Zašto Kraljevčani ne posećuju koncerte???

Filip_Kraljevo

Zainteresovan član
Poruka
125
Pozdrav!!!
Veoma sam besan i kao takav vam iznosim činjenicu da je na koncertu Riblje Čorbe bilo 700, a na koncertu Van Gogh-a 500 ljudi!!!
Hala može primiti i do 3000 ljudi, pa iz toga vidimo kako je rock u ovom gradu popularan!

Inače kada su u istoj Hali gostovali Željko Joksimović ili OK band karte su se prodale dosta vremena pre dana održavanja koncerta!!!

Osvestite se!!!

Karte nisu skupe, a uživanje na pravim koncertima
je zagarantovano!!!
 
Filip_Kraljevo:
Pozdrav!!!
Veoma sam besan i kao takav vam iznosim činjenicu da je na koncertu Riblje Čorbe bilo 700, a na koncertu Van Gogh-a 500 ljudi!!!
Hala može primiti i do 3000 ljudi, pa iz toga vidimo kako je rock u ovom gradu popularan!

Inače kada su u istoj Hali gostovali Željko Joksimović ili OK band karte su se prodale dosta vremena pre dana održavanja koncerta!!!

Osvestite se!!!

Karte nisu skupe, a uživanje na pravim koncertima
je zagarantovano!!!

Brate, samo ludak moze da da pare da bi gledao joksimovica ili taj band :!: ne mogu da poverujem da ljudi ne cene dobru ziku. U svakom sluchaju, radio stanice bi trebalo malo da prekontrolishu shta pushtaju, s obzirom da to sve vishe ispira mozgove ljudima koji su nekad bili normalni(valjda:) O muzici na Pinku da i ne prichamo poshto nema psovanja! :D
 
Pozdrav!
E, mene zanima, da li se u ovom gradu odrzavaju rap koncerti? Preko neta ljudi prichaju da se odrzava, ali malo ko je znao za to. To je zato shto su, prema nechijoj prichi, oni koji su bili zaduzeni da izlepe plakate, to su zaboravili da urade i po turistu, najprometnijem i najvidljivijem mestu.

Ako je neko bude bio blize obaveshten o nekom certu, ovog tipa, neka javi! :)
 
Ma, hajde, ljudi, znam da su koncerti slabo poseceni, ali ne smete na osnovu toga da izvlacite zakljucak! Samo zato sto neko nije isao da gleda bajate Corbine ili Djuletove koncerte, ne znaci da je prodao dusu ili tako nesto. Kraljevo nije mrtvo, samo morate da znate kuda gledate! I metalci sa cesmica definitivno nisu pokazatelji kraljevackog duha (sad se mesto za blejanje premestilo na plato ispred Duhovnog centra Vladike Nikolaja u parku)
 
guitarrr_babe:
Ma, hajde, ljudi, znam da su koncerti slabo poseceni, ali ne smete na osnovu toga da izvlacite zakljucak! Samo zato sto neko nije isao da gleda bajate Corbine ili Djuletove koncerte, ne znaci da je prodao dusu ili tako nesto. Kraljevo nije mrtvo, samo morate da znate kuda gledate! I metalci sa cesmica definitivno nisu pokazatelji kraljevackog duha (sad se mesto za blejanje premestilo na plato ispred Duhovnog centra Vladike Nikolaja u parku)

