Gledanost programa RTS-a

milegr

Zainteresovan član
Poruka
240
Ovih dana RTS nas redovno "bombarduje" procentima gledanosti, i milionima gledalaca, koji gledaju emisije "Selo gori a baba se češlja" ili "Moj rođak sa sela" . Šta mislite kakvi bi rezultati bili kod emisija kao što je "48 sati svadba", celodnevnih i noćnih prenosa sednica Skupštine Srbije ili najzad, snimaka suđenja Prof.Dr. V. Šešelja u sitnim noćnim, ili bolje reći, ranim jutarnjim satima ?
 
Ovih dana RTS nas redovno "bombarduje" procentima gledanosti, i milionima gledalaca, koji gledaju emisije "Selo gori a baba se češlja" ili "Moj rođak sa sela" . Šta mislite kakvi bi rezultati bili kod emisija kao što je "48 sati svadba", celodnevnih i noćnih prenosa sednica Skupštine Srbije ili najzad, snimaka suđenja Prof.Dr. V. Šešelja u sitnim noćnim, ili bolje reći, ranim jutarnjim satima ?

Koji debili ovo gledaju-"48 sati svadba":poludeo::amen::vudu:
 
Ovih dana RTS nas redovno "bombarduje" procentima gledanosti, i milionima gledalaca, koji gledaju emisije "Selo gori a baba se češlja" ili "Moj rođak sa sela" . Šta mislite kakvi bi rezultati bili kod emisija kao što je "48 sati svadba", celodnevnih i noćnih prenosa sednica Skupštine Srbije ili najzad, snimaka suđenja Prof.Dr. V. Šešelja u sitnim noćnim, ili bolje reći, ranim jutarnjim satima ?
E kad bi znao kako mi je bitno za zivot koji je najgledaniji program,koja serija je najgledanija....ma boli me *****
 
Ovih dana RTS nas redovno "bombarduje" procentima gledanosti, i milionima gledalaca, koji gledaju emisije "Selo gori a baba se češlja" ili "Moj rođak sa sela" . Šta mislite kakvi bi rezultati bili kod emisija kao što je "48 sati svadba", celodnevnih i noćnih prenosa sednica Skupštine Srbije ili najzad, snimaka suđenja Prof.Dr. V. Šešelja u sitnim noćnim, ili bolje reći, ranim jutarnjim satima ?

Znači da im se ljulja...
 
Jes, chuo i ja.

"Baba gori a selo se cheshlja" redovno gleda gotovo 4 miliona ljudi.

Samo shto ja od tih 4 miliona ne znam nijednog jedinog. Shtavishe, gotovo niko koga ja znam nikad nije ni chuo za tu seriju.
 
Poslednja izmena:
Jes, chuo i ja.

"Baba gori a selo se cheshlja" redovno greda gotovo 4 miliona ljudi.

Samo shto ja od tih 4 miliona ne znam nijednog jedinog. Shtavishe, gotovo niko koga ja znam nikad nije ni chuo za tu seriju.
z:hm:
to je i meni zauvek ostala misterija , cak i moja baba koja je poreklom iz tih krajeva gde je snimano to ne gleda a kamoli jos neko , gde nadjose tih 4 miliona ,mozda po dijaseri nekako mi bas gastarbajterski deluje serija , mada i to je opet mnogo
 
Poslednja izmena:
Ovih dana RTS nas redovno "bombarduje" procentima gledanosti, i milionima gledalaca, koji gledaju emisije "Selo gori a baba se češlja" ili "Moj rođak sa sela" . Šta mislite kakvi bi rezultati bili kod emisija kao što je "48 sati svadba", celodnevnih i noćnih prenosa sednica Skupštine Srbije ili najzad, snimaka suđenja Prof.Dr. V. Šešelja u sitnim noćnim, ili bolje reći, ranim jutarnjim satima ?
Treba ukinuti televiziju. Svaku i svugde. z:dm4:
 
Ma ne bre, u Srbiji.
To sve ide u paketu sa onim da je 97 % populacije Novu Godinu dochekalo ispred TV-a, a od tih 97 % je 70 % gledalo babu i selo, 45 % uvek isto Grandovo Veselje na Pink-u a 125 % prenos sa Trga na Studiju B.

Ja o toj babi i tom selu ne znam gotovo nishta. Znam samo da me podseca na one "Seljake" sa Pink-a. Ko je video barem 15 minuta tih "Seljaka" zna da je rech o nechem najimbecilnijem shto je srpska televizijska scena ikad izrodila.

Sa tim chudom se ni telenovele ni "Veliki Smrad" ni "Destinacija Trifun" ni "Grand Show" ni "Menjam Pichku" ne mogu porediti.
 

Back
Top