Kad ona/on ne prihvataju raskid!!!!

Zvezdana_prashina

Zainteresovan član
Poruka
113
Dragi moji formumasi,
Rado bih podelila iskustva sa vama,po pitanju ove teme....Naime,do skoro sam bila u vezi...koja je trajala preko 2 god...Bili smo srecni,ne mogu sada da pricam drugacije,lagala bih samu sebe. Medjutim...verovatno to nije bilo ono pravo...ono za celi zivot...Osecanja su pocela da blede,s moje strane...A tome je u zadnje vreme doprineo i on...
Raskinuli smo...Rekla sam mu istinu u oci...da zna...da ga vise ne volim,da ne zelim biti s njim...Osetio je moju hladnocu,oseca da ga ne volim...
Ipak,ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je gotovo...Proganja me...salje sms-ove...cak mi je i pretio tel da ce mi zivot pretvoriti u pakao...da me nikada nece ostaviti na miru...Taj njegov postupak me je jos vise razocarao...i onu sliku koju sam imala o njemu...izbledela je...jednom recju...RAZOCARAO me!
E sada...zanima me da li je neko imao iskustva slicna mom,i kako da sve to podnesem i zapocnem ponovo normalno da zivim? Koliko su opasne njegove pretnje? Dokle ce to trajati?!
Molim za odgovore i podrsku,stvarno sam uplasena! z:cry:
 
Pa valjda si ga upoznala za te 2 godine dovoljno da procenis koliko su opasne te pretnje...i da li je to osoba koja je u stanju da te prebije ili nesto slicno pa da se bojis. Jednom sam imala slicnu situaciju, ali bili smo klinci a on uzasno posesivan, pretio je i mojoj kevi da ce da ubije mene pa onda sebe, naravno trebalo je da prodje par meseci da se sredi, a zatim je i upoznao drugu devojku i zaljubio se, pa je prestao da me proganja. Neko samo mora da prodje kroz takav ludacki stadijum pre nego sto shvati da nema poente i da nastavi sa svojim zivotom bez tebe.
 
nije lako biti ostavljen. neki ljudi se zavuku u rupu i pate. neki postanu agresivni i traze krivca. neki hoce da se svete. neki mole. neki ulecu u nove veze..sto ljudi sto cudi.
ne mozes ti tu nista. biti sa nekim koga ne volis gore je nego ostaviti ga. surovije.
proci ce ga. a ti se skloni, i gotovo.
sve prodje.
 
Nije glupo ali je skoro obesmisljeno...
Citam u novinama da je bivsa zena prijavljivala bivseg muza da je uznemirava mesecima ali je policija reagovala tek kad ju je silovao...
Najbolje je ako nastavi da uznemirava da posaljes dva, tri druga da popricaju s njim... Fizicki, naravno...
Takvi ljudi razumeju samo takav jezik...
 
Problem sa progoniteljima, cesto muskarcima sa kojima su se zabavljale, imaju zene sirom sveta. Negde postoje zakoni, negde ne postoje uopste, ali se izgleda slabo gde reaguje dovoljno brzo i kako treba, zbog cega zene cesto zive u takvom strahu da se nekad ne usudjuju ni nos da promole iz stana ili se sele da bi izbegle progonitelja. Nazalost.
 
I da prasino..ti si njega takodje razocarala posto si mu pricala da ga volis;)

Ja jesam njega stvarno volela,to ne osporavam...ali shvatila sam...lepo razmislila i shvatila da vise nije to to...Bila sam iskrena prema njemu i sve mu to lepo.u lice rekla.
Hvala svima na podrsci i savetima...divni ste zaista z:girl:

Nadam se da cu prebroditi ovaj uzasni period...
 
Dragi moji formumasi,
Rado bih podelila iskustva sa vama,po pitanju ove teme....Naime,do skoro sam bila u vezi...koja je trajala preko 2 god...Bili smo srecni,ne mogu sada da pricam drugacije,lagala bih samu sebe. Medjutim...verovatno to nije bilo ono pravo...ono za celi zivot...Osecanja su pocela da blede,s moje strane...A tome je u zadnje vreme doprineo i on...
Raskinuli smo...Rekla sam mu istinu u oci...da zna...da ga vise ne volim,da ne zelim biti s njim...Osetio je moju hladnocu,oseca da ga ne volim...
Ipak,ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je gotovo...Proganja me...salje sms-ove...cak mi je i pretio tel da ce mi zivot pretvoriti u pakao...da me nikada nece ostaviti na miru...Taj njegov postupak me je jos vise razocarao...i onu sliku koju sam imala o njemu...izbledela je...jednom recju...RAZOCARAO me!
E sada...zanima me da li je neko imao iskustva slicna mom,i kako da sve to podnesem i zapocnem ponovo normalno da zivim? Koliko su opasne njegove pretnje? Dokle ce to trajati?!
Molim za odgovore i podrsku,stvarno sam uplasena! z:cry:

Strah je normalan....jedino što ti mogu reći ,a pomogne je da koliko možeš da budeš staložena,jer ovakvi likovi se hrane strahom koji uspevaju da prouzroče,dakle,budi koliko možeš ono ramnodušna prema pretnjama,tekom vremena kad uvidi da ne reaguješ će promeniti ploču onda će početi priče po zajedničkim prijateljima da "ti čuješ" sve dok se jednom ne pomiri,sve su to faze...
 
Ijao,kakvo oličenje povredjene vrline,stomak mi se prevrnu. A trebalo ti je ni manje ni više nego dve i kusur godine da shvatiš da on nije onaj pravi i da ga potom šutneš kao kučka? Šta si radila do tada,da nisi bila na proputovanju po Marsu? Normalno da je čovek žestoko povredjen i da je izgubio pamet,kapiram ga 200%. Šta više,bilo bi mi drago da te propisno ošamari kada jednom sve to preboli i zaboravi.
 

Back
Top