ZAKOPANO ZLATO-MITOVI ILI ISTINA...

ma prosipalo se kad smo izvadili cukun dedin cup(vidi sliku)hehehe!!!
al bese malo.kad su svi uzeli svoj deo,meni mi ostala patka!samo slika!hehe!nema veze,ide zivot dalje...ima jos...kad ga izvadim,cu postanem ministar policije,da mogu da radim na tanane.
bre,ne moz covek da radi od zlotvori(zandari),na miru.cim nesto namirises da ima,eve gi pendrekasi odma se nacrtaju.i vicu:DAJ TO STO SI NASO,ODMA!!!DI SI SAKRIJO,ZNAMO MI DA JE TU NEGDI!!!...Eeeeeee,izem ti horoskop,kad im kazes nema nista,ne veruju!kad im pokazes nesto malo sto si naso,oni vicu,aaaaaaaa,imas ti jos,el mislis da smo mi policajci glupi,a?!?!pa ti uzmu i to malo,i presedne ti hobi sas motiku i kramp!
eve,bas danas nas poapsise,iz cista mira,sto smo bili da samo gledamo na nekim mestima,koja nisu pod zastitom drzave.bre,bre,i to moj skolski drugar!kaze,znam ja da ste nasli,vadi da vidim!ja se brknem po dzepove,otkopcam slic,i zamalo da GA izvadim,DA MU GA POKAZEM,jer od ladnocu,sam ga jedva naso.kad se on naljuti i poapsi nas.ceo dan izgubismo u stanicu,za dzaba!
izgubi ceo dan bez veze.zena me ceka da donesem leba,komsinica oce da je ceskam,deca sitna oce na ringispil...izem ti horoskop!
mora da nadjem neki detektor,za otkrivanje pandura u neposrednoj blizini,pa da im uteknem da me ne maltretiraju idijoti.
al sam ukapirao,da drugaru u uniformi,takozvanom(MILIJAJAC),nikad ne verujes.
 
ma prosipalo se kad smo izvadili cukun dedin cup(vidi sliku)hehehe!!!
al bese malo.kad su svi uzeli svoj deo,meni mi ostala patka!samo slika!hehe!nema veze,ide zivot dalje...ima jos...kad ga izvadim,cu postanem ministar policije,da mogu da radim na tanane.
bre,ne moz covek da radi od zlotvori(zandari),na miru.cim nesto namirises da ima,eve gi pendrekasi odma se nacrtaju.i vicu:DAJ TO STO SI NASO,ODMA!!!DI SI SAKRIJO,ZNAMO MI DA JE TU NEGDI!!!...Eeeeeee,izem ti horoskop,kad im kazes nema nista,ne veruju!kad im pokazes nesto malo sto si naso,oni vicu,aaaaaaaa,imas ti jos,el mislis da smo mi policajci glupi,a?!?!pa ti uzmu i to malo,i presedne ti hobi sas motiku i kramp!
eve,bas danas nas poapsise,iz cista mira,sto smo bili da samo gledamo na nekim mestima,koja nisu pod zastitom drzave.bre,bre,i to moj skolski drugar!kaze,znam ja da ste nasli,vadi da vidim!ja se brknem po dzepove,otkopcam slic,i zamalo da GA izvadim,DA MU GA POKAZEM,jer od ladnocu,sam ga jedva naso.kad se on naljuti i poapsi nas.ceo dan izgubismo u stanicu,za dzaba!
izgubi ceo dan bez veze.zena me ceka da donesem leba,komsinica oce da je ceskam,deca sitna oce na ringispil...izem ti horoskop!
mora da nadjem neki detektor,za otkrivanje pandura u neposrednoj blizini,pa da im uteknem da me ne maltretiraju idijoti.
al sam ukapirao,da drugaru u uniformi,takozvanom(MILIJAJAC),nikad ne verujes.

Sta naprica...:lol:

@tema
Zasto ne bih verovao da postoje skrivena blaga...mozda neki cica sakrio za soje unuke il' slicno...sve je moguce.
 
