problem sa welcome screen-om...

SandraJ

Zainteresovan član
Poruka
168
Pomoc, Prilikom paljenja i gasenja racunara pojavljuje se padajuci meni, classic log on prompt (videla sam da se tako zove), ono sa sifrom i to. do sada mi je bio welcome screen, i ortak je nesto cackao, i sad je ovako, i zelim da vratim na welcome screen, ili da nemam nista. pokusala sam da resim problem: control panel>change the way user log or of>
i onda mi se pojavljuje upozorenje USER ACCOUNTS gde pise: Client services for NetWare has disabled the Welcome screen and Fast User Switching.To restore these features, you must uninstall Client Services for NetWare!
nakon toga pokusala sam da nadjem taj NetWare u add or remove i nigde ga nema kako bi ga reinstalirala .I nista mi nije jasno!!!!!! mislim, meni je racunar kao japanski!!

jel moze neko da mi pomogne...
 
Probaj ovo
smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
Uninstalling NetWare

Napomena!
Pre bilo kakvog čačkanja po registry bazi, uraditi za svaki slučaj Backup Windows Registry-ja! Stranicu otvoriti iz Internet Explorera!
 
hvala!

uradila sam backup.

ali po instrukcijama koje se nalaze na sajtu nisam se snasla da posklanjam sta treba, odnosno ne mogu da nadjem nista. pokusavala sam preko search-a, i nista. aj, ja sam nestrucna, videcu da momak procacka, pa mozda on iskopa sta treba.

hvala u svakom slucaju! i ako ima neko jos neko resenje, bilo bi lepo...
 
moram opeet da trazim pomoc... tako sam ja pre nego sto sam uradila ovo sto je fisher poslao cackala nesto, jurila po nekim forumima, promenila nesto preko run-control userpasseords2... i sad:
upalim komp i direkto je upaljen bez sifri, welcome screen-a i to, a u pitanju je accaunt Administrator, koji se ne znam kako aktivirao, niti da je ranije postojao. onda moram na log off, pa onda da udjem na svoj accaunt i tek tada se pojavi welcome screen. pokusala sam da obrisem ovaj jedan (administrator) jer je i moj administratorski, ali ne ide.
kada sam ulogovana preko svog (koji je kazem adm.) vidim samo moj i guest (koji je off).
kada sam ulogovana preko Administrator-a (takodje adm.), vidim i svoj i guest (koji je off), ali ne mogu mu nista. ne znam ni kako sam ga napravila, ni kako da ga sklonim... ili bar kada palim komp da imam samo svoj accaunt na welcome screen-u.

hvala....
 
Poslednja izmena:

Back
Top