Sta vam se prvo desilo u Srspkoj novoj godini???

BORKETA

Veoma poznat
Poruka
14.663
Nocas je pala ledena kisa i svuda je poledilo :bob: i s obzirom da sam bas pazila strasno sam se iznervirala sto mi se i pored tolike paznje desilo da padnem z:dm3:
Pitam se necu li celu sledecu godinu provesti na ledjima z:mrgreen:
Sta se vama prvo desilo u ovoj nasoj novoj godini i da li je bilo lepo ili kao meni ruzno z:lol:

Da li verujete u to da kako vam pocne godina da ce tako biti i cele godine, ili je to samo jos jedna praznoverica????
 
Nisi jedina.
Ja pala dva puta.z:(
I to odmah na izlazu iz zgrade, nisam gledala TV, pa nisam ni znala za tu ledenu kišu.
Užas.
A drugi put sam pala ne znam ni ja kako, toliko je bilo klizavo da ja jednostavno nisam imala nikakve šanse da izbegnem pad. E za taj pad nisam sigurna da nisam bila vidjena. Bilo me je blam... sramota...
Sada kada sam se malo smirila osećam da me malo bolucka leva strana grudnog koša, možda imam nagnječenje, koliki sam baksuz.
Srpska Nova godina mi definitivno nije dobro pošla... z:(
... e sada, ako se po današnjem jutru cela godina poznaje, onda mi se ne piše dobro, da ne kažem da ću cele godine biti na ledjima, što ti ono napisa z:)...

Ma, ja ne verujem u to.
Pozdrav i srećno.
 
Poslednja izmena:
Prvo lepo jer sam nenadano dobila nesto lepo na poklon, a onda jutros isto kao i tebi desi se to da sam tri puta pala do posla. Nisam primetila da je napolju pala ledena kisa i krenula sam sa cizmicama na stiklu. Ne znam kako se nisam polomila i kako sam ostala citava. Al tri puta su me dizali s ulice z:( sva sam se isprljala ko prase sam sada uflekana, da me prosto sramota od kolega.
Ja ne verujem u to da mi cela godina biti takva i da mislim da je to praznoverica.
 
Pfff...ortak se napio k'o svinja,pa sam morala da zovem njegovu devojku da ga preko "zice"uspava....da...ako bude cela godina kao prvi minuti...onda cu narednih 365dana biti prerusena u kaubojku...a ostatak drustva u manijaka,*****,darkere,one iz Kiss-a,naciste,pijane direktore i hirurge...ali prvi sekund Ng bilo je:kiss:...pa nek tako ostane
 

Back
Top