BDSM, Fetish i ostalo

Da li ste submisivni, dominatni ili switch (jedno i drugo)


  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
A kako da izvezba da ima onu glupavu facu lolite za vreme karanja?

Znas sta,ako hocete sve mozete!Sta ima da vezba koji moj,ako je to lozi glupava faca dolazi sama od sebe z:lol: S tim sto ste toliko nalozeni da ti se j*be sto joj je faca glupava u tom momentu,takodje i njoj dal joj je faca glupava ili ne z:hm: Cim vi o tome razmisljate znaci da vam ne ide bas najbolje,dakle-treba da se opustite.Mo's posle sexa da je zezas-hehe s'o ti bila glupava faca z:mrgreen: ,al bolje nemoj jer nece sigurno ponoviti.Zezam se ovde.Mora to da lozi i tebe i nju inace-dzaba ako nekog teras ili vezbas.Kakva vezba crna...
 
hoces da mi kazes nesto o tome. nisam imala priliku da razgovaram ni sa kim. sve je u domenu citanja ili nekih emisija. bas me zanima, onako studiozno, cela prica. kako si otkrio, da li se desio neki kvrc, kako si poceo, kako se razvijalo, kako je sada. naravno ako ti to ne predstavlja problem i ako nije suvise intimno.
 
z:shock: uzas!Zezam se,svi muskarci bi da kresnu ribu od 16...hm-vecina ajde de z:p Nego,ako te to vec lozi a protivzakonito je jelte...a pri tom recimo imas devojku,koja ima sigurno +18...nebitno...Zasto se onda ne bi igrali necega sto vas lozi?Ili sto tebe lozi,u ovom konkretnom slucaju.Pa posle nek kaze sta je njena fantazija pa se igrajte toga.Ne mozes reci da nije zabavno!z:)
 
hoces da mi kazes nesto o tome. nisam imala priliku da razgovaram ni sa kim. sve je u domenu citanja ili nekih emisija. bas me zanima, onako studiozno, cela prica. kako si otkrio, da li se desio neki kvrc, kako si poceo, kako se razvijalo, kako je sada. naravno ako ti to ne predstavlja problem i ako nije suvise intimno.

Nije to bio neki dug proces.Kad sam prvi put procitao o tome, video fotografije i filmove, jednostavno je bilo, sto ti kazes, kvrc: to je to. Naravno, nemam nista protiv ''obicnog'' seksa, niti bi mi palo na pamet da devojku koja ne voli BDSM prisiljavam da radi to ili ucestvuje u tome.
 
Dakle, da li volite BDSM, u kom obliku (blazem ili ekstremnijem)? Vezivanje, lisice, spanking, vruci vosak?
Fetish oblacenje, lolita, goth stil?
jeste li imali takva iskustva, sa jednom ili vise osoba, jeste li bili pasivni ili aktivni?
Jeste li po prirodi gospodar/gospodarica, volite li menjanje uloga?
ja sve to , malo je reci, volim.

vise me ne pali normalnooooooo araaarrrrggggghhhhhhhh neeeeeeeeee ccccc

vosak u kombinaciji sa devojkom koja je vezana (npr ruke za krevet) i sa povezom preko ochiju treba spenkovati naravno..... to sam radio i to je skroz cool trip....
e sreo sam jednu ribu ona je u tom Gothic shit 3pu... mozda se zabalavimo jednom i put nas odvede do njenog podruma gde ima sprave za muchenje i i sl.z:shock:
 
z:shock: uzas!Zezam se,svi muskarci bi da kresnu ribu od 16...hm-vecina ajde de z:p Nego,ako te to vec lozi a protivzakonito je jelte...a pri tom recimo imas devojku,koja ima sigurno +18...nebitno...Zasto se onda ne bi igrali necega sto vas lozi?Ili sto tebe lozi,u ovom konkretnom slucaju.Pa posle nek kaze sta je njena fantazija pa se igrajte toga.Ne mozes reci da nije zabavno!z:)

nisam pedo ako bi kresnuo ribu od 16 .....
....pa sve zene kriju u sebi devojcicu :) nema potrebe da se glumi ....
 
Dakle, da li volite BDSM, u kom obliku (blazem ili ekstremnijem)? Vezivanje, lisice, spanking, vruci vosak?
Fetish oblacenje, lolita, goth stil?
jeste li imali takva iskustva, sa jednom ili vise osoba, jeste li bili pasivni ili aktivni?
Jeste li po prirodi gospodar/gospodarica, volite li menjanje uloga?
ja sve to , malo je reci, volim.

Mogao si to da me pitaš i lično, nisi morao temu da otvaraš. :lol:

Biću tvoja gospodarica. :))))

Ovaj, šalim se, nije valjda da baš toliko voliš to? :sad2:
 
Zašto meni mora da se sviđaju posebni tipovi uvek? :sad2:

Šalim se, naći ćemo neki kompromis da bismo imali uspešnu i lepu vezu, o kompromisima možemo svašta da naučimo ovde na forumu. :))))
A možemo da imamo i platonsku ljubav. :sad2:
 
z:) a zar se nisi zapitao zasto je to tako????....jer obican sex je prirodan nagon i ne bi trebao osobi sa normalnim potrebama da bude dosadan.....

Me slazem se.Mene niko nije tukao niti nes' slicno.Prilicno su me razmazili moji tatica i mamica sta vise...Mmmmisliim,kako ti obican sex, bez ikakvih inovacija s jednom osobom,a da ga upraznjavate manje vise svakodnevno,recimo 2 god.pa vise...ne postane dosadan?Ok ako je redak al ako nije...Ok,razlichite poze i sve to,ali opet...
 
Mogao si to da me pitaš i lično, nisi morao temu da otvaraš. :lol:

Biću tvoja gospodarica. :))))

Ovaj, šalim se, nije valjda da baš toliko voliš to? :sad2:

Pa volim, ali mogu i bez toga, kao sto mogu i bez svega. :)

Zašto meni mora da se sviđaju posebni tipovi uvek?

Šalim se, naći ćemo neki kompromis da bismo imali uspešnu i lepu vezu, o kompromisima možemo svašta da naučimo ovde na forumu. )))
A možemo da imamo i platonsku ljubav.

Mozda zato sto si i ti posebna?
Nisam platonski tip, no fear. :D
 
lolita uopste ne deluje glupavo. sustina je u tome da je muski tako dozivljavaju.
nego dsjgfdh
hoces da mi opises neke radnje i osecaje, ako mozes da objasnis sta dozivljavas i kakve ti se slike vrte u glavi
 
e da prigodno temi
men9ws-1.png
 
ma neka decko uziva u stvarima koje mu prijaju.
da li nam cudne "uvrnute" ili sta god sta nas boli uvce ...
dokle god ne dodje kod mene sa bicem i trazi da se "igramo" sve je ok.

sex + ljubav = ima raznih kombinacija ! a svako radi sta mu je na volji

demokratija :D
 

Back
Top