
 
Mozete da mi ne verujete, ali ja imam najbolji komsiluk na svetu... ali bukvalno, znaci, kad god mi se nesto desilo bili su tu da mi pomognu i u dobru i u zlu... Ne bih ih menjala ni za sta na svetu. Eto... ljubim ih sve!
 
Mozete da mi ne verujete, ali ja imam najbolji komsiluk na svetu... ali bukvalno, znaci, kad god mi se nesto desilo bili su tu da mi pomognu i u dobru i u zlu... Ne bih ih menjala ni za sta na svetu. Eto... ljubim ih sve!

Ovo je retkost....i bas lijepo :D


Sada imam novi komsiluk,i svi su nas lijepo i srdacno docekala.....i mnogo pomogli dok smo gradili....a o bivsem komsiluku....imala bih sto sta reci jer sticajem okolnosti "debelih" zidova.....svasta znam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:....a nije lijepo ogovarati......:p
 
Jedan bije majku i kikoće se dok priča telefonom u 2h noću a ima 50ak godina... drugi ima 6 banki i privodi maloletnice koje su btw izuzetno glasne a trećima svaki šum smeta... a četvrti su nenormalno bučni i imam tikove kad silaze niz stepenice... to iz moje zgrade... o susednim zgradama nemam pojma... U stvari imam preko puta jednog dedu koji 24/7 gleda kroz prozor, obično u pravcu moje terase pa mu se povremeno :tease:
Inače su ok :mrgreen:
 
Levo je baba koja je svojevremeno redovno odlepljivala umrlice po komsiluku sa bandera (da niko ne dodje na sahranu?), i to me boli uvo, jedino sto ih je, bas kao i lisce i sve ono sto pocisti ispred svoje kapije, bacala ispred nase kapije. Sad je bolesna i ne krece se vise, a cuva je sin od 55 godina s kojim zivi (nije ozenjen).
Desno imaju u dvoristu i hrane jedno 1o-15 macaka, a imaju i psa. Macke mi ne smetaju, pas malo smara jer laje i budi mi dete.
Etooo
 
Ja lilu nista ne verujem:lol:kad pitate matorce zasto ne pricaju po komsiluku oni ne znaju pravi..neki normalan nepremostiv problem..razlog..sve je to nesto tipa pomeraju mi ves u vesernici..otvaraju vrata kad prze nesto-kuvaju..ko ce da promeni sijalicu u hodniku..ili neko ne prica sa nekim pa truje ostale protiv njega i tako u krug..*** sa mnom neki ne pricaju zato sto su se sa kevom nekad pokacili zbog nebuloza
 
Ja lilu nista ne verujem:lol:kad pitate matorce zasto ne pricaju po komsiluku oni ne znaju pravi..neki normalan nepremostiv problem..razlog..sve je to nesto tipa pomeraju mi ves u vesernici..otvaraju vrata kad prze nesto-kuvaju..ko ce da promeni sijalicu u hodniku..ili neko ne prica sa nekim pa truje ostale protiv njega i tako u krug..*** sa mnom neki ne pricaju zato sto su se sa kevom nekad pokacili zbog nebuloza

Ma jes ne verujes... :) ozbiljna sam mame mi!
 
Da li se bavite ovim sportom?
Spremite kaficu ili cappuccino, pucnite prstićima pa da krenemo....

Šta komšiluk radi, a vas nervira, izbezumljuje, iritira ili zasmejava?
Šta vi radite, a od toga komšiluk doživljava nervni slom?
Da li vaš muž/momak merka komšinicu ispod oka (ili obrnuto)?
Da li se komšinica u poslednjih 6 meseci ugojila više od vas?
Šta bi ste rekle (za one malo temperamentnije-opsovale) komšiji koji vas iznervira, al' vam Vaše lepo vaspitanje ne dozvoljava (il' je komšija ko dvokrilni šifonjer pa ne treba rizikovati)?

Ne bavim se tim stvarima...čak i glasine koje dopru do mog uveta, zaboravim u roku od 10 minuta...

Poz Lilu...
 
Da li se bavite ovim sportom?
Spremite kaficu ili cappuccino, pucnite prstićima pa da krenemo....

Šta komšiluk radi, a vas nervira, izbezumljuje, iritira ili zasmejava?
Šta vi radite, a od toga komšiluk doživljava nervni slom?
Da li vaš muž/momak merka komšinicu ispod oka (ili obrnuto)?
Da li se komšinica u poslednjih 6 meseci ugojila više od vas?
Šta bi ste rekle (za one malo temperamentnije-opsovale) komšiji koji vas iznervira, al' vam Vaše lepo vaspitanje ne dozvoljava (il' je komšija ko dvokrilni šifonjer pa ne treba rizikovati)?

Kulturno , sa "dobar dan" pozdravljam komšije kuća ispred, kuća iza i ove preko puta. Njih ne ogovaram- nemam za šta...Ostale- ne poznajem.

A, da l se tema odnosi samo na komšije??
d050.gif
 
Ja sam od onih koji najblize komsije uredno pozdravi i ponekad upita za zdravlje. O ostalima ne znam ni ko su, ni sta su, niti me zanima...
Ali, zato oni mene znaju... Ako me neko trazi, cak i oni iz susjedne ulice uredno ga posalju na pravu adresu... :roll:
 
Prosto se ponekad iznenadim koliko komšiluk zna detalje u vezi mene...iebiga...dopre do ušiju... I ne samo komšiluk...malo je ovo mesto...kad pogledaš... A kad me pitaju "jel si čuo..." i ja kažem da nisam, njima čudno... Sa svima sam na "zdravo" i to je sve...
 
