Rasna podijeljenost u bivšoj Jugoslaviji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marijan Lazic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
319
Cao,

Jugoslavija je raznovrsna po pogledu rasne podijeljenosti.

Na primjer: Omer Karabeg je nordid, Kralj Aleksandar Obrenovic zadnji je bio orijentalid,
Ima dosta Hrvata koji su paleoevripidi oni su pomalo smijesni likom a veoma agresivni u tuci.

Alpid rasi pripadaju lijepi ljudi koji su izuzetno pametni a mislim da ima jedan Slovak koji pripada Alpid rasi.Uglavnom su Slovaci Alpidi.Oni su bebaste rase i lijepi.

Albanci su uglavnom mediteranske rase i slicni Grcima.U makedoniji postoje mediteranidi Grci.Oni imaju karakteristicne brkove koje se podrezuju uvis sa ivice usana.

Sta miliste o ovome dragi forumasi?
 
Cao,

Jugoslavija je raznovrsna po pogledu rasne podijeljenosti.

Na primjer: Omer Karabeg je nordid, Kralj Aleksandar Obrenovic zadnji je bio orijentalid,
Ima dosta Hrvata koji su paleoevripidi oni su pomalo smijesni likom a veoma agresivni u tuci.

Alpid rasi pripadaju lijepi ljudi koji su izuzetno pametni a mislim da ima jedan Slovak koji pripada Alpid rasi.Uglavnom su Slovaci Alpidi.Oni su bebaste rase i lijepi.

Albanci su uglavnom mediteranske rase i slicni Grcima.U makedoniji postoje mediteranidi Grci.Oni imaju karakteristicne brkove koje se podrezuju uvis sa ivice usana.

Sta miliste o ovome dragi forumasi?

Mislim da ti treba neki antropoloski forum ili bar nesto kao Stormfront... :zstidljivko:
 
Ona je fenomenalna, ona je divna i ja je obožavam. Nažalost, pokojna je i zvala se Moana Pozzi...

Rizikujuci da ovoj temi damo malo off-topic nekrofilski prizvuk, moram da pomenem Hemingvejevu unuku Margo...

MargauxHemingway.jpg
 
Cao,

Jugoslavija je raznovrsna po pogledu rasne podijeljenosti.

Na primjer: Omer Karabeg je nordid, Kralj Aleksandar Obrenovic zadnji je bio orijentalid,
Ima dosta Hrvata koji su paleoevripidi oni su pomalo smijesni likom a veoma agresivni u tuci.

Alpid rasi pripadaju lijepi ljudi koji su izuzetno pametni a mislim da ima jedan Slovak koji pripada Alpid rasi.Uglavnom su Slovaci Alpidi.Oni su bebaste rase i lijepi.

Albanci su uglavnom mediteranske rase i slicni Grcima.U makedoniji postoje mediteranidi Grci.Oni imaju karakteristicne brkove koje se podrezuju uvis sa ivice usana.

Sta miliste o ovome dragi forumasi?

југославија не постоји нити ће више икад...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top