Sitnice koji život znače....

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Dakle, što vam u određenom trenutku kod partenera-ice najviše raspali živce?

Jel se puno svađate zbog tih sitnica i jel vam se ikad dogodilo da vam se nakupi toliko tih sitnica da dođe do prekida??

Recimo mnogo muškaraca znaju reći da ih iritira spoznaja da ne postoji žena koja ne kvoca, ma koliko savršena ona bila....z:cry:

Meni recimo najviše smeta ravnodušni stav prema svemu ...

Što je to što vas raspali,iritira kod partnera ?????

p.s ,moderator nek popravi naslov Sitnice koje život znače....
 
z:D što me nađe. Sitniceite kako mogu puno značiti. ja već godinu i po živim sa dečkom, i toliko me raspizidi njegova neurednost, da se jednostavno pokupim i izađem iz stana, nevratim se po 2 dana. Znači, njemu ništa ne smet, nevidi svoje smeće, kako otvori ormar da izvadi odjeću, tako mu pola stvrai ispadne, on to ostavi, vrata od ormara, od visećih u kuhinji, ništa on to ne zatvra, poslje kupanja, mislim da komšija ispod uvjek zna kad se moj dečko kupao, sve je mokro, da ne nastavljam, dopi.zdit će vam čitati, ali to me tokilo ljuti, da sam čak 2 puta raskidala, nemogu više, kada se nakupi 100 sitinica to već postaje velika stvar.
 
Dakle, što vam u određenom trenutku kod partenera-ice najviše raspali živce?

Jel se puno svađate zbog tih sitnica i jel vam se ikad dogodilo da vam se nakupi toliko tih sitnica da dođe do prekida??

Recimo mnogo muškaraca znaju reći da ih iritira spoznaja da ne postoji žena koja ne kvoca, ma koliko savršena ona bila....z:cry:

Meni recimo najviše smeta ravnodušni stav prema svemu ...

Što je to što vas raspali,iritira kod partnera ?????

p.s ,moderator nek popravi naslov Sitnice koje život znače....

Od sitnica sve pocinje, to moze biti samo pocetak a nesto krupno nadogradnja razloga za raskid ili kap koja prelije casu.. Nisam imala sad te neke sitnice koje me izludjuju tipa pobacane carape.. Mrzim tj ne podnosim samo kad mi neko (bilo ko) udje u stan i baci cipele koje je obuo (al' to je moj licni problem).
Moze da me nervira ako je neko negativan i mrgud, ako neko stalno nalazi mane.. Sva sreca nisam imala takve partnere..
 
z:D što me nađe. Sitniceite kako mogu puno značiti. ja već godinu i po živim sa dečkom, i toliko me raspizidi njegova neurednost, da se jednostavno pokupim i izađem iz stana, nevratim se po 2 dana. Znači, njemu ništa ne smet, nevidi svoje smeće, kako otvori ormar da izvadi odjeću, tako mu pola stvrai ispadne, on to ostavi, vrata od ormara, od visećih u kuhinji, ništa on to ne zatvra, poslje kupanja, mislim da komšija ispod uvjek zna kad se moj dečko kupao, sve je mokro, da ne nastavljam, dopi.zdit će vam čitati, ali to me tokilo ljuti, da sam čak 2 puta raskidala, nemogu više, kada se nakupi 100 sitinica to već postaje velika stvar.

Sto ne probas sa bacanjem svega kroz prozor ;)
Mrtva sam ozbiljna.. Ja to uradila jednom sa pomenutim cipelama (moj komsiluk ionako oguglao na scene) , prvo ce da kaze da si neuroticna, onda ce poceti da slaze. A ako nisi nervozni tip onda ti je to savrseno, jer mozes da kazes da si cak i vrdnula od njegove neurodnosti...z;)
 
Sto ne probas sa bacanjem svega kroz prozor ;)
Mrtva sam ozbiljna.. Ja to uradila jednom sa pomenutim cipelama (moj komsiluk ionako oguglao na scene) , prvo ce da kaze da si neuroticna, onda ce poceti da slaze. A ako nisi nervozni tip onda ti je to savrseno, jer mozes da kazes da si cak i vrdnula od njegove neurodnosti...z;)

To bacanje kroz prozor ti kod mene ne bi prošlo...
 
