''Ludo,burazeru,ludo!!!!

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Svakom po 24 evra od prodaje NIS
Autor: Jelena Aleksić | Foto:s. maričić | 15.01.2009. - 20:00


Kreatori ideje, a kasnije i popularnog Dinkićevog zakona o besplatnim akcijama, ne odustaju od priče u koju sada retko ko veruje. Stručnjaci se na najnovije najave o dodeli besplatnih hartija od vrednosti sredinom godine kiselo smeškaju uz tvrdnje da su ponovna obećanja populizam i zamajavanje građana Srbije.

http://www.blic.rs/temadana.php?id=74467

.......................................................................

Pozdravite (se) brata Dinku zvanog Procenat,i od ''njegovih'' 1000 ojraz:mrgreen:

z:dm:z:dm:z:dm:

Wokaj,snimaj!!!!!!!

Beeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Svakom po 24 evra od prodaje NIS
Autor: Jelena Aleksić | Foto:s. maričić | 15.01.2009. - 20:00


Kreatori ideje, a kasnije i popularnog Dinkićevog zakona o besplatnim akcijama, ne odustaju od priče u koju sada retko ko veruje. Stručnjaci se na najnovije najave o dodeli besplatnih hartija od vrednosti sredinom godine kiselo smeškaju uz tvrdnje da su ponovna obećanja populizam i zamajavanje građana Srbije.

http://www.blic.rs/temadana.php?id=74467

.......................................................................

Pozdravite (se) brata Dinku zvanog Procenat,i od ''njegovih'' 1000 ojraz:mrgreen:

z:dm:z:dm:z:dm:

Wokaj,snimaj!!!!!!!

Beeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

:rotf::super: e valjda ce sad ovaj kukavo blentavi narod shavititi kako ce ih cika Mladjo poslati na skijanje...........
 
to su 24 evra od brace Rusa , to je svakom pravom patrioti milije nego milijarde od zapadnih ustasa , svaba , siptara i ostalih jevreja :D

Cena za ceo NIS, uprkos brojnim debatama, ostala je oko 800 miliona evra (za 51 odsto dogovoreno 400 miliona evra), a 15 odsto koliko sleduje građanima bilo bi 120 miliona evra. To znači da bi svaki od 5,1 miliona budućih akcionara mogao dobiti deonicu vrednu svega 24 evra.

.............................

Mudrice,evo i da smo ga ausrougarima prodali za dve milijarde evra kolika bi bila cena akcije.

Ja mislim oko 1000 evraz:mrgreen:z:mrgreen:z:lol:z:lol:

P.S.

Tekst ne citaj,teska je to matematika za vas ''evropskih sirokih shvatanja''z:mrgreen:



Nepobedivi,vidis kako se isplati ''investirati'' u ove kadrovez:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Cena za ceo NIS, uprkos brojnim debatama, ostala je oko 800 miliona evra (za 51 odsto dogovoreno 400 miliona evra), a 15 odsto koliko sleduje građanima bilo bi 120 miliona evra. To znači da bi svaki od 5,1 miliona budućih akcionara mogao dobiti deonicu vrednu svega 24 evra.

.............................

Mudrice,evo i da smo ga ausrougarima prodali za dve milijarde evra kolika bi bila cena akcije.

Ja mislim oko 1000 evraz:mrgreen:z:mrgreen:z:lol:z:lol:

P.S.

Tekst ne citaj,teska je to matematika za vas ''evropskih sirokih shvatanja''z:mrgreen:



Nepobedivi,vidis kako se isplati ''investirati'' u ove kadrovez:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf::rotf:

To je buducnost "demokratije" u Srbiji.z:mrgreen:
 
А шта је са новцем, који ће држава уложити у заједничко предузеће са Фијатом. Зашто Динкић не каже колико ће то коштати пореске обевзнике.
А ауто индустрија у рецесији....
 
А шта је са новцем, који ће држава уложити у заједничко предузеће са Фијатом. Зашто Динкић не каже колико ће то коштати пореске обевзнике.
А ауто индустрија у рецесији....

Pa nista. FIAT-ova ulaganja u Zastavu ce biti 0 ( nula ) ...samo ce da prebace jos malo opreme da moze da se malo pojaca proizvodnja Zastave 10 ( FIAT Punta ) inace taj auto je vec mrtav kao model posto zna se da su tu Grande Punto a taj obicni Punto niko normalan ne kupuje pored Pezoa 208,Reno Klia,Fieste,Yarisa...itd.. taj Punto je vec zastareo model
 
Ne seri svega ti......pogledaj ti sebe......opravdavas ljude koji zajebavaju citavu Srbiju........kao sto rekoh ne *****j........!!!:)

nemam pojma , mene niko nije zajebo naprotiv ja prodo moje i akcije koje mi je baba poklonila za ukupno 1000 evra ,ovim sipusima dilerima deviza i kola sa najlon pijace ,koji odmah u startu optkupljivali to za po 500 evra(i dosta su i pokupovali ) , tako da sam sasvim dobro prosao i zahvalan sam i Dinkicu i babi i pomenutim sipcima z:lol: bez ulozenog rada i truda soma evra ,pa malo li je ? a sada ako oni to kasnije uvaljaju za vecu sumu svaka im cast i nek im je sa srecom
 
