nevina?

Amirah

Obećava
Poruka
58
situacija je sledeca...
imam mladju drugaricu, koja je napunila 20 godina i jos uvek je nevina.
izgleda super, i imala je mozda i vise momaka nego sto bi neko njenog uzrasta trebao (moje licno misljenje), ali ni sa jednim nije hteda da ode tako daleko. kaze da joj uopste nije problem to sto je prvi put, jer jednom ce morati da bude... problem je u tome sto jednostavno ne oseca da joj je neko od njih bio dovoljno blizak, a nece da spava bilo sa kim.

moje pitanje je koliko je to neobicno? i zasto je mnogim muskarcima toliko cudno kada im kaze da je nevina?


:snesko2:
 
situacija je sledeca...
imam mladju drugaricu, koja je napunila 20 godina i jos uvek je nevina.
izgleda super, i imala je mozda i vise momaka nego sto bi neko njenog uzrasta trebao (moje licno misljenje), ali ni sa jednim nije hteda da ode tako daleko. kaze da joj uopste nije problem to sto je prvi put, jer jednom ce morati da bude... problem je u tome sto jednostavno ne oseca da joj je neko od njih bio dovoljno blizak, a nece da spava bilo sa kim.

moje pitanje je koliko je to neobicno? i zasto je mnogim muskarcima toliko cudno kada im kaze da je nevina?


:snesko2:

pa sto, ako ni sa jednim nije spavala.. onda joj i nisi bili momci.. vec nesto.. ne znam.. drugari? z:D
 
situacija je sledeca...
imam mladju drugaricu, koja je napunila 20 godina i jos uvek je nevina.
izgleda super, i imala je mozda i vise momaka nego sto bi neko njenog uzrasta trebao (moje licno misljenje), ali ni sa jednim nije hteda da ode tako daleko. kaze da joj uopste nije problem to sto je prvi put, jer jednom ce morati da bude... problem je u tome sto jednostavno ne oseca da joj je neko od njih bio dovoljno blizak, a nece da spava bilo sa kim.

moje pitanje je koliko je to neobicno? i zasto je mnogim muskarcima toliko cudno kada im kaze da je nevina?


:snesko2:
prvo, najbolji odgovor na pitanje zasto je nevina, je upravo taj koji je dala
ali drugo, ako stalno menja decke, kako ce uopste postici bliskost?
u svakom slucaju, necu nagadjati, vec ispricati pricu..
u mom razredu je bila jedna devojka koja je tek posle dvedeset izgubila nevinost..bila je malo na svoju ruku, streberka, suzdrzana,ali draga devojka..
danas je udata, ima dvoje dece, i pomocnik je ministraz:)
covek koji ume da prepozna i isprati svoju prirodu, veoma je srecan covek. odnosno, zena.z:)
 
prvo, najbolji odgovor na pitanje zasto je nevina, je upravo taj koji je dala
ali drugo, ako stalno menja decke, kako ce uopste postici bliskost?
u svakom slucaju, necu nagadjati, vec ispricati pricu..
u mom razredu je bila jedna devojka koja je tek posle dvedeset izgubila nevinost..bila je malo na svoju ruku, streberka, suzdrzana,ali draga devojka..
danas je udata, ima dvoje dece, i pomocnik je ministraz:)
covek koji ume da prepozna i isprati svoju prirodu, veoma je srecan covek. odnosno, zena.z:)

Znači da sam apstinirao malo duže, možda bi i bilo nešto od mene u životu...
 
hm... ali ona sada... odnosko do pre neki dan je imala decka. veza je trajala oko 2 meseca. i, da ne zamaram detaljima, kad mu je rekla da je nevina on je bio u fazonu- razumem zasto si nevina (kao sto je ovde i vecina vas rekla) ali ja ne mogu da ti uzmem to...
i sta sad? koja je to fora...? what's the big deal? kao da ce sad morati da je zeni ako to urade... ne razumem...
 
To sa godinama za prvi seks je potpuno smešno. Šta i znači imati seks prvi u put u pravo vreme, čitaj tinejdžerskim godinama? Ako čovek ne želi seks sa onima sa kojima je u kontaktu, zašto bi insistirao bilo ko? Samo može da mu se ogadi, odnosno izgubi značaj. Razumem tu devojku. Nije mi frka da apstiniram, ako me niko ne privlači. Na seks gledam kao i na sve ostalo u životu, treba da se radi onda kada ste spremni i sa kim želite. Tako niste isfrustrirani. Meni su nejasni oni koji mogu sa svima ili sa većinom. A nije mi baš ni najjasnije šta se dobije od seksa za jedno veče, ako poznajete tu osobu makar malo duže od te večeri.
Što se ove devojke tiče, grozno je to što je drugi sigurno cimaju zbog njene nevinosti. Ona da ima problem sa tim, rešila bi ga.
A tipovi su smešni. :lol: Taj se uplašio da se ona ne veže. :lol: Neodoljivi macan. Juju. :lol: Dobro je što nije sa njim. Smešno.
P.S. Bilo bi super da ga ona nekako "privoli", pa ga šutne (ne u jaja, već ostavi :rumenko: ). :lol:
 
