sve moje kose

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
zamislila sam ovu temu kao kombinaciju "šta nosim danas" i "secret garden"-a
al sa tom razlikom što se radi samo o kosama, frizurama, bojama, šta god.
imperativ su slike, dakle što više slika, saću i ja da dam svetli primer, samo da iščeprkam neku.
pa da vidimo ko se farbao u božole a ko je imao sitni mini val =)
ko nosi kike a ko punđe.

počinji!

edit:
hvala alalki, na to sam potpuno zaboravila. :heart:
daklem, pišite godine, mesece, prigode ispod fotki.
 
Poslednja izmena:
Ja sam brineta.
Skoro uvek sam bio brineta. Jednom su mi napravili jedan pramen necim na prevaru i jednom sam se ofarbao temperom u ridje.
Imalo sam razne frizure, dok sam mogao da ih pravim.

Moj kum se shatirao i stavljao mini val. Ja sam u odnosu na njega bio kul.
Ni on sada vise ne moze da bira frizure.

Ne bih da postavljam slike, sramota me.
 
Sta ga ja imam promenaaaaaa.
Od crvene preko kratke plave do pramenova svih boja i sirinaaaaaa.

Al od ponedeljka sam 'vako :
ju9t0n.jpg


A ostalo ...biće samo da sikopam fotke .
 
eh julijane, preduhitri me.
htela sam još samo da dodam da može da se shvati i kao kombinacija one dve teme i treće, tj "vaša najveće greška u životu"
a kako bismo otklonili eventualne razloge za sram, evo =)

2008, proleće. valjda.
 
Poslednja izmena:
Najomiljenija boja i duzina

Maj 2005


I najgore nešto što sam nosila na glavi ( kad ja hocu sama da se farbam :roll: )
April 2005.


I boja koja mi najbolje stoji ...
Novembar 2005.


Dostaaaaaa !
 
Poslednja izmena:
e nekad mi je bilo zanimljivo da se kosa boji u jarke boje kao crveno, plavo, zleeno itd. imaa sam neki sprej za kosu ali je to bash bio krs i ovi sto su se prskali time posle bi ofarbali jastuk za spavanje. mislila sam mozda cu to jednom da uradim mada je to nesto sto je zanimljivo 2-3 dana... videla sam shatirano-roze kosu i to je prvi dan izgledalo bash lepo - bila je kraca kosa i onako ravna, ne previse gusta.. ali posle nekog vremena postalo je braonkasto.
necu to da uradim itd a ako osedim ne znam sta cu.
 
Ja sam jos uvek crnka iako se vec mesecima trudim da "prirodnim"putem,bez ostecenja kose postanem brineta.Imala sam dosta dugu kosu,sisanu stepenasto ali sam se skoro osisala do ramena i sravnala kosu!
 
Ja sam jos uvek crnka iako se vec mesecima trudim da "prirodnim"putem,bez ostecenja kose postanem brineta.Imala sam dosta dugu kosu,sisanu stepenasto ali sam se skoro osisala do ramena i sravnala kosu!Inace sam isprobala sve boje sem crvene!Pre sam se fenirala sada uglavnom peglam kosu iako je skoro cela(sem krajeva) i sama ravna!
 

Back
Top