Poslednja izmena:
''Cena za ceo NIS, uprkos brojnim debatama, ostala je oko 800 miliona evra (za 51 odsto dogovoreno 400 miliona evra), a 15 odsto koliko sleduje građanima bilo bi 120 miliona evra. To znači da bi svaki od 5,1 miliona budućih akcionara mogao dobiti deonicu vrednu svega 24 evra''

Da... cena 800 miliona = akcja vredi 24€
Znači da bi za onih 1000€, vrednost NIS-a trebala biti 32 milijarde i 800 miliona... Ili 16mlrd400mil za cifru 50%...
Ako ćemo prostom matematikom...
 
Poslednja izmena:
nemam pojma , mene niko nije zajebo naprotiv ja prodo moje i akcije koje mi je baba poklonila za ukupno 1000 evra ,ovim sipusima dilerima deviza i kola sa najlon pijace ,koji odmah u startu optkupljivali to za po 500 evra(i dosta su i pokupovali ) , tako da sam sasvim dobro prosao i zahvalan sam i Dinkicu i babi i pomenutim sipcima z:lol: bez ulozenog rada i truda soma evra ,pa malo li je ? a sada ako oni to kasnioje uvaljaju za vecu sumu svaka im cast i nek im je sa srecom


z:lol:z:lol:z:lol:

Pa tebe treba Delboy da uzme za pomocnog mesetara,kako si ti samo snalazljiv,a i ne cudi me sto si u taboru ovih ''eksperata''.Vi ste prosto rodjeni za euuuuropskiii biznis na zdravim osnovama.

A i niste gadljivi na ove repove proslosti iz doba Zlobe tipa sverceri deviza,ako!!!

Ma nalazi vreca zakrpu,uvek!!!
 
z:lol:z:lol:z:lol:

Pa tebe treba Delboy da uzme za pomocnog mesetara,kako si ti samo snalazljiv,a i ne cudi me sto si u taboru ovih ''eksperata''.Vi ste prosto rodjeni za euuuuropskiii biznis na zdravim osnovama.

A i niste gadljivi na ove repove proslosti iz doba Zlobe tipa sverceri deviza,ako!!!

Ma nalazi vreca zakrpu,uvek!!!
pa sta rade ljudi posteno svoj posao , a ako su obe strane u poslu zadovoljne onda nema nikakvih problema :sanke:
 
''Cena za ceo NIS, uprkos brojnim debatama, ostala je oko 800 miliona evra (za 51 odsto dogovoreno 400 miliona evra), a 15 odsto koliko sleduje građanima bilo bi 120 miliona evra. To znači da bi svaki od 5,1 miliona budućih akcionara mogao dobiti deonicu vrednu svega 24 evra''

Da... cena 800 miliona = akcja vredi 24€
Znači da bi za onih 1000€, vrednost NIS-a trebala biti 32 milijarde i 800 miliona...
Ako ćemo prostom matematikom...

Vidi ovog Jominija,pssssssst!!!

Vidis da je Bundevica uzeo digitron i jos racuna,a ti ga ometasz:mrgreen:

A,bogami sam ja negde cuo da su ovi Austrijanci davali bas 32 milijarde,ali su ovi ''zlobni nacionalisti'' to pogresno plasirali iz zle namere,tako da je ispalo 2 milijardez:mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Vidi ovog Jominija,pssssssst!!!

Vidis da je Bundevica uzeo digitron i jos racuna,a ti ga ometasz:mrgreen:

A,bogami sam ja negde cuo da su ovi Austrijanci davali bas 32 milijarde,ali su ovi ''zlobni nacionalisti'' to pogresno plasirali iz zle namere,tako da je ispalo 2 milijardez:mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
jeste toliko me je pogodila tvoja tema da ce mi brojke i racuni igrati pre ocima do svetog Jovana a mozda i duze z:mrgreen:
 
''Cena za ceo NIS, uprkos brojnim debatama, ostala je oko 800 miliona evra (za 51 odsto dogovoreno 400 miliona evra), a 15 odsto koliko sleduje građanima bilo bi 120 miliona evra. To znači da bi svaki od 5,1 miliona budućih akcionara mogao dobiti deonicu vrednu svega 24 evra''

Da... cena 800 miliona = akcja vredi 24€
Znači da bi za onih 1000€, vrednost NIS-a trebala biti 32 milijarde i 800 miliona... Ili 16mlrd400mil za cifru 50%...
Ako ćemo prostom matematikom...

Tako nekako, a i sve te cifre je on izneo u predizbornoj kampanji ;) .... stvarno vas Rusi ispalise, 800 milki, a Austrijanci bili spremni 32 milijarde da plate :hahaha:
 

Back
Top