Kakve su boje vase oci :D

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.669
Da su oci ogledalo duse, slazu se i naucnici. Prema americkim studijama, boja ociju je direktno povezana karakternim osobinama licnosti.

Plavooki traze neznost

Privlacni i simpaticni, plavooki bi napravili sve za voljenu licnost. Pristojni sa smislom za humor, mogu da razvesele svakog. Plave oci privlace paznju, pa su ovi ljudi cesto stidljivi.Ali ako se opuste, vole se istaci, razgovorljivi su i nezni. U ljubavi znaju previse traziti.

Sivooki vole fer plej

U vezi su nezni, logicni i puni podrske. Objektivni protivnici pri konfliktu- nikad ne preteruju i vrlo su nepristrasni. Zreli i cisto razmisljaju u ljubavi i skloni su analiziranju.

Porodica je najvaznija za kafene oci

Ovi ljudi na poslu su ozbiljni, a u krevetu strastveni- stalno razmisljaju kako da zadovolje partnera.Porodicni zivot im je vazan, osetljivi su i vole decu. Odgovorni su i poverljivi, a vrlo retko stidljivi. Kreativnost im nije najjaca strana, ni u poslu ni u ljubavi.

Sivo-plava je boja idealista

Kreativni i fantazeri, ovi ljudi imaju sanjalacki pogled na svet, pa tako i na ljubavne veze. Cesto su idealisticki raspolozeni i sposobni da probude optimizam u svakome.Altruisti su, spremni su da daju sebe za vise ciljeve.

Zelene oci hipnotisu

Zelenooki vole duge veze, brzo se vezu za jednog partnera sa kojim mogu da provedu ceo zivot.Verni su, ali i ljubomorni, ljubopitni i zeljni eksperimentisanja. Redja boja ociju im daje prednost pri zvodjenju, jer hipnotisu svakog ko pogleda u njih.

Dominantni imaju tamnokafene oci

Prirodni lideri sa silnim i cvrstim karakterom. Oni su odlicni ljubavnici koji znaju da usrece partnera, ali cesto puta su dominantni, sto moze izazvati probleme.Prisebni kao sto su, oni su odlicna podrska ako imate problema.

Tamnoplave oci ima neustrasivi avanturista

Ovi ljudi su produhovljeni mislioci. Vole ljubavne izazove i ne otkazuu se lako. Ne vole nepravdu i spremni su da kazu svoje misljenje bez ogleda na posledice.Cesto vole da razgovaraju sa partnerom i odmah resavaju probleme.

Kakve su boje vase oci?

_________________
 
tamno zeleno plavo morskom dubinom boje.... :scratch:



Zelene oci hipnotisu

Zelenooki vole
duge veze, brzo se vezu za jednog partnera sa kojim mogu da provedu ceo
zivot.Verni su, ali i ljubomorni, ljubopitni i zeljni
eksperimentisanja. Redja boja ociju im daje prednost pri zvodjenju, jer
hipnotisu svakog ko pogleda u njih.



.gledaj me u oci...tu me gledaj.....

 
tamno zeleno plavo morskom dubinom boje.... :scratch:



Zelene oci hipnotisu

Zelenooki vole
duge veze, brzo se vezu za jednog partnera sa kojim mogu da provedu ceo
zivot.Verni su, ali i ljubomorni, ljubopitni i zeljni
eksperimentisanja. Redja boja ociju im daje prednost pri zvodjenju, jer
hipnotisu svakog ko pogleda u njih.



.gledaj me u oci...tu me gledaj.....

:ok:

zelene baš:rumenko:
 
ni.jpg
:)
 

Back
Top