odgovorni u seksu?!

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Saznejete da vam se zivot okrece za 180 stepeni.Devojka sa kojom ste vam saopstava da je trudna z:dm: Kakva bi bila vasa reakciija?

Pitanje postavljam jer me zanima svest muske ekipe o posledicama sve cesceg seksa bez adekvatne zatite.Iz nekih prica sam zakljucila da samo zensko mora da vodi racuna o tim stvarima :zima2: Recimo tako nesto se desi,pa me zanima sta mislite kako bi vas zivot isao dalje (vazi i za forumase i mašice) z:hm:
 
Saznejete da vam se zivot okrece za 180 stepeni.Devojka sa kojom ste vam saopstava da je trudna z:dm: Kakva bi bila vasa reakciija?

Pitanje postavljam jer me zanima svest muske ekipe o posledicama sve cesceg seksa bez adekvatne zatite.Iz nekih prica sam zakljucila da samo zensko mora da vodi racuna o tim stvarima :zima2: Recimo tako nesto se desi,pa me zanima sta mislite kako bi vas zivot isao dalje (vazi i za forumase i mašice) z:hm:

Samo me zanima kakve li su bile te priče kad si zaključila boldovano...
a010.gif

Al aj da ti ne spamujem temu...
Ne znam...
 
Saznejete da vam se zivot okrece za 180 stepeni.Devojka sa kojom ste vam saopstava da je trudna z:dm: Kakva bi bila vasa reakciija?

Pitanje postavljam jer me zanima svest muske ekipe o posledicama sve cesceg seksa bez adekvatne zatite.Iz nekih prica sam zakljucila da samo zensko mora da vodi racuna o tim stvarima :zima2: Recimo tako nesto se desi,pa me zanima sta mislite kako bi vas zivot isao dalje (vazi i za forumase i mašice) z:hm:
Verovatno bi većina popizdela u sebi i malo sladunjavije izvalila sledeću rečenicu: "Jesmo bez qrtona, ali JA sam PAZIO!" :eek: "suptilno" joj dajući na znanje da "nisu baš toliko mutavi" i "ko zna s kim se ona sve k*****"..... i "kad dokaže platiću!"
A dotle, ko je yebe kad se nije čuvala.
 
kako bi mi zivot isao dalje?

hmmm...na ovo ne mogu da odgovorim ispravno sada.
volela bih da kazem da nikad ne bih abortirala,
da jedva cekam kada cu imati dete,
sto je i istina, ali - jedva cekam kada cu ga imati jednog dana.
ne sada.

desilo mi se na drugoj godini faksa
da sam zbog "kasnjenja" mislila da sam mozda u drugom stanju
kupim test, on pozitivan
ja se istraumiram, odem kod ginekologa koji mi kaze da mi je uvecana materica,
da trudnoca nije iskljucena, bla, bla
i posle tek na ultrazvuku ustanove da ni govora o tome nema.
elem, htela sam da crknem tad.
da sam bila trudna, morala bih da abortiram, ne bih imala kud.
a onda bih se izjedala ko zna koliko.

tako da ne mogu da kazem "rodila bih kad bih sad ostala u drugom stanju"
jer ne znam. :(
nisam jos sve skockala u zivotu.
 
Nisam u temi rekla da su svi neodgovorni...samo eto zanima me kaka bi bila vasa reakcija da vam to saopsti devojka. Uzgred sam cula par prica na foru da je zensko najodgovornije lice tokom seksa,pa me je to zapanjilo :(
 
Nisam u temi rekla da su svi neodgovorni...samo eto zanima me kaka bi bila vasa reakcija da vam to saopsti devojka. Uzgred sam cula par prica na foru da je zensko najodgovornije lice tokom seksa,pa me je to zapanjilo :(
Nemoj da lažeš sad :sad2: ne bi oni to nikada na krsti izvalili..... naravno da su on i ona podjednako odgovorni, a kada abortira qčka ko je tero da se yebe bez kondoma :rumenko:
 

Back
Top