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
Ne dolaze na koncerte zato sto su svi nadrkani i zato sto KRALJEVCANI VISE NE POSTOJE! Postoje samo kosovari i niko vise.Pravi kraljevcani su se ili odselili ili su pomrli.U Kraljevu ljudi nemaju ideju,svi cekaju da se nesto desi i kukaju sto se nista ne desava.Da bi se nesto desilo ljudi moraju da se organizuju.S druge strane,opet, cim neko nesto organizuje bude ismevano ili nipodastavano.Imamo priliku da napravimo velike regionalne dogadjaje,ali nemamo pameti.Recimo,Veseli spust je dogadjaj prve vrste-avantura,ali mu fali reklama i osvezenje.Zatim,Motorijada cuo sam da ove godine nije bilo bog zna sta.Prosle godine je bilo odlicno.Imamo najbolji bioskop u drzavi i jedan od jacih na Balkanu,ali izgleda da niko to ne primecuje.Nikad nisam bio u bioskopu a da je tamo bilo vise od 30-40 ljudi i to kada se daju veliki svetski hitovi.O pozoristu da ne pricam ionako je trulo samo sto se ne srusi.Ljudi nemaju naviku da idu na neka desavanja.Nema nikoga da se seti od onih koji drze kafice da ubaci neki show program,nema namenskih kafica.Ja sam recimo imao ideju da se otvori kafic u gradu koji bi pustao samo zestoku rok i metal muziku i gde bi pivo bilo 40-50 din plus da se organzuju razni show programi i zajebancije i sve drugo.
Bitno je kontaktirati sa ljudima,da od njih cujes sta bi oni hteli,kako bi se zabavljali.Gomila stvari mi pada na pamet,ali trenutno ne mogu da se setim :) Sve sto hocu da kazem je LJUDI ORGANIZUJE TE SE! Ja na zalost ne zivim vise u KVu,dolazim povremeno,ali nista se bitno ne desava.Poslednji koncert na kojem sam bio u Kvu bi je RAMBo Amadeus pre mozda godinu dana ili kad bese bio.Bilo je u DD i bilo je krcato oko 1000 ljudi.
Povrh svega kraljevcanke su posebna prica.Koliko su dobre toliko su nepopravljive u svojim pogresnim stavovima i ponasanju.To se najbolje primeti kada ste neko vreme odsutni pa se posle par meseci vratite.Ali to je nesto drugo.
P.S. dopisivanje sa svim pravim kraljevcanima!
ZIVEO MILUTIN! :)
 
PLESsitnihDEMONA:
Ne dolaze na koncerte zato sto su svi nadrkani i zato sto KRALJEVCANI VISE NE POSTOJE! Postoje samo kosovari i niko vise.Pravi kraljevcani su se ili odselili ili su pomrli.U Kraljevu ljudi nemaju ideju,svi cekaju da se nesto desi i kukaju sto se nista ne desava.Da bi se nesto desilo ljudi moraju da se organizuju.S druge strane,opet, cim neko nesto organizuje bude ismevano ili nipodastavano.Imamo priliku da napravimo velike regionalne dogadjaje,ali nemamo pameti.Recimo,Veseli spust je dogadjaj prve vrste-avantura,ali mu fali reklama i osvezenje.Zatim,Motorijada cuo sam da ove godine nije bilo bog zna sta.Prosle godine je bilo odlicno.Imamo najbolji bioskop u drzavi i jedan od jacih na Balkanu,ali izgleda da niko to ne primecuje.Nikad nisam bio u bioskopu a da je tamo bilo vise od 30-40 ljudi i to kada se daju veliki svetski hitovi.O pozoristu da ne pricam ionako je trulo samo sto se ne srusi.Ljudi nemaju naviku da idu na neka desavanja.Nema nikoga da se seti od onih koji drze kafice da ubaci neki show program,nema namenskih kafica.Ja sam recimo imao ideju da se otvori kafic u gradu koji bi pustao samo zestoku rok i metal muziku i gde bi pivo bilo 40-50 din plus da se organzuju razni show programi i * i sve drugo.
Bitno je kontaktirati sa ljudima,da od njih cujes sta bi oni hteli,kako bi se zabavljali.Gomila stvari mi pada na pamet,ali trenutno ne mogu da se setim :) Sve sto hocu da kazem je LJUDI ORGANIZUJE TE SE! Ja na zalost ne zivim vise u KVu,dolazim povremeno,ali nista se bitno ne desava.Poslednji koncert na kojem sam bio u Kvu bi je RAMBo Amadeus pre mozda godinu dana ili kad bese bio.Bilo je u DD i bilo je krcato oko 1000 ljudi.
Povrh svega kraljevcanke su posebna prica.Koliko su dobre toliko su nepopravljive u svojim pogresnim stavovima i ponasanju.To se najbolje primeti kada ste neko vreme odsutni pa se posle par meseci vratite.Ali to je nesto drugo.
P.S. dopisivanje sa svim pravim kraljevcanima!
ZIVEO MILUTIN! :)

1. pa ni ja ne zivim u kraljevu od rodjenja ali svaki put kada dodjem nesto interesantno se desava i to svaki dan!!

