УМРО ТИРКЕ

Жао ми је, написао је брдо текстова, углавном одличних....Можда му је задњих пар година отупела оштрица,
али није лако у новинарству опстати толике деценије у врху, а бити увек оригиналан, свеж и непоновљив.

Слава му!
 
bio je genije..jedan od retkih pravih novinara..najbolji novinar filmskog novinarstva..ali ne samo njega...odlican lik...pre svega bio je uvek svoj
ono najlepse kod njegovih clanaka sto su ga citali svi..bez obzira na obrazovanje godine i pol
 
Postoji vec tema tamo gde joj je i mesto. Dajte ljudi malo dostojanstva! Znamo svi da je covek bio genije ali za mnogo lepse stvari nego sto je politika! :-)

Пријатељу, ту си се гадно зајебао, ако је ико зентао од Тиркета то су онда позиционо-опозициони дегенреци који воде државу иако су били ослобођени физичке наставе. О кафани да ни не причам, ту нису смели дуже да остану чак и ако скупе херца да уђу.
 
Најбољи опис је дао мој пријатељ Sunchaser:

"Ево читам. Не могу да верујем. Кад сам видео ономад њега, Шијана и Бату како стоје изван фенси гужве на Емировој премијери, к'о да сам видео Хемингвеја са Џоном Вејном и Велманом. Фалио је само Преле, као Булат Окуџава/ Сачмо/ Буковски."
 

Back
Top