Teofil Pančić

Možda jeste, ali kakve to veze ima sa njegovim stavom?
Ovo je politika, a ona nema veze sa izgledom.

Ovakve komentare ubuduće brišem. Samo argumentovani odgovori se pikaju.

E stani nemoj.

Ima veze......kako nema......za argumente nemam vremena.

Svako ko je demokrata nije u pravu.
Svako ko gotivi balasevica i ovog nesretnika je olosh.

E sada da pocnem od pocetka.........ma hajde..........jednostavno postavka nasih demokrata u startu je lazna......na lazi i silom su dosli na vlast.

Lazu non stop,rade dokazano protiv drzave itd itd.

Stoga da skratim nisu u pravu........ali ajd sa nekim mogu i da pricam........ali sa ultra demokratama(nacistima) koji podrzavaju usa,ne gotive rusiju,pricaju o 90-tim(zna se kako) mogu samo sa shtanglom da razgovaram.
 
Da je jedan ne talenytovani novinar , koji je kumnisticki ( antisrpski vaspitavan . da je nedostatak talenta pokusao da nadomesti zaprepascujucom kolicinom ppljuvanja po SPC , Vladiki Nikolaju , Srpskoj kulturi, Istoriji , Svemu sto je srpsko . Da se u tom smislu utopio u mejntrim anti-srpske histerije , koja je vladala od 90 pa do danas ,. da ce ga i oni , koji ga podrzavaju , zaboraviti u tren oko , cim anti-srpstvo , i tzv . denacfikacija Srba pokaze da nije delotvorna , i da je taj pookusaj propao .
On ce moci jos neko vreme da pise u Hrvattskim medijima . Da je on bilo sta drugo , a ne srbin , nikada ne bi mogao da se bavi novinarstvom ,. a u Hrvaskoj , bi ga verobvatno ubili , da je samo jedan takav tekst objevio , kakve objavljuje ovde u Srbiji .
daklem , mislim , da je on jedan ne talentovani , kumunisticki , kvazi-novinar , u sluzbi siptarskog narko kartela , hrvatske obavestajne sluzbe , Sorosa , i ko zna koga jos .
Odlican je prijatelj sa N. Kandic . S. Biserko . Veranom maticem , i Petrom Lukovicem , jednim istim satrapom , kao stto je i sam . Inace poznatoi su obojica , kao ljudi koji tecno govore Hrvatski , kad god zatreba . vise puta su u Hrvatskim medijima tako pljuvali Srbiju , da je i voditeljima i urednicima hravtskih medija bilo neprijatno ....
Kolac .
 
Malo preteruje u kritikovanju sopstvenog. Inace dobar novinar, samo bi trebao da postane malo manje pacifista. Evo sad ga slusam u Utisku ( gde je btw odlicno sibanje i bolje da sa sve vreme gledala to, nego nesrecni rukomet ) i on zaboga ne bi nikoga zabranio, on je tolerantan prema svima i to je ono cega se grozim. Daj jednak tretman svima i bice ok.
 
Pošto je predhodna tema postala apsolutno neupotrebljiva, evo nove o gosn Teofilu.

Pazite na komentare, pod budnim ste okom.

Dakle, šta mislite o ovom finom čiki?

Da ne trazim tacne citate, a hocu ako budes insistirao.

Mislim da sam vec to pominjao par puta.

Gledam "Bringing Down a Dictator" i Teofil lepo objasnjava kako su nezavisni mediji u Beogradu bili blokirani, kako su gradjani bili pasivni i kako je za 5. oktobar 2000. najzasluznija opozicija iz unutrasnjosti, gde su mediji bili slobodniji, a gradjani siromasniji, pa, samim tim i ogorceniji. Nahvali Teofil tako doprinos opozicije iz unutrasnjosti kad...

Posle poslednjih izbora, gostuje isti taj Teofil u ,,Utisku nedelje" i kaze, nesto kao ,,pa ne moze meni neko iz Lazarevca, Kaludjerice... da odlucuje ko ce biti na vlasti u MOM Beogradu".

Sta reci o takvom coveku? Taj ce sutra promeniti svoju zivotnu filozofiju, ako to trenutno odgovara njegovim interesima.
 
Tja, on nesumnjivo obožava da nervira nacionaliste, veoma umešno to radi i očigledno postiže efekat. Vidi se to i ovde...
Inače osim političkih dešavanja on komentariše i kulturna.
 
