Александар Стефановић - Хајка од стране режима

Ja nepismenijeg coveka od ovog nazimeta nisam video . Gledao sam neke segmente sudjenja strasno . Antonic je u nekoj svojoj knjizi pisao kako je Seselj namerno cesto za glavne rukovodioce stranke postavljao ljude ogranicenog obrazovanja i sposobnosti . U slucaju Stefanovica isao je ispod svakog minimuma .

Ja bih ga se odrekao kao svedoka, pa daman zavrsio na elektricnoj stolici.
 
Ja nepismenijeg coveka od ovog nazimeta nisam video . Gledao sam neke segmente sudjenja strasno . Antonic je u nekoj svojoj knjizi pisao kako je Seselj namerno cesto za glavne rukovodioce stranke postavljao ljude ogranicenog obrazovanja i sposobnosti . U slucaju Stefanovica isao je ispod svakog minimuma .

Човек је сведочио како су њега и породицу малтретирали да не би сведочио у корист Шешеља, а деМократе шта ће па лажу како је човек идиот и како је Шешељ хрват или само хтео идиоте у СРС. Нема већих идиота од реатрдираних имебицила који кажу за Стефановића да је идиот и да је Шешељ тражио идиоте за главне руководиоце у СРС.
 
Човек је сведочио како су њега и породицу малтретирали да не би сведочио у корист Шешеља, а деМократе шта ће па лажу како је човек идиот и како је Шешељ хрват или само хтео идиоте у СРС. Нема већих идиота од реатрдираних имебицила који кажу за Стефановића да је идиот и да је Шешељ тражио идиоте за главне руководиоце у СРС.
Kushi, legendo
da ostavimo po strani ko je hrvat, ko idiot, a ko radikal....
nego reci ti meni da li tebi ovaj buzdovan uliva poverenje, ili samo voliš da slušaš zavere (ma kako loše zvučele).
Tip je prevarant, piše mu na čelu.
 
По овом снимку се види да је ђинђић дебил и преварант а Шешљ потпуно у праву:

Ko to vidi? Ja ne vidim z:D
Uostalom ovo nije tema o Đinđiću i Šešelju već o trećoj osobi a to što njih spominješ je samo dokaz da nemaš argumente u korist osobe o kojoj je diskusija. z;)
 

Back
Top