live video download

MASTER OF DISASTROUS

Zainteresovan član
Poruka
351
da li znate neki program da kad gledate uzivo nesto na internet da ga on tako skida.

Sothink web video downloader moze tako da skida ali on troduplo vise skine mb nego sto video zauzima,a ja nemam flat intrenet pa da mogu do mile volje skidat.

hvala.
 
Pa... imas 'svojerucnu' metodu... Da ono sto pogledas (ceo video) da iskoristis, na primer sa youtuba. Nisam proveravao, mislim da radi i za ostale sajtove

Prvo, ovo se izvodi iz total comandera...

Ako imas IE, imas folder...c\documents\user\local setings\temp int files\ie5 i u njemu nekih 20-30-40 foldera...
Mozes da stavis na sortiranje po velicini. Tad samo pogledaj vreme fajla i to je to. Za youtube je nekih 2mb i malo jace po minutu.

Za FF nije mnogo drugacije, FF ima svoj folder gde su mu 'temporary' stvari...

A sve se snima na disk jer komp tretira Internet kao nepouzdanu stvar - pa cuva kopije hehehehehe

p.s. ovo je za XP, Vista me ne zanima... ali ne bi trebalo mnogo da se razlikuje

p.p.s. konkretno za youtube, a mozda i za ostale sajtove - moraces sam da das ime fajlu jer sistem stavi video[1] ili slicno... to znaci "video[1]." pa ti moras to da pretvoris u "nesto.flv"
onda samo uzmi neki kodek za flv i pustas sta ti volja :D
 
Poslednja izmena:

Kad se sretnemo na benzinskoj, imaš Holsten od mene z:lol: z:lol:!!

Za IE
C:\Documents and Settings\_korisničko ime_\Local Settings\Temporary Internet Files

Za Mozillu!!
C:\Documents and Settings\_korisničko ime_\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\hb_6b_55o.default\Cashe

Za Operu!!
C:\Documents and Settings\_korisničko ime_\Local Settings\Application Data\Opera\Opera\profile\cache4

Treba da otkrijete skrivene i sistemske fajlove, a ako vam je namešteno da odmah
briše temp i cache, nesmete da zatvorite svoj browser.
Kad pronadŽete fajl koji je po vremenu poslednji na listi, prebacite ga u drugi direktorijum
i preimenujte ga u bilo šta, samo da mu ekstenzija bude .flv!!

Ovo odma ide na Multimediju :lol: :lol:!!
Ako veČ neTko nije turiJo!!
 
Poslednja izmena:
Или једноставнија метода, откуцати у претраживач:
Kod:
about:cache
Једино за ИЕ потребно је отићи пешака (као и увек).
 
Kad se sretnemo na benzinskoj, imaš Holsten od mene z:lol: z:lol:!!

Za IE
C:\Documents and Settings\_korisničko ime_\Local Settings\Temporary Internet Files

Za Mozillu!!
C:\Documents and Settings\_korisničko ime_\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\hb_6b_55o.default\Cashe

Za Operu!!
C:\Documents and Settings\_korisničko ime_\Local Settings\Application Data\Opera\Opera\profile\cache4

Treba da otkrijete skrivene i sistemske fajlove, a ako vam je namešteno da odmah
briše temp i cache, nesmete da zatvorite svoj browser.
Kad pronadŽete fajl koji je po vremenu poslednji na listi, prebacite ga u drugi direktorijum
i preimenujte ga u bilo šta, samo da mu ekstenzija bude .flv!!

Ovo odma ide na Multimediju :lol: :lol:!!
Ako veČ neTko nije turiJo!!

dali ovo vazi i kad gledam nesto uzivo i nije flv format nego wmv.


zasto nemogu da otkrijem sktivene fajlove????
 

Back
Top