Predigra

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.131
Uvertira, uzivanje ili obicno gubljenje vremena?
Slast ili dosada?
Duga ili kratka, da li uzivate u njoj i koliko vam znaci....

Ja obozavam predigru, i to toliko da mi je jednako vazna kao i sam cin.
Sto duza i lepsa, to bolje
Obicno je cin posle toga kratak, ali nezaboravan....

Sta vi kazete?
 
Uvertira, uzivanje ili obicno gubljenje vremena?
Slast ili dosada?
Duga ili kratka, da li uzivate u njoj i koliko vam znaci....

Ja obozavam predigru, i to toliko da mi je jednako vazna kao i sam cin.
Sto duza i lepsa, to bolje
Obicno je cin posle toga kratak, ali nezaboravan....

Sta vi kazete?

z:( imam hendikep za odgovaranje na ovakve teme....nekad volim bez predigre....samo mi skine gace, polize i akcija....nekad volim ljubakanje pod pokrivacem...nekad volim da mu popushim i sednem na njega bez da me dirne....a bre, sve je stvar inspiracije.....
 
maaa, to je toliko relativna stvar...nekada mi je predigra da ga samo pogledam preko pola prostorije kako prica i gotova sam, a nekada neko moze da me.....pet sati, pa opet nista...santa leda
 
ja sam odavno prestala da se igram
ja sam ozbiljan svet
imam odgovoran posao
imam kucne ljubimce
imam drustveni zivot
racun u banci
platne kartice
kod mene je sve uredjeno
igrala sam se kada je za to bilo vreme
sada, ja sam ozbiljan svet
 
Uvertira, uzivanje ili obicno gubljenje vremena?
Slast ili dosada?
Duga ili kratka, da li uzivate u njoj i koliko vam znaci....

Ja obozavam predigru, i to toliko da mi je jednako vazna kao i sam cin.
Sto duza i lepsa, to bolje
Obicno je cin posle toga kratak, ali nezaboravan....

Sta vi kazete?

Nista bez predigre.Ona je prosto kao uvod u neki sastav,a bez njega sastav nije potpun z:hm: eto vam i poredjenje z:mrgreen:
 
predigra zna biti ljepša nego sam čin, nekad me zadovolji samom predigrom, dozivim orgazam, i štose mene tiče do sexa nemora ni doći, a kad me puknu sexualni hormoniz:D, nema ništa, ni priče, ni predigre, samo jahanje. z:p
 
predigra zna biti ljepša nego sam čin, nekad me zadovolji samom predigrom, dozivim orgazam, i štose mene tiče do sexa nemora ni doći, a kad me puknu sexualni hormoniz:D, nema ništa, ni priče, ni predigre, samo jahanje. z:p

z:mrgreen: e sad da sam musko, virtualno bih se zaljubila....i ovo nije bilo zajedljivo, samo da se zna.....
 
z:( znam, to mi je u zivotu uvjek tako, za sve sto sam rekla neeeeeeeću, bas sam dobila. I svog dečka, a striktno sam rekla da mi se kloni sa puta kada me sretne z;), tako me je nervirao, a sada to taaaako volim. Čudan ti je ovaj životz:hm:

z:mrgreen: e sad cu ja da promenim taktiku...ima da vichem ovom mom: necu bre predigru, necu bre razradu, necu bre zakljucni orgazam.....a ja tu vichem da hocu, pa dobijem tjorak.....z:mrgreen:
 
Uvertira, uzivanje ili obicno gubljenje vremena?
Slast ili dosada?
Duga ili kratka, da li uzivate u njoj i koliko vam znaci....

Ja obozavam predigru, i to toliko da mi je jednako vazna kao i sam cin.
Sto duza i lepsa, to bolje
Obicno je cin posle toga kratak, ali nezaboravan....

Sta vi kazete?

Ok je predigra ako strast nije prevelika i ako se ne ceka odvec dugo. Zene vishe gotive predigru od muskaraca nama je to nesto kao reklame u filmu iskoristis vreme da odes do wc da sipash pivo otvorish cips i tako to

elem salim se u svakom slucaju je bitna predigra ne toliko za sam sex koliko za odnos izmedju partnera u vezi, za izgradnju sopstvene komunikacije, osecanja, razumevanja tudjih potreba..

Film koji nema uvod je los film ali ako udave uvodom onda se smoris pred akciju..
 

Back
Top