NEMOGUC PROBLEM!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mobilni

Aktivan član
Poruka
1.295
Ako neko moze da pomogne savetom...please! U ovlascenom servisu poznate firme sam izbrisao stari windows i podigao novi.naravno da sam sacuvao arhivu i sl. MEDJUTIM,kada se sada prijavim na svoj "skype"...on me prepozna,vidim i svoj profil sa personalnim podacima ALI nemam ni jedan od kontakata,kojih je inace ogroman broj-zbog prirode posla kojim se bavim.Inace,da napomenem da u lokalnom internet-cafe udjem na svoj "skype" i vidim sve svoje kontakte(on ili of line) kao i svoju sliku,video i sl.Na mom kompjuteru ali i kod drugih udjem na svoj profil ali kao da sam nov po pitanju kontakata.Da li neko zna sta se desilo? HVALA UNAPRED!!!!!
 
@mobilni

Možeš pokušati na sledeći način da povratiš kontakte u svoj komp, tako što ćeš na tom kompu na kome se vide svi tvoji kontakti, uraditi sledeće:
Tools > Advanced > Back up Contacts to File...
Snimiš taj fajl na flashku ili cd, vratiš se za svoj komp i ponoviš postupak, samo umesto Back up Contacts to File... uradiš > Restore Contacts from File...
 
da,to mi je predlozio i moj serviser.... dok to ne uradim,brinem se da li ce ti moji kontakti biti kao i ranije "prepoznatljivi" ili cu ih imati samo kao imena pa cu morati ponovo da ih kontaktiram. sada sam on-line i nemam ni jedan kontakt.a zovu me telefonom prijatelji i pitaju zasto mi je "skype" off-line.... neobjasnjivo! u svakom slucaju,hvala ti Deki...
 
Pazi, kontakti nisu izbrisani sigurno, što si i sam mogao da se uveriš na tom drugom kompu, jer su uskladišteni na Skype-ovom centralnom serveru. E sad, negde sam pročitao da se to zna desiti baš prilikom reinstalacije Wina ili upgrade-a na novu verziju Skype-a.

Pogledaj i ovaj link
smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
http://wareseeker.com/free-backup-skype-contacts/, tu imaš par alata koji bi takođe trebalo da ti pomognu. Ali za početak probaj onu prvu opciju.
 
"Deki"... samo da znas probali smo sa vise programa ali ako ne kupis (49$)..nema vajde.Skinuo sam u int-cafe..gde mi je ostao nalog i sad je ok.nego,sada kada probam da udjem na sajt http://www.putovanja.info izbacuje mi neku svetsku stranicu i nema sanse da udjem na taj sajt.da li je i to posledica podizanja novog-windowsa? thanks....:ok:
 
"Deki"... samo da znas probali smo sa vise programa ali ako ne kupis (49$)..nema vajde...
Ma za svaku boljku ima leka.
smiley_emoticons_wink.gif

... Skinuo sam u int-cafe..gde mi je ostao nalog i sad je ok.nego,sada kada probam da udjem na sajt http://www.putovanja.info izbacuje mi neku svetsku stranicu i nema sanse da udjem na taj sajt.da li je i to posledica podizanja novog-windowsa? thanks....:ok:
Ovo ne bi trebalo da bude posledica reinstalacije novog Wina, mada sve je moguće. Ako ti se to dešava sa Internet Explorer-om, probaj da instaliraš Mozillu Firefox, pa vidi dal će onda da radi. Može biti da je nešto i do firewall-a, neke štetočine koju si u međuvremenu navukao (preskeniraj komp za svaki slučaj ažuriranim anti-virusnim i nekim anti-spyware programom) itd.
smiley_emoticons_denker.gif
 
otvorio sam u net-cafe i presnimio.. ok je..i svi kontakti na broju.ali sada kao sto rekoh..nema sanse da udjem na "putovanja.info" ali mi je sin poslao www.letsbunk.com u koji upises bilo sta i otvara sve sajtove-ali samo preko njega.a kada otvorim direktno "putovanja".. izbaci mi neki reklamni-da kupujem sve i svasta....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top