Dante s Inferno

Uros12

Ističe se
Poruka
2.348
www.dantesinferno.com
EA planira da napravi triologiju po cuvenom knjizevnom delu Bozanstvena komedija Dantea Aligerija.Prva igra ce biti Dantes Inferno,i opisivace prvi deo ove knjige,pakao.Igrac ce morati da prodje kroz devet nivoa tj devet krugova pakla.U centru pakla,Dante se susrece i sa Sotonom licno.Trailer igre moyete videti na sajtu koji sam dao.
Po svemu sudeci,bice to neki zeshci klon God of Wara mada bi mogao da bude i dobar horor.Igra nema datum izlaska(za sad naravno)
 
Poslednja izmena:
Znam za ovu igru vec neko vreme.

Poslednje shto mi treba je varvarski, mishicavi Dante Aligijeri kao klon Dolfa Lundgrena iz njegovih "najblistavijih" uloga koji mashe toljagom tamaneci svakojake personifikacije grehova u potrazi za svojom Beatris, koja ce, prateci ovu logiku, verovatno izgledati k'o Dzena Dzejmison.

Nadam se da greshim.
 
Koliko sam i ja skapirao igra bi konceptualno trebalo da lici na God of War serijal...sto me raduje...razumeju sigurno svi fanovi Prince of Persia i slicnih igara koliko je pc ostao uskracen zato sto God of War nije izasao za ovu platformu...mozda ce prince of persia konacno dobiti dostojnog konkurenta :-)) zivi bili pa videli...
 
Kako big voleo da EA propadne pre nego sto ovo ***** izadje.
Mamu im skrtu upropastice tako lepu knjigu i svaki retard ce misliti da je dante pobedio djavola da spasi beatrice. Dosad me boleo k*rac sto je EA upropastio skoro sve sto dotakne zbog para, ali ovo me nerviva. Propali dabogda mamu im *****.
 
Kako big voleo da EA propadne pre nego sto ovo ***** izadje.
Mamu im skrtu upropastice tako lepu knjigu i svaki retard ce misliti da je dante pobedio djavola da spasi beatrice. Dosad me boleo k*rac sto je EA upropastio skoro sve sto dotakne zbog para, ali ovo me nerviva. Propali dabogda mamu im *****.

signed

Ajde da su pravili igru po Bozhnastvenoj komediji ali sa drugim likovima , ali ovo je apsurdno , i koga ce Dante da roka u Raju ?

Shta li je sledece , Izgubljeni Raj ?
 
Ja lepo napisah gore pre šest meseci.

Da je barem neka avantura, pa 'ajde još nekako čovek da proguta. Ali ovo je već stvarno strašno. Sad mogu i da očekujem strategiju ''Romeo i Julija'' ili trkačku igru ''Ana Karenjina''.

Mada mi je simpa onaj demon sa gomilom usta.
 
Dante’s Inferno će biti akciona avantura iz trećeg lica i najverovatnije izlazi za PC, PlayStation 3 i Xbox 360.

Pakao (Inferno) je prvi deo Božanstvene Komedije (Divine Comedy). Priča pakla jeste da se Dante u trideset i petoj godini našao u mračnoj i divljoj šumi. Lutao je čitavu noć, dok u zoru nije izašao iz nje i naišao na podnožje nekog brda. Ugledavši ga, počeo je da se penje, ali su mu na put stale tri zveri i to: panter, lav i vučica koje su htele da se vrati odakle je i izašao. Od tih zveri spasio ga je Vergilije, slavni rimski pesnik, autor Eneide, pozivajući ga da krene sa njim kroz pakao i čistilište, a da bi došao do raja trebala mu je pratnja Beatriče (njegove ljubavi i u pravom životu koja je umrla mlada). Uostalom, ona je Vergilija i poslala da izbavi Dantea od velikih opasnosti u kojima se bio našao. Pakao, kojim će proći Dante sa Vergilijem, ima devet krugova. Što su gresi teži, to je krug niži i uži a upravo ovi gresi činiće okosnicu najnovije EA igre Dante’s Inferno.

Inace kako sam ja citao,sva cudovista je radio ugledni i poznati holivudski reditelj naucno-fantasticnih filmova (nije Stiven Spilberg :) )

A evo i dva trailera....

I.

Prva misljenja?
 
Pa moje prvo mišljenje je da je trebalo da prelistaš barem prvu stranu i video bi da već postoji tema.

http://forum.krstarica.com/threads/257886

A moje drugo mišljenje je da će igra verovatno biti neka loša kopija ''Devil May Cry'' ili ''God Of War'' što će biti bezvezno. Usraće jedno lepo književno delo radi profita. Ali, dobro, i to je i u ovom slučaju, kao i uvek, u neku ruku, bilo samo pitanje vremena.
 
U p.m. otkazali PC verziju.Cuo sam da je polovina razvojnog tima isti ljudi koji su radili i god of war a druga polovina iz Dead space-a.
Kako cu da je igram kad nemam ni PS3 ni Xbox(ovo je bilo retoricko)?
 
Izašla je igra. Očekivano, nije nešto. Dobila je od Gamespot-a 6.5, gde su kao dobre strane nabrojani dizajn dva-tri kruga, valjda Požude, Proždrljivosti, i Pohlepe, da bi kao loše strane bilo najbrojano praktično sve drugo. Od dizajna ostalih, naročito kasnijih, krugova, do toga da vidiš neprijatelje iz jednog kruga kako te napadaju u drugom, što je zaista iznenađujuća greška ljudi koji su radili igru.

Svejedno, ovo mi mnogo dobra reklama:


Još kad bi igra bila toliko dobra. :( Mada, sa druge strane, otkazali su PC verziju, tako da, ko ih ...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top