Poslednja izmena:
hm... ali ona sada... odnosko do pre neki dan je imala decka. veza je trajala oko 2 meseca. i, da ne zamaram detaljima, kad mu je rekla da je nevina on je bio u fazonu- razumem zasto si nevina (kao sto je ovde i vecina vas rekla) ali ja ne mogu da ti uzmem to...
i sta sad? koja je to fora...? what's the big deal? kao da ce sad morati da je zeni ako to urade... ne razumem...

Ah....usrao se...eto sta....ne kapira...sta on ima da uzme? nevinost? u kom su tripu muskarci nekad to je strasno.....

Hmm...ako smatra da ipak u njemu "ima nesto",nek mu da vremena da se sredi...polako...muskarcima treba cesto vise vremena nego zenama.;)
 
situacija je sledeca...
imam mladju drugaricu, koja je napunila 20 godina i jos uvek je nevina.
izgleda super, i imala je mozda i vise momaka nego sto bi neko njenog uzrasta trebao (moje licno misljenje), ali ni sa jednim nije hteda da ode tako daleko. kaze da joj uopste nije problem to sto je prvi put, jer jednom ce morati da bude... problem je u tome sto jednostavno ne oseca da joj je neko od njih bio dovoljno blizak, a nece da spava bilo sa kim.

moje pitanje je koliko je to neobicno? i zasto je mnogim muskarcima toliko cudno kada im kaze da je nevina?


:snesko2:


Zenama to nekako ide iz glave i trebaju im debele pripreme da bi spavale sa nekim, bile nevine ili ne. A pogotovu gubljenje nevinosti.Znas, mi muski do gledamo drugacije. To kod njih funkcionise drugacije i treba ih razumeti do nekle.Ima tu straha, neprijatnosti, neopustenosti, ne znaju kako ce sve da prodje.A obicno se te stvari desavaju u godinama kad ni mi muski nismo bas najspretniji i cesto im to ostaje u ruznom secanju.
 
Macan je budala. I ne treba joj takav idiot. Kakav je to pacijent koji sebi na glas daje toliki značaj? Ja bih mu se zahvalila i otišla da nađem pravog muškarca. Egoiste su kukavice. A kukavia ne treba nikome.
 
Zenama to nekako ide iz glave i trebaju im debele pripreme da bi spavale sa nekim, bile nevine ili ne. A pogotovu gubljenje nevinosti.Znas, mi muski do gledamo drugacije. To kod njih funkcionise drugacije i treba ih razumeti do nekle.Ima tu straha, neprijatnosti, neopustenosti, ne znaju kako ce sve da prodje.A obicno se te stvari desavaju u godinama kad ni mi muski nismo bas najspretniji i cesto im to ostaje u ruznom secanju.

Zenama to ide iz srca...pogotovo kad je prvi put.Ali mislim da i muskarcima ide iz srca,ma koliko govorili suprotno.Prvi put je vazan za zenu,ne kao cin "gubljenja nevinosti"(koji glup izraz),vec je sklop genitalnih organa zaista takav da moze biti povredjena i fizicki.
Zato sam i rekla nek da vremena njemu...sebi...bez prisile.Sex je cesto stvar trenutka,a ako je iznudjen nikako ne moze biti dobar.
 
situacija je sledeca...
imam mladju drugaricu, koja je napunila 20 godina i jos uvek je nevina.
izgleda super, i imala je mozda i vise momaka nego sto bi neko njenog uzrasta trebao (moje licno misljenje), ali ni sa jednim nije hteda da ode tako daleko. kaze da joj uopste nije problem to sto je prvi put, jer jednom ce morati da bude... problem je u tome sto jednostavno ne oseca da joj je neko od njih bio dovoljno blizak, a nece da spava bilo sa kim.

moje pitanje je koliko je to neobicno? i zasto je mnogim muskarcima toliko cudno kada im kaze da je nevina?


:snesko2:

To je za danasnje poimanje raritet! A muskarcima je toliko cudno zato sto zivimo u potrosackom drustvu u kojem se i zensko telo tretira i prodaje kao roba a svima je poznat(nadam se) zakon ponude i potraznje,tako da..
 

Back
Top