DA LI SE MIRITE SA NEKIM TRENUTNIM NEUSPEHOM???

Znate onu frazu "Zivot ide dalje, idi i ti sa njim". To bi bio citat za ovo moje pitanje.
Koliko puta ste se spotakli u zivotu i uspevate li da ustanete nakon nekog "pada" ili ostajete tu gde ste???z:lol:

pa ako se spotaknem za "dobru" kitu naravno da ostajem tu gde sam....ali ako i nije nesto, ustajem i idem dalje.....:zstidljivko:

eto da budem solidarna i da pokazem da ova tema ima veze sa LJiS-om.....
 
Nosim isuvise nemirnog duha u sebi da bi tu negde pogotovu kada padnem ostala..
Ma ides bolje nego pre samo tako.i samo napred,
A bilo je i situacija kada osecam da padam a nikako to padanje da se zavrs.aaaaaaaa....pljus.....:)
Koliko Padova do sada
Mnogo ...
treba la bi da sednem pa da razmislim...:)
 
Poslednja izmena:
Znate onu frazu "Zivot ide dalje, idi i ti sa njim". To bi bio citat za ovo moje pitanje.
Koliko puta ste se spotakli u zivotu i uspevate li da ustanete nakon nekog "pada" ili ostajete tu gde ste???z:lol:

dva puta.

posle privremene kratkovremenske osamucenosti svedem racun i nastavim jos jaca..

a sta pomaze? zivotno iskustvo, zrelost,snaga licnosti i postavljeni cilj..
 
Znate onu frazu "Zivot ide dalje, idi i ti sa njim". To bi bio citat za ovo moje pitanje.
Koliko puta ste se spotakli u zivotu i uspevate li da ustanete nakon nekog "pada" ili ostajete tu gde ste???z:lol:

Manje ili više, svaki put kad se "spotaknem" ostanem neko vreme na mestu, da razmotrim šta je dovelo do pada, ako mogu nekako da rešim problem, ili jednostavno nekad i da plačem ako jako zaboli. : )
Kad shvatim situaciju u kojoj se nalazim nastavljam dalje.
Mislim da većina ljudi (ma kakvih karaktera bili i ma kakvi padovi da su u pitanju) vremenom nastavlja dalje.
Jer to jeste normalan sled događaja..
Naravno, ne mogu generalizovati, jer različiti su i padovi a i ljudi...
 
Do pre godinu i po dana nisam imala ama bas nikakve padove, ili ih ja nisam posmatrala tako, sto mu dodje na isto.
Ali, pre godinu i po dana je poceo moj duuuuugiiii pad, i jos uvek padam, nekad brze, nekad sporije, ali padam.
Dobro, aj, sad sam uhvatila neku granu, pa levitiram na nekoj visini/nizini, hehe...
Ali, nesto se i ne trudim da ustanem, tj. i ne mogu da ustanem jer jos nisam pala. : )
Cekam da se to desi, pa da se kobeljam, pa cu onda videti kako ja to ustajem (i da li ustajem) tj. da odgovorim na temu kako treba. : )
 
Znate onu frazu "Zivot ide dalje, idi i ti sa njim". To bi bio citat za ovo moje pitanje.
Koliko puta ste se spotakli u zivotu i uspevate li da ustanete nakon nekog "pada" ili ostajete tu gde ste???z:lol:


Ma ja i ne volim kad je sve OK, bas volim kad upadnem u neko sranje ...Sto zamrsenije to bolje, jer kad se iscupam iz tog sranja imam osecaj da sam jaca od celog sveta...Taj filing je extra ! ! !

Jes' samo malo zaebano u pocetku kad se sokiras od problema,al posle ...IH !
 
jok volim da se valjam u blatu...a imam i komunu
20070723_212607_3.jpg
 

Back
Top