Zemlja je ravna ploča! :)

Da li je Zemlja ravna ploča?

  • Da

  • Ne

  • Možda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Šaban

Aktivan član
Poruka
1.805
Pogledajte samo ove bisere! :hahaha:
Na ovom hrvatskom blogu sam saznao za njih. Ljudi su stvarno potpuno zaluđeni ovom teorijom... Neverovatno.

Najjače od svega je što nemaju ideju koji bi bili motivi prikrivanja "istine" da Zemlja, zapravo, nije loptastog, već pločastog oblika.

Na blogu za koji sam dao link, videćete i komentare. Najjači je ovaj:

"Poći ću od najjednostavnije moguće solucije:
Kada bi Zemlja bila okrugla, mi bismo svi s nje već odavno popadali.
Laž je da nas drži gravitacija.
Takvo što, samo po sebi, uopće ne postoji.
Ako staviš neki predmet na površinu lopte, on će pasti. Dakle, neodrživo je da je Zemlja okrugla, a da ljudi s nje ne popadaju.

I ja mislim da je riječ o uroti širih razmjera. Pozdravljam povratak prastaroj grčkoj teoriji o mrtvim atomima."

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa da je Zemlja ravna plocha, onda bi imala krajeve ili bi bila k'o beskonachni papir:lol:Ali poshto je loptasta, onda joj nema kraja i ne mozhe joj se nikako videti prekid kontinuiteta.Evo i ja sam prochitala one odvale:)Najsmeshnije "chinjenice" su da se Sunce samo udaljava pa kao navodno nestane; pa onda kada se nebeska tela posmatraju preko teleskopa, onda izgledaju k'o palachinke:hahaha: tj. dvodimenzionalna; da Zemlja lezhi na ledjima 4 slona i kornjache:rotf:; da su Sunce i Mesec predstavljeni k'o reflektori...:lol:
 
P: Što je s plimom i osekom?
O: Plima i oseka nastaju zbog blagog "efekta klackalice" na Zemlji. Kad se Zemlja malo nagne, voda se slije na onu stranu koja je niža. To njihanje Zemlje nastaje zbog veoma slabih potresa. Jači potresi mogu stvoriti velike plimne valove.

P: Zašto voda ne iscuri sa Zemlje?
O: Zato što se uz cijeli opseg Zemlje nalazi golem ledeni zid (visok 50ak metara) koji spriječava vodu da curi s ruba.

P: Kako globalno zatopljenje utječe na ledeni zid?
O: Za sada ne utječe nikako, ali daljnjim zatopljenjem bi se ledeni zid mogao početi otapati. Nažalost, nitko neće prestati zagađivati atmosferu jer bi to oštetilo ekonomiju, a svima je stalo samo do novca.
 
P: Što je s plimom i osekom?
O: Plima i oseka nastaju zbog blagog "efekta klackalice" na Zemlji. Kad se Zemlja malo nagne, voda se slije na onu stranu koja je niža. To njihanje Zemlje nastaje zbog veoma slabih potresa. Jači potresi mogu stvoriti velike plimne valove.

P: Zašto voda ne iscuri sa Zemlje?
O: Zato što se uz cijeli opseg Zemlje nalazi golem ledeni zid (visok 50ak metara) koji spriječava vodu da curi s ruba.

P: Kako globalno zatopljenje utječe na ledeni zid?
O: Za sada ne utječe nikako, ali daljnjim zatopljenjem bi se ledeni zid mogao početi otapati. Nažalost, nitko neće prestati zagađivati atmosferu jer bi to oštetilo ekonomiju, a svima je stalo samo do novca.

Kako ovo prokomentarisati, a ne zaplakati...? z:(
 
E stvarno je ovaj podforum kretenizam. Ja postavim ozbiljnu temu i odgovori jedva njih dvoje, a ovde se iživljavate kao da je neko ono ozbiljno pitao, pa evo i ja ću sad da odgovorim na anketu evo vam :twisted:

Nego, našla sam na youtube vrlo "ozbiljne" tvrdnje da su dinosaurusi živeli zajedno sa ljudima u isto vreme, na istoj ovoj planeti :) i naravno sve to služi da bi se natrljo nos evojuciji :eek: jer je to kao dokaz da je Zemlja stvorena za onih 6 dana..... toliko beše? Mrtvi ozbiljni :lol:
 
E stvarno je ovaj podforum kretenizam. Ja postavim ozbiljnu temu i odgovori jedva njih dvoje, a ovde se iživljavate kao da je neko ono ozbiljno pitao, pa evo i ja ću sad da odgovorim na anketu evo vam :twisted:

Nego, našla sam na youtube vrlo "ozbiljne" tvrdnje da su dinosaurusi živeli zajedno sa ljudima u isto vreme, na istoj ovoj planeti :) i naravno sve to služi da bi se natrljo nos evojuciji :eek: jer je to kao dokaz da je Zemlja stvorena za onih 6 dana..... toliko beše? Mrtvi ozbiljni :lol:

Šta da ti radim, nisi dovoljno komercijalna... z:poz:z:)
 

Back
Top