Da li biste oprostili prevaru?

da li biste oprostili prevaru?

  • da

  • ne

  • ne znam, možda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da li možda već jeste?
ili niste mogli?
zašto?

da li vam se dešavalo da jednostavno osetite nečije prisustvo izmedju vas i vašeg partnera
a onda
umesto da razgovarate s njim/njom, povijete glavu i čekate da prođe?

Пробала сам једном давно.
Било ми је јако тешко.
И на крају сам схватила да не могу.
Једноставно, изгубила сам поверење и поштовање.

Десило ми се да осетим то присуство и касније...
Јесам разговарала, али ништа нисам постигла.
Порицање...
И са изненађењем сам схватила да ми је свеједно...
 
Poslednja izmena:
Nisam nikad osetila da je druga devojka između mene i bilo kojeg od mojih momaka, niti me je iko prevario (a da ja to znam).
Ne znam kako bih reagovala. Prevara-pa, viđanje, ljubljenje, ne mora samo seks da bude prevara...
A kad krene dosta vremena da provodi sa njom, i da (još) uvek ničeg nije bilo između njih, to je već znak za uzbunu... I odmah bih razgovarala o tome, ne mogu da čekam ja da prođe nešto (kad se radi o bilo kojem odnosu sa drugim ljudima).
 
da li možda već jeste?
ili niste mogli?
zašto?

da li vam se dešavalo da jednostavno osetite nečije prisustvo izmedju vas i vašeg partnera
a onda
umesto da razgovarate s njim/njom, povijete glavu i čekate da prođe?

Nisam mogla.. Zato sto ako mu ne valja u jednoj vezi (ili jojz:mrgreen:) moze da prekine pa da nastavi nesto drugo, bilo to sex, veza, brak, svejedno..
I da bas si lepo opisala.. To se uvek oseti.. Po hladnoci, iznenadnoj neverovatnoj bliskosti,ili pak nekoj promeni u ponasanju..
I da, i poljubac mi je prevara ;)
 
Пробала сам једном давно.
Било ми је јако тешко.
И на крају сам схватила да не могу.
Једноставно, изгубила сам поверење и поштовање.
misliš da poverenje može da se povrati?
a boze mojjjj...pa desi se i najboljima :)
šta? :)
da prevare ili da oproste?
Gresis..nije osveta u pitanju..vec osecaj..da bih mogao lakse oprostiti..ne mora ona ni saznati
joj ne znam
čini mi se da bih se još lošije osećala, ne znam
 
joj ne znam
čini mi se da bih se još lošije osećala, ne znam

Vidi prosto..i da sednes ceo dan i saslusas milion izgovora i razloga ne bi ti nista bilo jasno i logicno..ne postoji realno nesto sto ti partneru ne mozes pruziti sto trazi na drugoj strani..tako da li su to emocije ili sex..neznost..avantura..experiment nebitno..bila bi totalno slomljena i trebalo bi jako dugo vremena i zivaca..strpljenja..dokazivanja da se poverenje povrati..ovako uradis isto..cist racun duga ljubav;)
 
Vidi prosto..i da sednes ceo dan i saslusas milion izgovora i razloga ne bi ti nista bilo jasno i logicno..ne postoji realno nesto sto ti partneru ne mozes pruziti sto trazi na drugoj strani..tako da li su to emocije ili sex..neznost..avantura..experiment nebitno..bila bi totalno slomljena i trebalo bi jako dugo vremena i zivaca..strpljenj..dokazivanja da se poverenje povrati..ovako uradis isto..cist racun duga ljubav;)

:eek:
 

Back
Top