Koju banku izabrati za stambeni kredit?

Evo kako to ide ...
Ja ti radim u drugoj banci..ali KBC tacno ima dobre kredite za fizicka lica ..to im je prioritet...
Mada je to uopshtavanje pogreshno...
Najbitnije da ti izracunaju ratu i ukupan iznos ..koji vracash....
KOlika je kamata..?
.i poshto je stambeni kredit veoma ti je bitno dali imash shta za hipoteku koja ti je obavezna....i dali banka prihvata neuknjizene objekte za hipoteku i objekte koji nisu skroz zavrsheni tj, u izgradnji...
ALI da bi uzela kredit ..neka banka ti trazi da si njihov klijent ...
odnosno da primash platu kod te banke...
To se da srediti ..samo prebacish platu ...i to je to...
Pitaj slobodno ako imash neshto nejasno
NJBITNIJE da obidjesh par banaka i uporedish uslove i da znash da je razlika u kamati od samo 1% velika jer je to stambeni dugorocni kredit pa na kraju to nekad izadje u zavisnosti od iznosa i do 3.ooo - 4 .000 eur-a
 
Otplacujem stambeni kredit i jako su mi poznate te dve reci "poslovna politika" ali i dalje mislim da to ne spada u Politiku vec vise odgovara "Natprirodne pojave i misterije " ili mozda "Naučna i epska fantastika" mada ima tu i malo "Borilačke veštine i sportovi "

Ako ti se ne svidja refinansiraj kredit kod druge banke...
A i mislim da ipak najvishe odgovarala tema ...PERPETUMOBILE....
ili ti uzimash novce od gradjana oni nishta ne zaradjuju.. a banke pune ko tankeri...
ili ti nesto iz nicega...
 
Refinansiraj kredit iz neke GB banke, tamo su kamate 0% +2%......pre toga se zaposli u nekoj GB firmi....ili je otvori kao offshore...

Meni se smeju , a za 50$ se moze otvoriti kod advokata GB firma, i onda uzmes kredit po ma kojoj za njih neprihvatljivoj kamati, za nas je vise nego prihvatljiva....

Za svakog ko je odradio ovako, a da je kao zahvalnost dao 50e meni, resio bih stanbeno pitanje....
 
Refinansiraj kredit iz neke GB banke, tamo su kamate 0% +2%......pre toga se zaposli u nekoj GB firmi....ili je otvori kao offshore...

Meni se smeju , a za 50$ se moze otvoriti kod advokata GB firma, i onda uzmes kredit po ma kojoj za njih neprihvatljivoj kamati, za nas je vise nego prihvatljiva....

Za svakog ko je odradio ovako, a da je kao zahvalnost dao 50e meni, resio bih stanbeno pitanje....
Patak,batali ekonomiju.Nađi neku useljivu,budi dobar i reši stambeno pitanje.
 
Refinansiraj kredit iz neke GB banke, tamo su kamate 0% +2%......pre toga se zaposli u nekoj GB firmi....ili je otvori kao offshore...

Meni se smeju , a za 50$ se moze otvoriti kod advokata GB firma, i onda uzmes kredit po ma kojoj za njih neprihvatljivoj kamati, za nas je vise nego prihvatljiva....

Za svakog ko je odradio ovako, a da je kao zahvalnost dao 50e meni, resio bih stanbeno pitanje....

Šta ti je to GB firma?
 
Refinansiraj kredit iz neke GB banke, tamo su kamate 0% +2%......pre toga se zaposli u nekoj GB firmi....ili je otvori kao offshore...

Meni se smeju , a za 50$ se moze otvoriti kod advokata GB firma, i onda uzmes kredit po ma kojoj za njih neprihvatljivoj kamati, za nas je vise nego prihvatljiva....

Za svakog ko je odradio ovako, a da je kao zahvalnost dao 50e meni, resio bih stanbeno pitanje....

U jedote..pa ti si jeftin ja cuo da za to uzimaju po 100 eur-a....
 
Ja sam dobio relativno povoljan kredit u Societe-u. Fixna marza mi je 1.5% plus euribor.
E sad , ne znam koliko su banke povecale kamate nakon ovog finansijskog sloma, ali svakako su pre kamate bile drastichno niže...

To ti je NOminalna kamata 4,17 % i to je ok.. ali nemoj da zaboravish da je Euribor u oktobru bio i 5,5% pa ce u takvom slucaju tvoja godishnja kamata biti 7%....
pa ti sad vidi kakav si kredit uzeo...
 

Back
Top