GTA IV i Hrvatska

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gljivica Krmačić

Obećava
Banovan
Poruka
91
Glavni lik novog serijala popularne video igre Grand Theft Auto (GTA) zove se Niko Belić, Srbin je iz Bosne i po scenariju bio je učesnik rata u BiH 90-tih godina prošlog veka, čak je i učestvovao u srebreničkom masakru. U samoj igri na mnogo mesta on pored engleskog govori i srpskim jezikom, odnosno na svakoj misiji izgovara nekoliko rečenica na srpskom. Čuo sam da se iz tog razloga ova popularna i izuzetna video igra jako slabo prodaje u Hrvatskoj, jer malo ko tamo želi da se poistoveti sa Srbinom Nikom Belićem.
 
Glavni lik novog serijala popularne video igre Grand Theft Auto (GTA) zove se Niko Belić, Srbin je iz Bosne i po scenariju bio je učesnik rata u BiH 90-tih godina prošlog veka, čak je i učestvovao u srebreničkom masakru. U samoj igri na mnogo mesta on pored engleskog govori i srpskim jezikom, odnosno na svakoj misiji izgovara nekoliko rečenica na srpskom. Čuo sam da se iz tog razloga ova popularna i izuzetna video igra jako slabo prodaje u Hrvatskoj, jer malo ko tamo želi da se poistoveti sa Srbinom Nikom Belićem.

Јботе и ово ти је као вест! Хрвати мрзе србе! Какво изненађење! То крме на аватару ти је исти санадер, само дебљи.
 
Glavni lik novog serijala popularne video igre Grand Theft Auto (GTA) zove se Niko Belić, Srbin je iz Bosne i po scenariju bio je učesnik rata u BiH 90-tih godina prošlog veka, čak je i učestvovao u srebreničkom masakru. U samoj igri na mnogo mesta on pored engleskog govori i srpskim jezikom, odnosno na svakoj misiji izgovara nekoliko rečenica na srpskom. Čuo sam da se iz tog razloga ova popularna i izuzetna video igra jako slabo prodaje u Hrvatskoj, jer malo ko tamo želi da se poistoveti sa Srbinom Nikom Belićem.

A da je glavni lik Hrvat, koliko bi ta igrica bila prodavana u Srbiji?
Slozio bih se sa Teodosijem, tema je jako neozbiljna.
 
Rockstar games kaze da je karakter Nika Belica kreirala gledajuci slike vojnika u Srbiji i Rusiji a lik je kreiran prema liku Srbina Sase iz filma Behind Enemy Lines kojeg glumi ruski glumac Vladimir Mashkov

enemy4qg4.jpg


bas je faca :)
 
Poslednja izmena:
Tema je jakoo dobra,nema to veze sa igricom,nego sa nasim odnosima na Balkanu,tacnije izmedju nas i Hrvatske....Zamislite da je siptar...
Dobra je tema,samo debili ne mogu da shvate sustinsko pitanje,vec samo povrshno...
 
Glavni lik novog serijala popularne video igre Grand Theft Auto (GTA) zove se Niko Belić, Srbin je iz Bosne i po scenariju bio je učesnik rata u BiH 90-tih godina prošlog veka, čak je i učestvovao u srebreničkom masakru. U samoj igri na mnogo mesta on pored engleskog govori i srpskim jezikom, odnosno na svakoj misiji izgovara nekoliko rečenica na srpskom. Čuo sam da se iz tog razloga ova popularna i izuzetna video igra jako slabo prodaje u Hrvatskoj, jer malo ko tamo želi da se poistoveti sa Srbinom Nikom Belićem.

A i ti programeri bas su nasli kog nacionalnog opredeljenja ce da ofarbaju glavnog lika u igrici koja je ocenjivana najvisim ocenama - cak je smatraju za najboljom igrom godine i najboljom igrom za konzole ikada . z:lol: .

Ne znam , ja nisam igrao igricu :))) al oni koji su je igrali svi je hvale .
 
Anmoziteti medju nama , a narocito Hrvata prema Srbima su zaista ogromni . Naravno , krajnje iracionalni , anksiozni , pa cak i budalasti . Cak idu dotle , da nas zovi i Bizanti . Ko da je Vizantija nesto , krajnje lose , negativno , pa cak i nakaradno . A Vizantija je jako dugo bila centar svetske kulture , umetnosti , nauke .... No nema veze , neje Katolicka i to je dovoljno .
Inace , znate li da na kanalu Histori , nikada nije bila ni jedna emisija o Vizantiji . Ja ih bas pretim , onako godinam . Bas nikad . A bilo je o svemu i svacemu . Samo o Vizantiji bas nikada . Onoliko Carstvo , i bas ni jedan prilog .
 
Anmoziteti medju nama , a narocito Hrvata prema Srbima su zaista ogromni . Naravno , krajnje iracionalni , anksiozni , pa cak i budalasti . Cak idu dotle , da nas zovi i Bizanti . Ko da je Vizantija nesto , krajnje lose , negativno , pa cak i nakaradno . A Vizantija je jako dugo bila centar svetske kulture , umetnosti , nauke .... No nema veze , neje Katolicka i to je dovoljno .
Inace , znate li da na kanalu Histori , nikada nije bila ni jedna emisija o Vizantiji . Ja ih bas pretim , onako godinam . Bas nikad . A bilo je o svemu i svacemu . Samo o Vizantiji bas nikada . Onoliko Carstvo , i bas ni jedan prilog .
Ali bilo je o Srebrenici sto je najvaznije ...z:hm:
 
Tema je jakoo dobra,nema to veze sa igricom,nego sa nasim odnosima na Balkanu,tacnije izmedju nas i Hrvatske....Zamislite da je siptar...
Dobra je tema,samo debili ne mogu da shvate sustinsko pitanje,vec samo povrshno...

Debili su oni kojima su srbi isti kao hrvati. Usao krajem 1999 u pc igrice klub u Kg u Save Kovacevica . Veliki poster reklamira americku pc igru Kosovo u kome su srbi zlocinci. Za pare bi ti i govna jeo reko gazdi, pobeleo govnara. Vecina hrvata bi zubima klali srbe a srbi u Srbiji ne reaguju na svakodnevna antisrpska sranja u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top