teroristi bacili bombu u bosnjak-mahali

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ovakvo bi zvucao naslov teme da je ta bomba bacena na neku srpsku radnju, kucu ili sl. i naravno da je postavljac nehko-biserko.
onda bi sledeli uobicajeni postovi gde se izrazava virtuelna hrabrost dela forumasa, njihove famozne ideje o resavanju tih problema... bla blabla

Bačena bomba na kuću kosovskog Albanca u Mitrovici
Blic - Pre sat i 49 minuta

U naselju Bošnjačka Mahala, u severnom delu Kosovske Mitrovice, bačena je eksplozivna naprava na kuću čiji je vlasnik Albanac, izjavio je regionalni portparol Kosovske policijske službe Besim Hoti, ističući da povređenih nije bilo.


Hoti je rekao Tanjugu da se incident dogodio sinoć, u ulici Meše Selimovića, navodeći da je na objektu pričinjena znatna materijalna šteta.

"Oštećena su tri prozora i spoljašnja fasada. Uviđaj su obavili i specijalne jedinice Kfora kako bi utvrdili koja je vrsta eksplozivne naprave korišćena u ovom incidentu koji je okarakterisan kao izazivanje opšte opasnosti", naveo je Hoti i dodao da ovaj incident doprinosi još većem podizanju tenzija u severnom delu Mitrovice, ali da policija čini sve da bi pronašla odgovorne za incident.

U seriji incidenata koji su se dogodili u severnom delu Kosovske Mitrovice u minulih petnaestak dana u gradu je povređeno 15 ljudi, od kojih 14 srpske nacionalnosti.
 
ovakvo bi zvucao naslov teme da je ta bomba bacena na neku srpsku radnju, kucu ili sl. i naravno da je postavljac nehko-biserko.
onda bi sledeli uobicajeni postovi gde se izrazava virtuelna hrabrost dela forumasa, njihove famozne ideje o resavanju tih problema... bla blabla
Vidiš kako si mi ti SIGURAN kada se bacaju bombe na Šiptarske kuće da su to bili Srbi a kad se bacaju na Srpske kuće i napadaju Srbi po ulicama da to nisu Šiptarski teroristi. Ko će sad tebe takvom verovati a da je normalan sem tvojih sunarodnika zadojenih mržnjom prema Srbima.
 
Siptari su vezbali bacanje bombi od 1954.g. pa do danas, a sada je doslo vreme da pocnu da se vracaju bombe.

To u Mitrovici i nije neki veci problem, pravi problemi po njih pocece kad pocnu po Pristini da lete kafici sa omladinom u vazduh ili po Urosevcu pa Prizrenu......itd....itd....itd.....
 
ovakvo bi zvucao naslov teme da je ta bomba bacena na neku srpsku radnju, kucu ili sl. i naravno da je postavljac nehko-biserko.
onda bi sledeli uobicajeni postovi gde se izrazava virtuelna hrabrost dela forumasa, njihove famozne ideje o resavanju tih problema... bla blabla

Virtuelna hrabrost.....pa dobro imaj iluzije vreme ce uskoro pokazati koje ovde bio hrabar....a ko ne;)
 
I nama!!!
Shto to nisu uradili holandjanima
Mi smo, ochigledno, povoljan *teren za ovakve *koske


Naravno da smo povoljan teren sve dok ima takvih koji tvrde da svi ostali trebaju da rovare po mojoj zemlji a jedini mi da se ne pitamo oko toga nista.

A takav tip licnosti si ti.
I zato takvima kao ti trebalo bi kao prvo oduzeti pravo glasa, proterati ih za sva vremena a ako necete milom onda uradtiti isto sto i Tudjman, Alija i siptari sa svojim izrodima.

A ti vise nemoj da pametujes iz tog holandskog mekog svinjca, nego ako imas nesto pametno, ne da kazes, nego uradis, dodji i investiraj bice ti dinkic prezahvalah jer jos jedna ovcica se pojavila koju ce da on od sveg srca da oveje.....
 
Mozes li da nam opises vizuelne razlike izmedju albanskog groblja u severnom delu i srpskog groblja u juznom delu Kosovske Mitrovice?

ovde je deo pri ulazu prilicno "propao", a pomoc su dali neki bolidi koji u nedostatku hrabrosti da hebu mamicu zivom coveku, iskaljuju svoj bes na kamenju, nekoj radnji, usamljenoj mladjoj osobi, pod uslovom da je odnos snaga makar 10:1 itd.itd.
ali verujte na rec, unutrasnjost groblja i nije toliko propala. i ono nase u severnom delu nije u ko zna kakvom stanju, ali za oba dela je bitan razlog i neposecenost, ili redak obilazak. a razlog se sna.

Vidiš kako si mi ti SIGURAN kada se bacaju bombe na Šiptarske kuće da su to bili Srbi a kad se bacaju na Srpske kuće i napadaju Srbi po ulicama da to nisu Šiptarski teroristi. Ko će sad tebe takvom verovati a da je normalan sem tvojih sunarodnika zadojenih mržnjom prema Srbima.

nisam ja rekao da su srbi bacili bombu, ali ako ti znas da su oni, ili .... onda da ti verujem na rec.
a poentu teme ti sigurno neces shvatiti
 

Back
Top