goran bregović & co

i? jel vas nervira?

  • da

  • da, mnogo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
ok, možda je sramota priznati,
ali ja se čitavog života pitam zašto postoje "muška" i žemska zakopčavanja, znate ono, kod žena je dugmad na košulji ili kaputu na (#&"#%%#" moram da proverim) levoj strani, kod muškaraca na desnoj.
i evo ovog trenutka sam provalila, pa to služi da bismo lakše jedni druge otkopčavali. sine, tako je očigledno... recite mi da nisam jedina koja to nije znala.
i tek da me ne bi zaključali na keca, jel vas nervira kad neko nosi košulju pa morate da otkopčavate dugme po dugme?
 
Ја тога до овог трена и нисам био свестан...
Иначе, волим да откопчавам кошуље...
Некако ми је то... Одлагање...
А и може да се гледа у очи...
 
Ja nikada nisam mogla da upamtim koje je cije kopcanje...niti sam razmisljala zasto je to tako...U stvari, mislila sam da je to zbog toga da bi se razlikovala muska i zenska odeca...Svasta od mene, kao da se muski i zenski kaput ne razlikuju, pa moramo da gledamo u dugmad...
A ono, da bi se lakse otkopcavali uzajamno...
Uh sto volim sto sada znam...:)
 
ok, možda je sramota priznati,
ali ja se čitavog života pitam zašto postoje "muška" i žemska zakopčavanja, znate ono, kod žena je dugmad na košulji ili kaputu na (#&"#%%#" moram da proverim) levoj strani, kod muškaraca na desnoj.
i evo ovog trenutka sam provalila, pa to služi da bismo lakše jedni druge otkopčavali. sine, tako je očigledno... recite mi da nisam jedina koja to nije znala.
i tek da me ne bi zaključali na keca, jel vas nervira kad neko nosi košulju pa morate da otkopčavate dugme po dugme?

e ovo je genijalno!!!!!
OTKROVENJE!!!!!:sanke:

e smesno zvuci ali ovo mi je dalo novi pogled na svet z:)
 
E sad neshto razmishljam...moji mushkarci uglavnom nisu na dugme....samo majice i rajsfershlus...izgleda imam averziju prema dugmichima.....
a jesam li vam prichala kako me je muvao Ipe Ivandich pa mi predlozzio da ga odpratim do apartmana? :lol: Katastrofa.
 
ok, možda je sramota priznati,
ali ja se čitavog života pitam zašto postoje "muška" i žemska zakopčavanja, znate ono, kod žena je dugmad na košulji ili kaputu na (#&"#%%#" moram da proverim) levoj strani, kod muškaraca na desnoj.
i evo ovog trenutka sam provalila, pa to služi da bismo lakše jedni druge otkopčavali. sine, tako je očigledno... recite mi da nisam jedina koja to nije znala.
i tek da me ne bi zaključali na keca, jel vas nervira kad neko nosi košulju pa morate da otkopčavate dugme po dugme?

SVaka cast Parka! :)
 

Back
Top