Je l' te, ljudi, a kakva vi to pitanja postavljate kad se ebete i posle?

Šta vas sve interesuje:


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Evo kao gledam na ovom forumu u poslednje vreme bez blama se postavljaju "ozbiljne teme" tipa - ja je pitam s koliko njih si bila pre mene, ona kaže sa trojicom :neutral: a što sve sa trojicom?
Ja je pitam kome je pušila ona kaže.....
Ja je pitam s kime je sve anal, ona.....
Ja je pitam kakav sam bio..... ona laže da bi mi podigla..... ego :eek:

Alooo :eek:

Prvo, ovako debilna pitanja se ne postavljaju nekome koga dobro poznajete. Znači pitate to svaku koju ste natakli na onu stvar. Dobro.
Mene da to neko pita više me ne bi video u životu.

I mislila sam da ovakva pitanja više ni maloletni dečačići ne postavljaju, jer ih se **** te ne tiču :neutral:

Mislim, je l normalno to vama, da se sad neko sablažnjava i izvaljuje statističke podatke na osnovu ankete koju izvrši nakon što je "zadovoljio žderbicu"? Mislim, je l radite to i sami, recimo.....? Ili je samo meni to bljutavo..... mislim, možda sam malo ovaj, konzervativna, ili preterujem i sve..... ali čitajući ovde teme brate nekako dođe ko dobar dan da on yebe pa onda počne da se uspoređuje sa prethodnim dilberima?
I da vas to neko pita, šta biste mu odgovorili? Ono, kao, je l popunila neka neki listić i to? Možda ne bi bilo loše da se meti neki draft upitnik na internet da ne biste nešto zaboravili?

A je l pitaju to žene? Eto i to me interesuje, je l vas to baš mnogo kopka, kojoj je lizo i kada, s kojom je imao najbolji odnos i kada, gde ga je sve muno van ženskog tela i td? Mislim, izbor je mnogo veći u obrnutom smeru :rumenko: a i odgovori bi svakako bili zanimljiviji.....


I, šta velite?

Evo sad će i anketa.
 
Bas sam negde napisala, da mushkarci ne pitaju "kakav sam bio?".
Sva sreca, mene niko nije pitao, niti ja pitam.
Zamisli, posle seksa ja da pitam: "e, kakva sam bila? :per:" sa sve ovim :per: pogledom...
Fuujjj...
I sto kazes, nEje mi jasno da i dalje ima likova (mushkih i zenskih) koji takve stvari pitaju... Cim pitaju, znaci da im odgovor nesto znaci, a sad, sta im znaci i sta ce s njim, Bog te pita...
Kad bi mene neko pitao, bas bih se razocarala odmah i u sebe i u njega. :neutral:
 
mada, ne znam bre.. meni kad je nesto bilo narocito lepo ja sama i kazem, bez da me se pita.
al sam opet oftopik.
dakle ne ide mi.
Pa nisi. Baš i računam na to da se neke stvri ili same kažu ili ostave neizrečene, ah to blaženo neznanje :neutral:

Stvarno mi nije jasno da je neko toliko sirov da postavlja određena pitanja, aj ako su dugo u vezi pa upoznavanje i radoznalost i to, ali braaateee :roll:
 
Pa nisi. Baš i računam na to da se neke stvri ili same kažu ili ostave neizrečene, ah to blaženo neznanje :neutral:

Stvarno mi nije jasno da je neko toliko sirov da postavlja određena pitanja, aj ako su dugo u vezi pa upoznavanje i radoznalost i to, ali braaateee :roll:

a sada postoji opasnost da se pojavi ona kakva-je-to-veza-kad-ne-smes-da-ga-pitas-sve-sto-pozelis-a-i-on-tebe
struja*
a onda beri kozzu na siljak =)


*kao skola misljenja, ne kao draga nam urmasica
 
Pa to što je tema postavljena nadrkano ne menja suštinu. Mene stvarno zanima je l ljudima normalno da postavljaju/da im se postavljaju takva pitanja.....

ma nemam ja ideju da je tema nadrkana
nego upravo o tome govorim
ko bre i sta da ti odgovori
idi bre lexa kao da nisi ovde pola zivota
bas si neka Orleanka
nije u redu da se postavlja
nema pojma sa zivotom da je u redu, a da li je normalno nije, ali je izgleda u odredjenim krugovima i odredjenom sloju, sto mentalnom sto intelektualnom popularno.
sta zele da cuju sta zele da potvrde, sta dobijaju, verujem ne znaju ni sami. ali neku bolesnu satisfakciju, neku osnovu za ljubomoru, prozivanje i konstantno mucenje tog drugog izvesno je.
 

Back
Top