Da li postoje stvari koje mogu da pobede ljubav u svako doba?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Istinita prica:
Zabavljali su se 5 godina, vencali i dobili dvoje dece.Sve je funkcionisalo besprekorno, ziveli su u malom gradu u Srbiji.Sve je bilo idealno dok ona nije radi nekog benignog zdravstvenog problema otisla kod lekara.I zaljubila se u njega. Posle prvog tajnog vidjenja presla je kod njega da zivi.On je ziveo kao samac, podstanar u maloj sobi sa kupatilom u potkrovlju.Bacila je sve, brak, porodicu radi njega.Carsija je brujala, delagacije kumova, prijatelja, rodjaka dolazile da je odvrate od te veze...Nista, ostala je sa njim i jedan dan su jednostavno nestali iz tog mesta.
Sta mislite o tome?
P.S. Zaboravio sam da napomenem da je lekar crnac koji je ovde 80-tih zavrsio fax i ostao da radi i zivi ovde. z:lol:
 
A to licemerje o deci.....koliko brakova se razvede kada mushkarac poludi za svojom sekretaricom, pa niko ne kazze:"a deca?"
Licemerno je ostati u braku zbog dece i to deci najvishe shkodi.

Ne može otac nikad zameniti majku i ti to dobro znaš...kao što i ja znam...

Moje lično mišljenje je da je ta žena šljam od čoveka...ni kučka neće da ostavi svoje štence...

Ja bih s ovim završio, jer sam sve rekao na tu temu...
 
Shta se pravimo lude, dragi snoshke? Shto je lekar crnac pa ima pitona o kakvom vi samo sanjate? Jel to? Pa da posluzzi kao vrhunski dokaz da zzenama nije bitna ljubav vech duzzina kite? Zamisli. Nemoguche da se zaljubila u njega kao choveka? Zashto? Zato shto je crnac? Imash neshto protiv crnaca? A?

Nemam nista protiv crnaca, samo sam pitao sta mislite da je pobedilo ljubav, kad je otisla sa njim posle JEDNOG VIDJENJA. Reci ti sta bi trebao da ima taj da bi ostavila dvoje dece i 14 godina zajednickog zivota posle ponavljam JEDNOG VIDJENJA.
Eto, nek nije crnac vec kepec iz cirkusa.
 
Istinita prica:
Zabavljali su se 5 godina, vencali i dobili dvoje dece.Sve je funkcionisalo besprekorno, ziveli su u malom gradu u Srbiji.Sve je bilo idealno dok ona nije radi nekog benignog zdravstvenog problema otisla kod lekara.I zaljubila se u njega. Posle prvog tajnog vidjenja presla je kod njega da zivi.On je ziveo kao samac, podstanar u maloj sobi sa kupatilom u potkrovlju.Bacila je sve, brak, porodicu radi njega.Carsija je brujala, delagacije kumova, prijatelja, rodjaka dolazile da je odvrate od te veze...Nista, ostala je sa njim i jedan dan su jednostavno nestali iz tog mesta.
Sta mislite o tome?
P.S. Zaboravio sam da napomenem da je lekar crnac koji je ovde 80-tih zavrsio fax i ostao da radi i zivi ovde. z:lol:

tuzno....mislim za ostavljenu stranu....a sta je sa decom...jel i njih ostavila...ono jeste da poenta price nije u tome al pitam cisto onako...to bi ovu pricu pored tuzne ucinilo i odvratnom na neki nacin

a kakve veze ima sto je doktor crnac?
 
tuzno....mislim za ostavljenu stranu....a sta je sa decom...jel i njih ostavila...ono jeste da poenta price nije u tome al pitam cisto onako...to bi ovu pricu pored tuzne ucinilo i odvratnom na neki nacin

a kakve veze ima sto je doktor crnac?

Pa ima veze jer implicira da je zbog velike kite, kao sto pipi zaobilaznim putem napomenu.
Pa koliko znam otisla je sa njim u Sijera Leone (odatle je lik).
 
tuzno....mislim za ostavljenu stranu....a sta je sa decom...jel i njih ostavila...ono jeste da poenta price nije u tome al pitam cisto onako...to bi ovu pricu pored tuzne ucinilo i odvratnom na neki nacin

a kakve veze ima sto je doktor crnac?

To ti pričam...deca su poenta cele priče...iz mog ugla... Možda je efendi potencirao da je crnac obdaren, pa je nju zaludela kita... Ali meni je u oči upao taj detalj sa decom... Bizarno iebote...ali ne i nemoguće...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top