Vaša prva reakcija na 11.9. je bila

Vaša prva reakcija na 11.9. je bila

  • O moj Bože, koliko li nevinih žrtava sad gine

  • Tako im i treba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta vam je prvo prošlo kroz glavu kada ste videli na TV-u da su kule bliznakinje pokođene?

Ja sam u tom trenutku pomislio da je USA vojno napadnuta.........bez obzira sam skocio i poceo neartikulisano da se dernjam od radosti.......posle sam castio sam sve u kladji picem.......a i drugi su.......tako da je taj dan bilo bas veselo.z:dm5:
 
Tog dana bio sam u Beogradu i sedeo sa prijateljem, bivšom zvezdom Majami Hita i Dalas Maveriksa, Sašom Danilovićem, kada nas je Vlade Divac, tada igrač Sakramento Kingsa i najveća košarkaška legenda Srbije, pozvao da nam saopšti vest o tragediji. Bilo je, po našem vremenu, rano popodne, i Saša i ja smo potom otišli u moju parohijsku crkvu da se pridružimo vernicima i sa njima zapalimo sveću za nevine heroje koji su nestali u aktu besmislenog terora.
 
Ало Мишови,
а јел ви то покушавате да натрпате нове теме не би ли се прескочиле ове актуелне ???


Кога нормалног заболе за то ???

Да ли су се Амерички форумаши заинтересовали и поставили анкете када је бомбардована Југославија (тада је то још увек била) ???
 
... Saša i ja smo potom otišli u moju parohijsku crkvu da se pridružimo vernicima i sa njima zapalimo sveću za nevine heroje koji su nestali u aktu besmislenog terora.

А јесте ли то исто урадили када је бомбардован Ниш, Алексинац, Београд, Нови Сад ...

Када је ракетиран путнички воз, аутобус ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top