Dilema za medalju

Recite iskreno da li je prevara ako nekom tipu izdrkate qratz
i ljubakate se/vacarite preko odece s njim, mislim to nije sex, niti je prevara jel da?! :)

molim kvalitetne odgovore :)

Da li je prevara....verovatno jeste. Čim želiš da se povataš sa njim. Mada, meni je nekako jadno i licemerno. Treba znati šta želiš. Hoćeš sex sa nekim drugim? Dobro, sexaj se sa tim drugim. Hoćeš da budeš "fina i poštena"....dalje prstiće od tuđeg šlica. A ne ovo, oću-neću. Kako beše ono "od tih poštenih, ***** nemaju posla"....
 
Hehe vatanje preko odece..stvarno jeste smesno. Znaci prevara je samo ako ima penetracije? Ovo kao handjob nije nista..ma temu si dala za provokaciju, priznaj. Nema sanse da si to uradila pa sad kao trazis okajanje greha, priznanje da to nije prevara..
 
Da li je prevara....verovatno jeste. Čim želiš da se povataš sa njim. Mada, meni je nekako jadno i licemerno. Treba znati šta želiš. Hoćeš sex sa nekim drugim? Dobro, sexaj se sa tim drugim. Hoćeš da budeš "fina i poštena"....dalje prstiće od tuđeg šlica. A ne ovo, oću-neću. Kako beše ono "od tih poštenih, ***** nemaju posla"....

jeste i ja to ne razumem..mislim izdr.kati..cemu? ako si sto rece pile tela seks..u suprotnom sta kao vacarite se ko u adolescenciji
 
Tema je provokacija jer nigde ne pise da sam ja nekom slatkisu izdrkala i vatala se :)
ali i za razmisljanje, da li bi forumasi ovde to prihvatili kao nesto bzv jer nije sex da
znaju da im partner to radi i dal bi im to bilo simpaticno ili ipak ne u stvarnosti :)
 
Tema je provokacija jer nigde ne pise da sam ja nekom slatkisu izdrkala i vatala se :)
ali i za razmisljanje, da li bi forumasi ovde to prihvatili kao nesto bzv jer nije sex da
znaju da im partner to radi i dal bi im to bilo simpaticno ili ipak ne u stvarnosti :)

Sta je, ******, simpaticno u bilo kom redu koji si napisala? Ili se mnogo zezas, ili si mnogo glupa. A ja ovo preozbiljno shvatam.
 

Back
Top