MLM dame

Poruka
19.457
U zadnjih 10 godina bar 20 likova mi se pohvalilo da su na pragu da se smuvaju sa mladom, poslovno zenom koja zivi sama, i radi za neki multi level.Kao, riba do jaja, daje mu signale da joj se dopada, ne smeta joj sto je ozenjen (ako je ozenjen).I na kraju se desi da obavezno sledi pokusaj da ih doticna uvuce u MLM a pri tom ne dobiju p.icku.Obicno kukaju i slazu tuzne price da posao slabo ide,pa im treba pomoc, malo uclanjenih imaju ovaj mesec itd...Znaci, ni jedan nije dobio p.icku vec eventualno vacarenje i neki izlazak do deset (umorna je a sutra rano putuje jer ima prezentaciju u Pizdincima).Par papaka se cak i uclanilo u MLM, bez zelje da radi ali da pomogne mladoj zeni koja je u velikim problemima..Znaci, ispushiona samo takva.
I kasnije p.izde da ih je MLM dama prejeba.la kao magarca.Kad ih uclani otkaci ih kao majmuna (decko mi se vraca iz USA,pomirila sam se sa deckom,ne bih da ti kvarim brak...)
Da li ste imali ili culi za slicna iskustva sa MLM damama?
 
U zadnjih 10 godina bar 20 likova mi se pohvalilo da su na pragu da se smuvaju sa mladom, poslovno zenom koja zivi sama, i radi za neki multi level.Kao, riba do jaja, daje mu signale da joj se dopada, ne smeta joj sto je ozenjen (ako je ozenjen).I na kraju se desi da obavezno sledi pokusaj da ih doticna uvuce u MLM a pri tom ne dobiju p.icku.Obicno kukaju i slazu tuzne price da posao slabo ide,pa im treba pomoc, malo uclanjenih imaju ovaj mesec itd...Znaci, ni jedan nije dobio p.icku vec eventualno vacarenje i neki izlazak do deset (umorna je a sutra rano putuje jer ima prezentaciju u Pizdincima).Par papaka se cak i uclanilo u MLM, bez zelje da radi ali da pomogne mladoj zeni koja je u velikim problemima..Znaci, ispushiona samo takva.
I kasnije p.izde da ih je MLM dama prejeba.la kao magarca.Kad ih uclani otkaci ih kao majmuna (decko mi se vraca iz USA,pomirila sam se sa deckom,ne bih da ti kvarim brak...)
Da li ste imali ili culi za slicna iskustva sa MLM damama?

z:lol:z:lol: kakva je bre ovo prica...kakva je ovo naiva...pa ko to jos nekoga moze da izlozi na ovu foruz:lol:z:lol:
reci ti njima da se slobodno isclane iz te ML price....to bar nije frka
 
U zadnjih 10 godina bar 20 likova mi se pohvalilo da su na pragu da se smuvaju sa mladom, poslovno zenom koja zivi sama, i radi za neki multi level.Kao, riba do jaja, daje mu signale da joj se dopada, ne smeta joj sto je ozenjen (ako je ozenjen).I na kraju se desi da obavezno sledi pokusaj da ih doticna uvuce u MLM a pri tom ne dobiju p.icku.Obicno kukaju i slazu tuzne price da posao slabo ide,pa im treba pomoc, malo uclanjenih imaju ovaj mesec itd...Znaci, ni jedan nije dobio p.icku vec eventualno vacarenje i neki izlazak do deset (umorna je a sutra rano putuje jer ima prezentaciju u Pizdincima).Par papaka se cak i uclanilo u MLM, bez zelje da radi ali da pomogne mladoj zeni koja je u velikim problemima..Znaci, ispushiona samo takva.
I kasnije p.izde da ih je MLM dama prejeba.la kao magarca.Kad ih uclani otkaci ih kao majmuna (decko mi se vraca iz USA,pomirila sam se sa deckom,ne bih da ti kvarim brak...)
Da li ste imali ili culi za slicna iskustva sa MLM damama?

Neces mi verovati, ali stvarno jesam. :)
 
Nikad cula...za uvlacenje...ali svasta je moguce...na osnovu piramide zaradile silikone i sad mogu da posete toranj u Pizi...

Ovce su za sisanje...a ovnovi neka uvuku malo taj jedan rog i pocnu mozgom da razmisljaju...
 
Da su samo dame (damice), već postoje i MLM gospoda. Pa i razni vlasnici (vlasnice) butika koji baš za tebe imaju povoljnu robu, mož da ih vodiš na piće da ti posle pokažu... O hoštaplerima koji gospodžama mažnjavaju rentu su i knjige pisale. Sve uz pomoć štapa i šargarepe. Nekom poturiš sex kao što drugog vabiš zaradom.
 
Da nije ovo MLM...?

2009-Mercedes-ML-63-AMG-Photo-1.jpg


ML Mercedes...


Sve što je s tašnom i mašnom...ono...japi sistem...prezirem iz dna duše...
Izvinite menadžeri, znam da vas je ovde poprilično, al iebiga...
 
k'o da si pronashao charobnu lampu ( :lol: :lol: )
normalan chovek se skloni od gorih a te na vreme dodju i prodju -nema ona vremena za zamajavanje bar je iskrena ,neopterecena glupostima (pricati o kakvim emocijama a vamo raditi druge stvari pa to sam video na mom ocu )
 

Back
Top