Torte za ljubimce

ma za kakve pse, moji obožavaju milku:zstidljivko:mada se trudim da im retko dam jer zbam da ne valja

:rtfm: Zašto Milku kad ima Triksi?! Znaš kako diiivno mirišu Trixie schocodrops! A ima ih i belih, ako se dobro sećam, pa tortica može lepo i da se dekoriše! Gizmo je pre, dok je imao više zuba, obožavao Markies rolnice (sir i koštana srž) i Eucanuba Iams keksiće... Od svega toga, kisele ili neutralne pavlake i rižota ili palente može da se napravi jako interesantna torta, i za njih po ukusu i za nas "na oko". Uostalom, za njih je kakao kao za nas kafa, može da izazove srčane smetnje a da i ne pričamo o dijabetesu i njegovim sekundinama tipa bubrežne insuficijencije, slepila...
 
:think: Moraću Gizmu da pravim aspik-pihtije, pa mi pada na pamet da bi to moglo da ispadne baš, baš lepo. :) Mislim da će mu moja mama, a naročito mimi's dad zavideti i čak biti i ljubomorni! :hahaha: Malo barene junetine, malo barene šargarepice, pirinča... Još samo da nabavim u plastikari one dekorativne rebraste činijice i u supermarketu ili biošopu goveđi želatin. ;)
 
Ali ja ću stvarno početi da im kuvam ta slana predjela! Bili će, kako je mimi's dad izračunao, do kraja godine koštati preko 10 000 dinara. Zloća košta manje jer mu nisam kupovala nošu i posip ali Bili lovi a Zloćko ne. A Gizmo ne radi ništa! I neće da jede suve Frendy. Pa kad ih već natapam, da bar dodam nešto što voli! I eto vam idejica za pseće rođendane! Umesto smokija, pereca i tako toga, od ukusne supice i malo želatina se napravi nešto lepo. Eventualno može da se ukrasi kiselom ili neutralnom pavlakom, naravno, ne biljnom. A čokolada posebno! :think: Mislim da je prave od rogača.
 
Poslednja izmena:
da li im za rodjendan pravite tortice?
Kako ukrasavate?
Dajte recept bree :)) sliku ako imate
Da li vasi ljubimci pojedu to :)
?? opsirnije molim vas :zper:
Mojem psu je za 3-4 dana ,imate li neku ideju?
On puni 2 godine :heart:
Prosle godine sam mu pravila tortu od nekog pudinga za ljubimce,to je puding iz iinostranstva donijele su sestre :) a ove godine nema :( nisu donijele ali ja im nisam ni trazila zaboravila sam,,,,taj puding sam skuvala pa u sveze skuvan puding stavila razne granule ,,,,stavila sam i svecicu samo zbog slike :lol: a onda sam cokoladom za pse (rendanom na rendi) ukrasila toru i stavila 3-4 keskica u obliku kostica :super: ovaj gospodin je smazao celu za nepunih 3 minuta i ako je torta bila za mozda 2 obroka :rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Mi smo napravili torticu:D
rodjendanskatorta.jpg


:zjede::kolac:
 

Back
Top