Proklet bio svaki radikal...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zike

Elita
Poruka
21.673

Evo šta su govorile Nataša Jovanović i Vjerica Radeta. Danas slušamo priču potvrđenu od strane SRS da je veliki vojvoda pregovarao sa DS-om i Tadićemo oko usvajanja budžeta. E, sad, pitam ja vas radikale, da li je vojvodi proklet rod i porod, i da ga sunce ne ogrije, mada sumnjam da gleda mnogo sunca iz ćelije, i da mu se śeme zatre. Da li ove riječi koje gledamo na gore postovanom klipu važe i za velikog vojvodu? z:mrgreen:
 

Evo šta su govorile Nataša Jovanović i Vjerica Radeta. Danas slušamo priču potvrđenu od strane SRS da je veliki vojvoda pregovarao sa DS-om i Tadićemo oko usvajanja budžeta. E, sad, pitam ja vas radikale, da li je vojvodi proklet rod i porod, i da ga sunce ne ogrije, mada sumnjam da gleda mnogo sunca iz ćelije, i da mu se śeme zatre. Da li ove riječi koje gledamo na gore postovanom klipu važe i za velikog vojvodu? z:mrgreen:

Pravo pitanje je kakve to veze ima sa vama i da li je moguce da ste vec iscrpeli sve teme za pricu u onom vasem kamenjaru pa bas morate opet da dolazite kod nas?
 
,,jooooooooj..gdje me nadje...mogu ti cijelu "temu" zatrpati..ali to vec spada ..u šrot..iliti..spam.. moze šmajser..da urgira...ako netko otvori..temu vrlo rado..dam dokaze....

A ti nemaš ono nova tema kad uđeš u podforum politika, pa da sam otvoriš temu i dokažeš da su Srbi krivi za sve zločine, da Hrvati nemaju ništa s tim, da su Srbi otišli i sami zapalili svoje domove
 
Pravo pitanje je kakve to veze ima sa vama i da li je moguce da ste vec iscrpeli sve teme za pricu u onom vasem kamenjaru pa bas morate opet da dolazite kod nas?

Normalno, kad nemaš argumenatam vrijeđaš na nacionalnoj osnovi. Ako nećeš zbog mene, ti daj odgovor na moja pitanja zbog forumaša iz Srbije, koji su mogući glasači radikala i opravdaj svoju partiju u očima njenih oponenata
 
...moze "Vi"..da se sLazete..koliko ..hocete..ali istina je samo jedna...organizirani...odlazak..i točka...imam ..dokaze...bilo Vama dvojici pravo ili ne..ali to je tako....

,,jooooooooj..gdje me nadje...mogu ti cijelu "temu" zatrpati..ali to vec spada ..u šrot..iliti..spam.. moze šmajser..da urgira...ako netko otvori..temu vrlo rado..dam dokaze....

..ima....ali to je vec drugi..par ...cipela...necemo mijesati..kruske i jabuke...organizirani..odlazak..i zlodjela..su dvije odvojene stvari....usko povezane..ali ipak..razlicite..

Jel šabane, jesi li ti pijan ili si odlepio? OK, navikao sam da lažeš i smrducaš, ali da lupaš, baš i nisam. Nešto si mi čudan ujka, da nisi nekom dao nalog?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top