Seks, droge, alkohol i monotonija zivota

Licno sam koristio marihuanu godinama, kokain ne godinama, ali mnogo puta, i heroin 2 put.
Ali navukao sam se od svih tih droga (tj. osetio zavisost) jedino na 3 stvari koje zakon ne brani i ako su droge, a zna se da jesu (po definiciji reci: 'Droga'): guarana (navuko se jednom na to pice), cigarete i kafa.
A na ove "teske" droge zaista nisam nikada uspeo da razvijem zavisnost, tako da, iskreno, ne znam o cemu se prica...

"Teske su mi sve lake droge" Rambo Amadeus.
Koja ti je od njih uzrokovala psihu sa svađalačkim nastrojenjem? Šta si htio reći ovim postom?
 
Htio sam reci da neko ko zeli da pise protiv narkomanije mora da:
1. ne pusi
2. ne pije kafu
3. ne pije alkohol
4. ne koristi energetska pica
5. o javljanju "zavisnosti" moze pricati samo neko ko je imao iskustva, a ne neko ko o tome slusa na Discovery ili wiki...

Ali ti izgleda mislis da ljudi koji sad piju kaficu i gustiraju cigaru smeju da dodju da seru po narkomanima?
 
Nadam se da će neko moći da mi da odgovor ,u velikom sam problemu pošto treba da se suočim sa nekim ko je na herojinu i da pokušam da mu pomognem da izađe iz svega toga.Ali pre nego što to uradim trbaju mi i neke informacije kako na primer koja je cena 1gr heroina na trđžištu i koliko crta (pošto taj neko ga valjda ušmrkava) imaš od toga.Ovih dana sam dosta čitao o tome i dosta toga sam saznao iako sam ponešto i sam znao ali ovo su informacije koje nemam gde da pribavim.Gde da se obrati za stručnu lekarsku pomoć?Gde su lečilišta kod nas?(BG,NS).
 
Nadam se da će neko moći da mi da odgovor ,u velikom sam problemu pošto treba da se suočim sa nekim ko je na herojinu i da pokušam da mu pomognem da izađe iz svega toga.Ali pre nego što to uradim trbaju mi i neke informacije kako na primer koja je cena 1gr heroina na trđžištu i koliko crta (pošto taj neko ga valjda ušmrkava) imaš od toga.Ovih dana sam dosta čitao o tome i dosta toga sam saznao iako sam ponešto i sam znao ali ovo su informacije koje nemam gde da pribavim.Gde da se obrati za stručnu lekarsku pomoć?Gde su lečilišta kod nas?(BG,NS).

A zasto te zanimaju cijene i doze? Daj mu samo nadji tablete Subotex.


slobodno moze da mu kaze: Kome ona jednom sudi ceo zivot robuje... Heroin, Princ, Decko, Konj, Hors, DOP ili ti 'samo' crno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nadam se da će neko moći da mi da odgovor ,u velikom sam problemu pošto treba da se suočim sa nekim ko je na herojinu i da pokušam da mu pomognem da izađe iz svega toga.Ali pre nego što to uradim trbaju mi i neke informacije kako na primer koja je cena 1gr heroina na trđžištu i koliko crta (pošto taj neko ga valjda ušmrkava) imaš od toga.Ovih dana sam dosta čitao o tome i dosta toga sam saznao iako sam ponešto i sam znao ali ovo su informacije koje nemam gde da pribavim.Gde da se obrati za stručnu lekarsku pomoć?Gde su lečilišta kod nas?(BG,NS).
http://forum.krstarica.com/threads/101038
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top