2. yeah, i ja sam to primetila...velike su zloce...ali samo neke! npr. skoro SVE plavuse, kao ona sa silikonima koju si spomenuo ne znam gde...ne podnosim devojke koje se previse foliraju. lepo je pokazati se i sve to ali nekada zaista preteraju! correction: preteraMO :wink:

pz kv-ma!!
xoxo
 
Pazi, nisi u pravu. Ipak, nisi tu iz dana u dan i ne znas toliko koliko ja.

Evo ovako, po tezama...

1) Na celo pozorista je pre par meseci dosla genijalna Sasa Kovacevic, ne znam koliko si upoznat sa svime sto je radila, a narocito sa predstavom "Perpetuum mobile" koja se igra negde od sredine aprila ove godine, ali je za to vreme izvedena nekih pet ili sest puta. I da li si cuo za "Septembar - mesec kabarea" akciju? Nekom bezveznom igrom slucaja nisam je ispratila, ali kazu da je bilo fino. Ne secam se cak ni imena ljudi koji su dolazili, sem recimo Mise Janketica, i Globgovca, iako se ne moze reci da je on bas dosao, mislim, ipak je on Kraljevcanin.

2) Nisam sigurna da je i bioskop toliko u zapecku. Pazi, svi domaci filmovi novije produkcije prvo se pustaju u Kvartu, pa onda tek u Sava Centru, mislim da to dovoljno govori. Filmska publika je, ipak, filmska publika i ne mozes ocekivati da ce odjednom da se sjati sesto ljudi na projekciju filma tamo gde je nekada dolazilo ukupno dvesta ljudi za svih sest ili koliko dana prikazivanja.

3) Sto se tice tvrdjeg zvuka, imao si Bounty, koji je propao zbog... pa dobro, necu da prozivam. I slazem se da je scena crkla na nekih godinu-dve (sem underground dogadjaja kojima je prisustvovala samo ogranicena skupina ljudi, i koji su bas za tu skupinu i namenjeni, za koje mogu da posvedocim da su bili super, tipa male svirke po lokalcicima). Ali, svrati neke subote u kafanu Pariz, jer pocinju nedeljne rok svirke. Sinoc je bilo sjajno, i to dovoljno govori o tome da neko IPAK ima sluha, da od post-komunsticke kafane napravi mesto za izlazak subotom uvece! Mislim... Sto se tice metorijade, istina je da nije bila na visini zadatka. Svima je to jasno. No, ja sam se super provelaaaaa... Ali to je druga prica.

4) Sto se cura tice, poctnjete da generalizujete, ali dobro. Recimo da znam mnogo vise cura koje volim nego koje ne volim. Opet kazem, gledate samo spoljasnjost, samo ono sto se moze videti na ulicama. Stvarnost je, mnogo drugacija.

5) Kazes da ljudi nemaju naviku da posecuju desavanja, istina je, ali to je tako svuda, u svakom gradu, ma koliko mali ili veliki on bio. Samo nemoj da potcenjujes klince koji upravo pocinju da posecuju sve ono za sta matorce zabole uvo - pozoriste, bioskop, izlozbe, svirke... Svedok sam toga svakog dana.

Poz.
 
infidel:
guitarrr_babe:
Ma, hajde, ljudi, znam da su koncerti slabo poseceni, ali ne smete na osnovu toga da izvlacite zakljucak! Samo zato sto neko nije isao da gleda bajate Corbine ili Djuletove koncerte, ne znaci da je prodao dusu ili tako nesto. Kraljevo nije mrtvo, samo morate da znate kuda gledate! I metalci sa cesmica definitivno nisu pokazatelji kraljevackog duha (sad se mesto za blejanje premestilo na plato ispred Duhovnog centra Vladike Nikolaja u parku)

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:



pazi ovako ti METALCI SA CHESMICA su mozda jedini ljudi koji razmishljaju chitaju i iskazuju svoju kreativnost..naravno postoje izuzeci i u ostatku kv populacije ali su veoma retki..sve devojke razmisljaju o tome kako da privuku vise tipova a momci kako da kre**u vise devojaka...toliko o tome.
 
ali scena je živnula od mog posta 2004. gomila dece koja sviraju po gitarijadama, golubu, itd. govori sama za sebe, zar ne?

jbt, toliko se omatorilo od 2004., toliko novih klinaca...
sarcasm.gif
 

Back
Top