Sta naprica...:lol:

@tema
Zasto ne bih verovao da postoje skrivena blaga...mozda neki cica sakrio za soje unuke il' slicno...sve je moguce.

i ti si isti kao milijajci!!!!verujes,a nece kazes di je cica zakopao cupce!kazi,da ga izvadimo,ce davamo i na unuci.daj tu zlatnu ribicu(pod uslov da je zensko),da nam ispuni i 3.zelju...sta je cuvas,ce je upeca neki drugi,pa tuki,cupce!
 
imam par drugara koji su "lovci na blago", imaju gomile opreme koja je btw nimalo jeftina, neke detektore metala itd. uglavnom se muvaju oko arheoloskih iskopina kao i po mestima gde se zna da su nekada davno rimljani boravili. nadju sa vremena na vreme par novcica koje prodaju naravno na "crnom trzistu", uglavnom bugarima, pa ovi to salju dalje. zarada je smesna naspram troskova ali eto...
 
trazim dokument za pecinu na mestu zvanom ``DGURISHTE`` nalazi se u MK,,ocevidac kaze da ima 3 maca koji se okrecu-stopira ih i ulazi u mali prostor de ima nevidljiv zid de nema sanse da ides napred u prostoriju od pecine a ta nevidljiva sila -zid neda ti napred,,a vidis nesto sto ni u grobnicama tutan kamona nema,3 ulaza zmajeve za vezanim repovima,pa devojke od mermera i puno toga,jedino sam video sliku u telefon zenska figura kako sedi i u narucju drzi sanduk sa otvorenim poklopcem,(visina coveka),sto ja jos ne verujem a danju nocu trazim resenje i dokumen,aako procita neko ovo nek pise na moj e mail kozuv@yahoo.com il tu,pecina se nalazi u kumanovskom ataru,pisite cekam saradnju all!!samo ozbiljni, pozdrav
 
Cao svima,

znam da to nije nikavi Mitov nego Prava istina. Znam sta sam vidio i sta sam patio.
Niko da ne kaze da su to baske price.
Pitaj boga kolko Zlato ima zakopano u nasoj zemlji. Kolko Zlato su izgubili turci po srbiji kad su imali svoje carine. Znam da kroz najeg sela Bas bilo put gde su prosli zlatom sto su skupili po zemlji. Vise pute se i nesto pojavljao, to nije nit sala nit moja fantasia, kao vatra sto ide iz zemlje.10 metrara pozadi moje Kuce izvadijo neko Veliki kazan, a sta je bilo u njega dajte se sami odgovor.
Znam i za neki veliki bunker u srbiji u nekoj sumi. Prica se da ima tamo Zlato da se izgradja pola Srbija ponovo. Ne mora bit da ima bas tolko al siguran sam da ima dosta.
Planovi su potrebni samo to i Vidovnjak. :)
Poz svima
 
Cao svima,

znam da to nije nikavi Mitov nego Prava istina. Znam sta sam vidio i sta sam patio.
Niko da ne kaze da su to baske price.
Pitaj boga kolko Zlato ima zakopano u nasoj zemlji. Kolko Zlato su izgubili turci po srbiji kad su imali svoje carine. Znam da kroz najeg sela Bas bilo put gde su prosli zlatom sto su skupili po zemlji. Vise pute se i nesto pojavljao, to nije nit sala nit moja fantasia, kao vatra sto ide iz zemlje.10 metrara pozadi moje Kuce izvadijo neko Veliki kazan, a sta je bilo u njega dajte se sami odgovor.
Znam i za neki veliki bunker u srbiji u nekoj sumi. Prica se da ima tamo Zlato da se izgradja pola Srbija ponovo. Ne mora bit da ima bas tolko al siguran sam da ima dosta.
Planovi su potrebni samo to i Vidovnjak. :)
Poz svima

druze javi mi se na mail osla.bih@gmail.com ja sam nacuo neke slicne price to mi je potvrdilo jos mnogo ljudi ima tu istine sto si pricao voleo bi da razmenimo neka misljenja
 

Back
Top