Miskovic srbizuje Pacificki okean !!

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Pre dva dana sam razgovarao sa Dinkicem i kaze mi da Miskovic krece u osvajanje Pacifika. Naime ima plan da kupi sto vise ostrva na Pacifiku, a ima ih milion, i da onda tamo formira teritorijalni integritet Srbije. Naravno covek planira da napravi i infrastrukturu i sve.

Bice raspisan konkurs za iseljenike.

Da li bi ste se iselili na neko od ovih ostrva?

581-2682~Paradise-Beach-One-Foot-Island-Aitutaki-Cook-Islands-South-Pacific-Islands-Posters.jpg
 
Pre dva dana sam razgovarao sa Dinkicem i kaze mi da Miskovic krece u osvajanje Pacifika. Naime ima plan da kupi sto vise ostrva na Pacifiku, a ima ih milion, i da onda tamo formira teritorijalni integritet Srbije. Naravno covek planira da napravi i infrastrukturu i sve.

Bice raspisan konkurs za iseljenike.

Da li bi ste se iselili na neko od ovih ostrva?

581-2682~Paradise-Beach-One-Foot-Island-Aitutaki-Cook-Islands-South-Pacific-Islands-Posters.jpg

ako ce uvesti internet ja pristajem.
ps.zao mi je napustiti ovo drustvo sa krste
 
Pre dva dana sam razgovarao sa Dinkicem i kaze mi da Miskovic krece u osvajanje Pacifika. Naime ima plan da kupi sto vise ostrva na Pacifiku, a ima ih milion, i da onda tamo formira teritorijalni integritet Srbije. Naravno covek planira da napravi i infrastrukturu i sve.

Bice raspisan konkurs za iseljenike.

Da li bi ste se iselili na neko od ovih ostrva?

581-2682~Paradise-Beach-One-Foot-Island-Aitutaki-Cook-Islands-South-Pacific-Islands-Posters.jpg

Hahaha... Pa, ono... Da nas kojim sluchajem ne zaje*avash... Bih.

Ja bih poneo tamo da zasadim koku i osnovao pacificki LDP :D

Ne mozesh da zasadish koku. Koka je samonikli korov, raste u specifichnim uslovima... Ali zato vutru... z:mrgreen:
 
DA , naravno , uslov je da prvih mesec i po snimam survival, a kasnije i belamijev svet......

Nigde ne pise ono sto znamo , a to je da je uslov da to budu mlade osobe do 21godine, da su lepe, fizicki oblikovane, da znaju dva strana jezika, i da rade jezikom....

Seks
Rad
Bildovano
Izdrzljivo
Jedro (nemoj neko da je umesto ovog stavio ebeno)
Ambiciozno
 
Pre dva dana sam razgovarao sa Dinkicem i kaze mi da Miskovic krece u osvajanje Pacifika. Naime ima plan da kupi sto vise ostrva na Pacifiku, a ima ih milion, i da onda tamo formira teritorijalni integritet Srbije. Naravno covek planira da napravi i infrastrukturu i sve.

Bice raspisan konkurs za iseljenike.

Da li bi ste se iselili na neko od ovih ostrva?

581-2682~Paradise-Beach-One-Foot-Island-Aitutaki-Cook-Islands-South-Pacific-Islands-Posters.jpg

Sunce...more...koke....ovaj, galebovi....z:mrgreen:
 
A stvarno je odlična ideja da se kupi ostrvo, isele Albanci (ako ostane mesta mogu i Crnogorci iz Beograda) i da svi lepo i srećno živimo. Mogla bi Vlada da investira u ostrva, izgradi infrastrukturu, napravi radna mesta i ponudi svakome ko ode lepe subvencije.

Sad ima da razradim akcioni plan i pošaljem onom brki iz DSS-a.
 
A stvarno je odlična ideja da se kupi ostrvo, isele Albanci (ako ostane mesta mogu i Crnogorci iz Beograda) i da svi lepo i srećno živimo. Mogla bi Vlada da investira u ostrva, izgradi infrastrukturu, napravi radna mesta i ponudi svakome ko ode lepe subvencije.

Sad ima da razradim akcioni plan i pošaljem onom brki iz DSS-a.
Cccc...vidiš li ti sliku? Vidiš li ti kako se beli onaj pesak?
Oš da zatreš sopstvenu zemlju? Pusta da ostane, kad svi Srbi promene državljanstvo i po'itaju pod palme?
z:((
 

Back
Top