Kulturno , sa "dobar dan" pozdravljam komšije kuća ispred, kuća iza i ove preko puta. Njih ne ogovaram- nemam za šta...Ostale- ne poznajem.

A, da l se tema odnosi samo na komšije??
d050.gif
baš tako
moje vreme je skupo da bi ga tako traćila
mada imam korektne odnose koji ne podrazumevaju kućne posete
malo je degutantno, ali istinitio
bili smo već 3 god u kući (u kojoj smo i sad, naravno našoj) i umre jedn komšija baš preko puta nas.(To je inače kuća klasična srpska izmišljotina - tri udate ćerke sa svojim porodicama + sstari roditelji)Krenemo da izjavimo saučešće, ono tu bili još neki ljudi (komšije) i ja jednom od njih (misleći da takođe pripad ožalošćenoj porodici ) izjavim saučešće:zstidljivko::zstidljivko::zstidljivko:
 
Od ljudi ochekuj onoliko koliko pruzhish, tako je sa tim susedskim odnosima, ako se prema ljudima iz komshiluka postavish kao kreten uzvratice ti istom merom. Ja sam jedna od omiljenih u svom komshiluku premda sam jedna od mladjih, svi kod mene trche za sve i svashta i ja im uvek rado pomognem.
 
Pisala sam o svom komsiluku, mrzi me da se ponavljam,..

uglavnom od kada su mi ukrali macku ne razgovaram ni sa kim,..a inace imam ludake u zgradi u dve spedicije u dvroistu pa vi vidite,... Inace mrzim svoj komsiluk osim moje babe niko nije baba snajper koja redovno posmatra sta se desava u zgradi i redovno pravi sranja...
 
dobar dan!
kako ste?
srecan praznik!
i tako to.
Nemam pojma nista o njima, osim mozda 2-3 stana cime se bave, i tako neke osnovne informacije,
oni o meni nemam pojma ni sta misle ni sta znaju, ni sta pricaju, ali ne sumnjam da sam im interesantna...posto se kroz moj stan prosetalo milion drugara mojih i mog brata, i par "drugara"...a sta oni znaju ko su drugari a ko "drugari"..njima sve to isto, verovatno...a mene nesto nije briga...
kad neko dodje otvorim vrata i stanem na prag sa osmehom na usnama:"Izvol'te, sta vam treba?"...
Ali zato moja keva zna ceo komsiluk iako ja ovde zivim vec 10 godina, a ona samo kad mi dodje u posetu. I naravno zove komsinice na kafu! oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Pisala sam o svom komsiluku, mrzi me da se ponavljam,..

uglavnom od kada su mi ukrali macku ne razgovaram ni sa kim,..a inace imam ludake u zgradi u dve spedicije u dvroistu pa vi vidite,... Inace mrzim svoj komsiluk osim moje babe niko nije baba snajper koja redovno posmatra sta se desava u zgradi i redovno pravi sranja...

a010.gif
a015.gif

Kome bi bre trebala tvoja mačka... Aj da živiš tamo po Kambodži, Sumatri...tamo ih jedu...al ovde...iebem li ga...ništa mi nije jasno...
 
U nasoj zgradi su svi mladi bracni parovi...mahom sa decom, niko sa ljubimcima...i dok smo imali psa, svi su nas cudno gledali...sad kad vide cincilu, svi bi da je imaju...:)
Inace, druzimo se sa " tri stana "...stvarno su ok. ljudi...ostali su smokljani svoje vrste i svi su nesto nadobudni i prepotentni...uglavnom, osim minimalne kulture nista vise...
Jedino sto me veseli je da stvarno moze da se slusa muzika, zove drustvo do mile volje...I zgrada je veoma cista i uredna...svi vode racuna o tome...
 
Da li se bavite ovim sportom?
Spremite kaficu ili cappuccino, pucnite prstićima pa da krenemo....

Šta komšiluk radi, a vas nervira, izbezumljuje, iritira ili zasmejava?
Šta vi radite, a od toga komšiluk doživljava nervni slom?
Da li vaš muž/momak merka komšinicu ispod oka (ili obrnuto)?
Da li se komšinica u poslednjih 6 meseci ugojila više od vas?
Šta bi ste rekle (za one malo temperamentnije-opsovale) komšiji koji vas iznervira, al' vam Vaše lepo vaspitanje ne dozvoljava (il' je komšija ko dvokrilni šifonjer pa ne treba rizikovati)?
1. Шта знам...некако се слабо дружим с људима из комшилука. Улица је препуна младих брачних парова с децом, и то малом децом...такви људи немају превише времена за кафенисање, а ни ја га немам.
Једина другарица са којом сам баш волела да попијем кафу се удала и одселила у Крагујевац.И не сећам се да смо оговарале, углавном су нам се разговори сводили на приче из живота:lol:...мада, морам признати, нје ми тај спорт стран.z:mrgreen:

2. Мене нервира само једна породица из улице. Изузетно су надмени и искомплексирани. Мајка је у тој породици иницијатор свих лоших емоција које полазе од њих- једна изразито неостварена жена у професионалном смислу па сад мрзи сваког ко то јесте ( мис'им, нисам је ја терала да се уда са 19 година, је л' тако?! :) ). Изузетно је завидна до подне мрзи себе, од подне цео свет. Клоним их се колективно јер шире негативну енергију.
Мени приписују препотенцију, а ја на то кажем да је препотенција одраз велике потенције.z:mrgreen: ( узгред, нисам препотентна, али јесам јако озбиљна)

3. Мој момак..хммм....па он мери жене, то му је некако у карактеру...јако је флертан...у принципу, нема шта да мери.:lol:

4. Мене не може да изнервира претерано неко ко ми није близак...само блиски ми људи имају ту привилегију.:D
 

Slične teme


Back
Top