Muslimanski glavoseča dolazi u Srbiju...

Šta bi ste uradili mudžahedinskom glavoseči da ga vidite na ulici?

  • Uhapsio bih ga i priveo kao svedoka

  • Iskoristio priliku da prvi saznam istinu

  • Ubio na licu mesta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Ali Hamad, pripadnik mudžahedina koji je ratovao u Bosni protiv Srba i sekao srpske glave, posle robije u Bosni i napisane knjige o tim dešavanjima, želi da dođe u Srbiju i da svedoči o zločinima. Obzirom da je i sam okrvavio ruke, a pritom je dragoceni svedok, šta bi poštovana braća Srbi uradili da ga vide na ulici?
 
Ali Hamad, pripadnik mudžahedina koji je ratovao u Bosni protiv Srba i sekao srpske glave, posle robije u Bosni i napisane knjige o tim dešavanjima, želi da dođe u Srbiju i da svedoči o zločinima. Obzirom da je i sam okrvavio ruke, a pritom je dragoceni svedok, šta bi poštovana braća Srbi uradili da ga vide na ulici?

Pa verovatno ga ne bi prepoznao :roll:
 
Slučaj Ali Hamada je složen. On je dobio rešenje o deportaciji iz BiH.

Čisto da se zna - srpske strukture upiru svim silama da ponište tu odluku na osnovu toga što je više nego dragocen svedok koji bi mogao da kompromituje mnoge.
Ne treba oterati tako jakog svedoka.

Jeste, veoma složen slučaj. Ali mi kao država ne smemo da ispustimo tog svedoka. Raspoložen je da svedoči, jer ga čekaju da ga smaknu, previše zna...

Pa verovatno ga ne bi prepoznao
Pa degute je da kačim njegove slike "u akciji", ali ako želite...
 
Bez kačenja degutantnih slika. Evo jedne normalne.


alihamad.jpg
 
ako je antiglobalista,mrzi Izrael i SAD i podrzava pravednu borbu napacenog palestinskog naroda protiv cionisticke posasti treba da ga primimo ko najrodjenijeg
a Goca Igi Pop Lazic i forumski antiglobalisticki basibozluk da budu na celu oraniziacionog komiteta ,ono leb i so , pa posle tulumbe ,tufahije i sta vec ide :D
 
treba iskoristit njegovo svedocenje . Samo ja mislim da mu to ovde nece dozvoliti . A pitanje , sta bi mu se desilo na ulici .... pa nista . Sta bi se desilo da je Natasa Kandic Hrvatica , da u Hrvatskoj , rado ono sto radi u Srbiji . Koliko bi zivela . Ne vise od 24 casa . A ovde normalno seta , i niko joj nista ne radi . Tako bi bilo i sa ovim arapinom .
 

Back
Top