Auto za muskarca

Sve je stvar necijih sklonosti.. ima muskaraca kojima pojedine marke automobila prosto legnu..ko guza na nosu..:))..ja uvek uz muskarce vezujem jake,brze i velike automobie..i tacno je da auto oslikava karakter onoga ko ga vozi ..ustvari mnogo vise kako ga vozi
..ja sam zena koja vozi i nebitno koju marku automobila vozim jer meni je auto samo prevozno sredstvo koje m i olaksava gomilu stvari u zivotu..i nista vise..vama muskarcima auto je fetis..
p.s.srebrni A6 ide dobro uz zelene oci i plavu kosu..:manikir:
 
honda.gif




2009-honda-accord.jpg
 
Ide i uz crnu kosu i oči... z;)

Odnosno, sve ide uz njega... z:lol:z:lol:

Pa sada..ne ide sve ..uz srebrni A6..plavu kosu i zelene okice ..idem JA..z:plez: eee nisam mogla da odolim pod pretnjom da ce Moonja da me grdi zbog spama..:andjeo:

ima ona stara fora..kao muskarce ne diraj u kosu..novcanik i automobil..i ona..auto i zena se nikome ne daju.. autooo..ni za zivu glavu..z:poz:
 
Pa sada..ne ide sve ..uz srebrni A6..plavu kosu i zelene okice ..idem JA..z:plez: eee nisam mogla da odolim pod pretnjom da ce Moonja da me grdi zbog spama..:andjeo:

ima ona stara fora..kao muskarce ne diraj u kosu..novcanik i automobil..i ona..auto i zena se nikome ne daju.. autooo..ni za zivu glavu..z:poz:
Vidiš kako si subjektivna, to je tvoj izbor, ti bi pala na zelenookog princa u srebnoj A6-ci, moja teza je da A6, sivi, može i uz crne oči i kosu, i da te oči budu zadovoljne autom, vožnjom, a ako će žena doći zbog auta, to mu je samo dodatna oprema... z:lol:z:lol:
 
Vidiš kako si subjektivna, to je tvoj izbor, ti bi pala na zelenookog princa u srebnoj A6-ci, moja teza je da A6, sivi, može i uz crne oči i kosu, i da te oči budu zadovoljne autom, vožnjom, a ako će žena doći zbog auta, to mu je samo dodatna oprema... z:lol:z:lol:

Ajde da ne razvijamo teoriju..nekada treba shvatiti i salu..inace.."pala" bi na zelenookog princa i da nema srebrni A6..i tako dalje..i do pravog princa sa zelenim ili crnim ili vec kojom bojom ociju...se ne dolazi zbog auta..ali ok..ovo je vasa muska tema.z:poz: i poenta nije u kolima vec u vlasniku istih..:)
 
Poslednja izmena:
Ajde da ne razvijamo teoriju..nekada treba shvatiti i salu..inace.."pala" bi na zelenookog princa i da nema srebrni A6..i tako dalje..i do pravog princa sa zelenim ili crnim ili vec kojom bojom ociju...se ne dolazi zbog auta..ali ok..ovo je vasa muska tema.z:poz: i poenta nije u kolima vec u vlasniku istih..:)
Morao sam malo da te bocnem, razumemo se, i potpuno se slažem sa ovim postom. z:poz:
 
Sta mislite koji je auto , onako najvise muski, (ako se moze tako reci).
Koju marku auta preferirate?
Koji je najvise smekerki auto po vasem misljenju?
Da li auto oslikava karakrter onoga ko ga vozi?

Oslikava i karakter,ali i ono sto bi neko voleo da jeste.Zavisi od osobe.
Za mene se zna M5 i drugi ne mogu da zamislimz;)

Ne donosim zakljucak ni o muskarcima,ni o zenama na osnovu kola koja voze,ali umem da izvucem zakljucke iz nacina njihove voznje.
 
Pricamo o autu kao prevoznom sredstvu ili kao produzetku penisa?

Znaš kako Tomas Dolbi kaže za Ferari (u onoj stvari "Ključevi njenog ferarija") - falusoidni simbol na točkovima! z;)
Pogodio čovek u centar.
A najbolje obožavam kad vidim nekog dedu da se uglavio u onaj mali BMW-roadster...
Ako ćemo o autu kao produžetku alatljike, mislim da bi trabant karavan bio moj model...:zstidljivko:
 
Sta mislite koji je auto , onako najvise muski, (ako se moze tako reci).
Koju marku auta preferirate?
Koji je najvise smekerki auto po vasem misljenju?
Da li auto oslikava karakrter onoga ko ga vozi?

1.Pravi muskrci vozi yugo.........

063.jpg


2.Po ceni da me strpaju u stereotip balkanca,reci cu Audi.Konkretno model A3

3.Neki muslecar........poput mustang-a.......iz '69-te...

4.Manje vise.........Mada sve zavisi.......Ja vozim ovog..........

200x_corsa.jpg
 

Back
Top