Ako bi srbi bili katolici bio bi nam zivot bolji????

Може, ал да Амфилохије буде изабран за Папу.
Једино тако пристајем да Срби оду у католичанство!
Да Срби задрже ћирилицу, па нека се и зове католичка-ћирилица, и да онда Хрвати и Пољаци коначно признају да су Срби, како је доказао славни научник Деретић.
 
Који Хрвати?
Нас су клали похрваћени Срби католичке вере.

Oni su se smatrali hrvatima i to je vazno. Njihova nacija je bila hrvatska i to je to bili oni pre dve generacije srbi nije odlucujuci. Ja zivim u Becu ako se ne vratim nadjem austrisku zenu za 4 5 generacije bicu nekim Hermanima, Thomasima, Elkima pra i cukundeda.

Kakvi cu biti onda srbi nikakvi.

Kod hrvata imamu slicnu kulturu al nemenja sustinu da je nacija politicki pojam koja se ne oslanja na cinjenice. z:girl:

Ti znas valjda da je bilo i srpskih porodica koji nikad nisu ni bili pravoslavci.
 
Oni su se smatrali hrvatima i to je vazno. Njihova nacija je bila hrvatska i to je to bili oni pre dve generacije srbi nije odlucujuci. Ja zivim u Becu ako se ne vratim nadjem austrisku zenu za 4 5 generacije bicu nekim Hermanima, Thomasima, Elkima pra i cukundeda. .
Којим Херманима, из којег дела Беча?
 
Dosta puta sam to u ovom forumu cuo.

Pa bi da pitam one koje imaju taj stav, da mi objasne, sta bi se tacno po njihovim misljenima bilo bolje u nasoj istoriji.


E kad ti istoriju učiš sa foruma umesto da odeš u biblioteku i tamo pročitaš ko je odlučio u ime Srba...
Ne kukam ja zbog davno donete odluke, nego što si za ovo saznao preko foruma...
z:(
 
Било би нас више и имали би пространију државу.
Избегли би геноциде у светским ратовима.

А да ли би нам било боље тешко је рећи.

Вероватно би изгубили словенски дух. Све има цену.

Paaa Hrvati su zadržali slovenska imena za mesece, Srbi su zadržali slavljenje slave...
Nismo baš 100% predani jevrejskoj priči... Siroti je prihvatismo da nas velike sile onda ne bi guzile ubuduće.
Obzirom da su velike sile nastavile da nas giuze - JA BIH SVE TO VRATIO NAZAD LEPO SPAKOVANO.
:poklon: z:((
 
Да су сви Срби примили католичанство - савремених Хрвата не би било.


posto ovoliko slicnih,sinkroniziranih i fascinantnih nebuloza nisam odavno vidio,moram da se ukljucim. (vjerovatno ucite u skolama takve stvari)

ajde zapitaj se sljedece.da su srbi bili katolici,mislis da bi bilo srba u hrvatskoj? razmisli ........ vjerovatno vrlo malo,ako ikako
pitanje je koliko bi ih bilo u bosni ili hercegovini

smijesne stvari do bola pisete z:mrgreen:
 
posto ovoliko slicnih,sinkroniziranih i fascinantnih nebuloza nisam odavno vidio,moram da se ukljucim. (vjerovatno ucite u skolama takve stvari)

ajde zapitaj se sljedece.da su srbi bili katolici,mislis da bi bilo srba u hrvatskoj? razmisli ........ vjerovatno vrlo malo,ako ikako
pitanje je koliko bi ih bilo u bosni ili hercegovini

smijesne stvari do bola pisete z:mrgreen:

To je ista nebuloza zna se kad su srbi naseljavali Hrvatsku i jos bolje Bosnu.


Srbi i Hrvate bi delilo u novijeg doba ilirske privilegije.

Pa sad gledaj bilo bi srba u hrvatskoj i u BiH budi siguran iako bi postali budisti.
 

Back
Top