dakle krecem zenski...da je poslednji na svetu i da mi doktori kazu da cu umreti ako ne budem htela sa njim ono...izabrala bih umreti
sto se tice njegovog politickog stava..pa da li je to stav? mislim to je tako laprdanje gluposti..pri tom takvo antisrbovanje da moze jedino da izazove muku i proliv
on sto misli da su argumenti..to je majki za plakati...njegov glavni stav je anti srpski bez ijednog jedinog pravog argumenta
tih kosmopolita i dobrih gradjana koji misle da je biti gradjanin sveta i demokrata jedino i pod jedinim uslovom da pljujesh srbe..onda je to zalosno
sta je on pametno rekao
kako sve vidi samo sa jedne strane
kako je moguce da jedan novinra sebi dozvoli da gleda nesto samo jednostrano i to proglasi istinom...taj njegov kao urbani civiliozovanovi stav..je u stvari stvar kompleksa dubokih kompleksa...pa mu nista drugo nije ni preostalo nego da lupa to sto lupa...drugacije ga nikada ne bismo videli i culi za njega..a ovako posto je ekstreman u svojim stupidinim stavovima mozda neka ista takva i padne na rudu..inace ce mu se ona stvar osusiti i otpasti
gradjanski stav nije nista drugo do jedan obizan fol..ne sporim ..glup nije...ali glgupo zvuci a josh gluplje izgleda
njegov izgled je direktno vezan za njegove stav...posledica kompleksa
 
Poslednja izmena:
Tacno , samo sto nekad pretera , ali to je njegov stav . Voleo bih jedan TV duel da suocimo njega i Slobodana Antonica , to bi bio show ...

pa vec je bilo ranije , tj. secam se da je sa Antonicevom debljom polovinom Dj.okicom cak i na Ti bio u jednom utisku , inace Antonica odlikuje da je u javnim nastupima prilicno odmeren i uravnotezen al je zato u tekstovima do zla boga ostrascen i ogorcen , pogotovo od kada mu je idol otisao sa vlasti .
 
Nishta. Ponekad je u pravu, neretko se preserava. U svakom sluchaju, jedan od onih novinara - politichkih analitichara, te samim tim jedan od onih ljudi kojima se pridaje previshe vazhnosti, poput Antonica, Lukovica, i ostalih kojima profesija dozvoljava da puste mashti na volju, te da seru k'o foke.
 
pa vec je bilo ranije , tj. secam se da je sa Antonicevom debljom polovinom Dj.okicom cak i na Ti bio u jednom utisku , inace Antonica odlikuje da je u javnim nastupima prilicno odmeren i uravnotezen al je zato u tekstovima do zla boga ostrascen i ogorcen , pogotovo od kada mu je idol otisao sa vlasti .

Nikada Antonića nisam gledao, ali ga redovno čitam u Politici. Ne mogu poreći da naginje na desnu stranu (taman tu negde kod Koštunicez:mrgreen:), ali je odmeren i u pisanju. Bar u Politici, ne znam gde još piše.

Mislim da se Pančić i Antonić ne mogu porediti. Čitao sam par kolumni od Pančića i nisam nimalo oduševljen njegovom generalizacijom i preteranim donošenjem zaključaka.

Opasnost kod mnogih analitičara je ta što oni iznošenjem svojih veoma jakih argumenata mogu da donesu zaključak koji ne stoji. Pošto je Antonić puno bolji u iznošenju argumenata, može se smatrati da je opasniji, ali sam se složio sa velikim brojem njegovih analiza. Pančić je često revoltiran, ali bar uvek znaš šta od njega da očekuješ...
 
Pošto je predhodna tema postala apsolutno neupotrebljiva, evo nove o gosn Teofilu.

Pazite na komentare, pod budnim ste okom.

Dakle, šta mislite o ovom finom čiki?

Genijalac!
Obrazovan čovek koji kroz sarkazam pokazuje prstom na smrdljivu trulež u našem društvu.
Ta trulež je počela i da se raspada- dakle čovek je u pravu.
Ismeva stranački i politički fetišizam i narodne zablude i zbog toga ga mrze.
Samo maliciozni mogu da tvrde da ovaj čovek iznosi neistine.
Kao nešto ga pljuvao na TV-u onaj Kovačević koji samo žvaće ono što svi znaju a ne nudi nikakvo rešenje.
 
Nikada Antonića nisam gledao, ali ga redovno čitam u Politici. Ne mogu poreći da naginje na desnu stranu (taman tu negde kod Koštunicez:mrgreen:), ali je odmeren i u pisanju. Bar u Politici, ne znam gde još piše.

Mislim da se Pančić i Antonić ne mogu porediti. Čitao sam par kolumni od Pančića i nisam nimalo oduševljen njegovom generalizacijom i preteranim donošenjem zaključaka.

Opasnost kod mnogih analitičara je ta što oni iznošenjem svojih veoma jakih argumenata mogu da donesu zaključak koji ne stoji. Pošto je Antonić puno bolji u iznošenju argumenata, može se smatrati da je opasniji, ali sam se složio sa velikim brojem njegovih analiza. Pančić je često revoltiran, ali bar uvek znaš šta od njega da očekuješ...

Antonic naginje desnici...ma jok covece..on je bash zuti...ali sa ovim debelim ne moze da se poredi..Antonic je zadrzao dozu objektivnosti i ne generalizuje i preuvelicava stvari kao debeli iskopleksirani kreten
 

Back
Top