Sto ne probas sa bacanjem svega kroz prozor ;)
Mrtva sam ozbiljna.. Ja to uradila jednom sa pomenutim cipelama (moj komsiluk ionako oguglao na scene) , prvo ce da kaze da si neuroticna, onda ce poceti da slaze. A ako nisi nervozni tip onda ti je to savrseno, jer mozes da kazes da si cak i vrdnula od njegove neurodnosti...z;)


ovih dana pokušavam da mu pokažem koliko on zapravo smeća i posla meni pravi, tako što počistim samo svoje, a njegovo sve stoji po kući. Samo neznam ko će prije popizditi on( kad vidi koliko prlja) ili ja (što ni tad neće ništa skontati i neće pokupiti). A već ludim, gadi mi se ući u stan, znam šta me čeka. Pa poslje posla svrljam većinom po gradu, dok mrak ne padne.z:)z:(
 
ovih dana pokušavam da mu pokažem koliko on zapravo smeća i posla meni pravi, tako što počistim samo svoje, a njegovo sve stoji po kući. Samo neznam ko će prije popizditi on( kad vidi koliko prlja) ili ja (što ni tad neće ništa skontati i neće pokupiti). A već ludim, gadi mi se ući u stan, znam šta me čeka. Pa poslje posla svrljam većinom po gradu, dok mrak ne padne.z:)z:(

:lol:pazi kad ne verujem..i on nista ne menja u svom ponasanju..pa jel si toliko vezana vreca da ne mozes naci nesto normalno
 
Smeta mi kad kritikuje neke moje stavove koji po meni nisu pogresni a po njemu jesu.
Ako su te razlike velike, onda se mozda i ne mogu prevazici. U pocetku veze dok se uskladjujes sa nekim dolazi do sitnih sukoba oko razlika u misljenju i ponasanju. Svako misli da je njegov stav ispravan, ali ako je tih stvari malo, tj nisu kljucne, i kad je par spreman da poradi na njima, razgovara, da se menjaju se zajedno, uce jedno od drugog i ne odustaju od veze zbog nekih sitnih rasprava, onda je to dokaz da je ljubav dovoljno jaka i da je definitivno vredno truda.
 
ovih dana pokušavam da mu pokažem koliko on zapravo smeća i posla meni pravi, tako što počistim samo svoje, a njegovo sve stoji po kući. Samo neznam ko će prije popizditi on( kad vidi koliko prlja) ili ja (što ni tad neće ništa skontati i neće pokupiti). A već ludim, gadi mi se ući u stan, znam šta me čeka. Pa poslje posla svrljam većinom po gradu, dok mrak ne padne.z:)z:(

ako ovako nastavis, pocecu da placem
 
ovih dana pokušavam da mu pokažem koliko on zapravo smeća i posla meni pravi, tako što počistim samo svoje, a njegovo sve stoji po kući. Samo neznam ko će prije popizditi on( kad vidi koliko prlja) ili ja (što ni tad neće ništa skontati i neće pokupiti). A već ludim, gadi mi se ući u stan, znam šta me čeka. Pa poslje posla svrljam većinom po gradu, dok mrak ne padne.z:)z:(
Ovako razmišljaj ne daj se nervirati tako je to s njima..
Razbacani prljavi veš - bar znam da je većina čarapa na sigurnom, pod krevetom, pa ih ne moram tražiti. z:mrgreen:
Ili kako što mi kaže prijateljica:
apropo, smrdljivih čarapa koje muški ostavljaju svugde samo ne tamo gde bi trebalo - ovu nedelju sam došla u napast da mu ih sve sakupim i složim fino pod jastuk gdje spava ali me pomisao na odmazdu odvukla od tog nauma...
 
Poslednja izmena:
ovih dana pokušavam da mu pokažem koliko on zapravo smeća i posla meni pravi, tako što počistim samo svoje, a njegovo sve stoji po kući. Samo neznam ko će prije popizditi on( kad vidi koliko prlja) ili ja (što ni tad neće ništa skontati i neće pokupiti). A već ludim, gadi mi se ući u stan, znam šta me čeka. Pa poslje posla svrljam većinom po gradu, dok mrak ne padne.z:)z:(
a daaaj
zoveš se tejk it izi
a ovo je sve sem toga...
mislim, što bi reko načo libre.. tekeriiiizi. mućo tekerisi.
 
Ili recimo ključevi :roll:,gubi ih 3 puta na dan e pa stvarno: al nemozes ti to nagovoriti da stavi kljuceve na jedno mesto ali nema veze, i opet mi je slatkić kad gledam kako po pola sata trazi ključeve a ne smije mene da pogleda nego ....a gde bi mogli biti..: :mrgreen:
 

Back
Top