Staind

DevouredSoul

Zainteresovan član
Poruka
302
Je l' neko chuo za ovaj bend? Probili su se kada je NU pocheo da biva popularan.
Ali dosta se razlikuju od ostalih nu bendova ( po meni barem). Veoma specifichan vokal, neverovatno lepi textovi, dobra muzika (uzhivo pogotovo)...

Moje omiljene pesme su For You i Outside (trenutno raspolozhenje...), inache su im sve pesme fenomenalne.
 
Ako je to Staind sa ćelavim pevačem,a prvi singl im je bio "It's been a while" i valjda su štićenici Freda Dursta,onda znam ko su.
Po meni prvi album je bio prilično dobar,za drugi sam čuo da je izašao,čuo sam jednu pesmu ali NE!
Mislim da je kopija prvog albuma pa mi se nije svideo.
P.S. Nisam siguran za oba albuma možda je ova pesma bila neko drugo izdanje ali ako jeste to bio singl sa novog albuma Ne :!: :!:
 
Staind...Znam samo ove hitove "It's been a while" i "For you" i oni su mi bas gotivni!!!!! :wink:
Cuo sam i neku noviju koja je takodje Ok, ali ne secam se kako se zove! :wink:
 
Shticjenici Fred Dursta. heh. Pa gotive se, non stop vise jedni drugima na koncertima i tako to... Pevach jeste cjelav.

Treba poslushati ostale pesme, stvarno su sve odlichne.
 
Ja imam "it's been a while" i to mi se jedino i svidja od ovih malo sto sam cula... mada, ni ne mogu nista sem nje od njih da slusam.. mnogo mi se svidja... 8)
 

Back
Top