UFO:Rusija ima svoju zonu 51 zonu (Sverdlovsk)

Ovo je bila neka kometa nema sanse da je NLO,a i kako to da svi videli NLO sto niko nema dokaza da je stojao ispred vanzemaljca ili usao u brod gluposti

Sigurno je bila kometa... komete koje prolaze dovoljno blizu Zemlje da bi se videle golim okom nailaze u proseku jednom u 10 godina, i to je svetska vest. Poslednja takva je prosla 2007. znaci sledeca nece jos skoro.

A ovo je moguce da je NLO
 
Ma, hajde, vrše obdukciju poginulog vanzemaljca bez maski na licima!
Pa i kad se radi obdukcija ljudskog tela, pa i životinjskog ( na vet.faksu, npr. ), nosi se maska na licu. Bakterije su bakterije.
A oni seckaju telo vanzemaljca otvorenih i dostupnih disajnih puteva. Bez maski!
Ili vanzemaljska tela podležu drugačijim procesima nakon smrti, možda nema bakterija ni procesa truljeljenja???
 
Ma, hajde, vrše obdukciju poginulog vanzemaljca bez maski na licima!
Pa i kad se radi obdukcija ljudskog tela, pa i životinjskog ( na vet.faksu, npr. ), nosi se maska na licu. Bakterije su bakterije.
A oni seckaju telo vanzemaljca otvorenih i dostupnih disajnih puteva. Bez maski!
Ili vanzemaljska tela podležu drugačijim procesima nakon smrti, možda nema bakterija ni procesa truljeljenja???

Takva je u to vreme bila medicina u Rusiji i tako se radilo. Ne zaboravi od kada je snimak, i lepo je rekla ona doktorka da je i ona u pocetku imala isto misljenje kao i ti dok nije pronasla da se tada u Rusiji zaista tako radilo u medicini. Plus se koliko se u to vreme u SSSR cenio ljudski zivot, a cak i dan danas po naucnom istrazivanju Rusi se najmanje plase smrti u odnosu na ostale narode.

Takodje verovatno su vec bili upoznati i ranije kako taj organizam funkcionise, i jos ako uzmemo u obzir i da su vec ranije ostvarili odredjenu saradnju sa njima, za sta postoje indicije iz drugih nezavisnih izvora...
 
Poslednja izmena:
Parki, ne ljuti se na mene, ali moram nešto da te pitam. Amerikanci, Rusi, Kinezi.... pa jel ima neko, osim Srba i Balkanaca uopšte, da nije sa njima u dilu?
Nisam ubedjena.
Rekla sam već, ne odbijam a priori priče o nekadašnjim, akcenat na nekadašnjim posetama vanzemaljaca. Ma, ok, i da neki vanzemaljski brod zaluta u svim tim zakrivljenjima prostor - vreme ( mada sve je to za mene apstraktno i neshvatljivo, priznajem. Misleći na tu astrofiziku ), ali tolika priča oko toga da su oni tu...
Pa dobro, kaži mi sad - ako su oni tu, na Zemlji, i to hiljadama godina, pa što se još uvek kriju? Reci mi da se do sada nisu stekli uslovi da se pokažu, nego su čekali 21.vek, doba tv-a i interneta da bi sad objavili svoje prisustvo? Malo nelogično, a?
 
Reci mi da se do sada nisu stekli uslovi da se pokažu, nego su čekali 21.vek, doba tv-a i interneta da bi sad objavili svoje prisustvo? Malo nelogično, a?

Draga moja pokazivali su se oni i ranije samo sto ljudi tada nisu imali "tv i internet" pa su njihovo prisustvo belezili onako kako su mogli:

About 5,000 years old

032.gif

031.gif


jos njihovog prisustva pre nego sto su ljudi imali "tv i internet" :

madonna-ufo.jpg


renaissance-ufo.jpg
[/QUOTE]
 
Poslednja izmena:
Da li su zaista prve dve slike toliko stare? Mada, priznaću, čula sam i ja ranije za crteže po pećinama i slične stvari, koji bi mogli biti crteži onoga što mi zovemo vanzemaljci. Zato i kažem da ne odbijam da diskutujem o tome da su eventualno nekada bili ovde.
Treća slika... mislim da je obična nameštaljka. Gde se nalazi original te slike. I šta je to uopšte, freska ili nešto drugo?
A četvrta... priznaću, ja čak i ne mogu da provalim šta je to na slici uopšte.

Ne znam, ja sam prvi put u životu na ovom pdf-u čula za ove teorije. Da su oni tu, i da žive ispod zemlje i da žele da nas pokore i da mešaju svoje gene sa našima... I ne verujem u to.
Neću reći da su to gluposti, jer ne želim da vredjam ljude koji veruju u to. Ja sam tu da branim svoj stav, ti si tu da braniš svoj stav i lepo, diskutujmo.
Mada, ko zna, možda se na kraju i ti i ja iznenadimo kad shvatimo da je istina nešto sasvim deseto. ;) :D
Vreme je za spavanjac. Laku noć forumašima :D ( I vanzemaljcima ;) )
 
Jos nesto zanimljivo jos iz 1710. (znaci takodje pre nego sto su ljudi imali "tv i internet")

A disk shaped object is shining beams of light down on John the Baptist and Jesus - Fitzwilliam Musuem, Cambridge, England - Painted in 1710 by Flemish artist Aert De Gelder. It depicts a classic, hovering, silvery, saucer shaped UFO shining beams of light down on John the Baptist and Jesus. What could have inspired the artist to combine these two subjects?

http://1.***************/_p1M4jur5j9E/R867HS0z-9I/AAAAAAAAADE/S4vf-bJaApI/s400/115903-DeGelder_Baptism_hr.jpg

i jos nesto jako jako staro iz Severne Afrike:

6000 BC from Tassili, Sahara Desert, North Africa.

http://4.***************/_OhaHEeWqYU0/SLRi4aYU8_I/AAAAAAAAB1o/mMRBdpiz70c/s400/ufo6000.jpg
 
Poslednja izmena:
E da secam se onog dokumentarca sa Rusima, bio je cak i na Studiju B cini mi se, i koliko se secam "sklonili" su te doktore sto su radili obdukciju, pod izgovorom da su navodni svi dobili mozdani udar i to u razdoblju od par dana fazon.
Doduse ne secam se bas tacno detalja, ali secam se da su ti doktori nestali pod u najmanju ruku jako sumnjivim okolnostima.
 
Ne razumem jednu stvar. Pored ovoliko snimaka, slika i drugih raznih dokaza o postojanju vanzemaljske rase, zasto covecanstvo jos uvek ne prihvata cinjenicu, da su bili tu i da jos uvek dolaze? Zasto je to toliko tesko poverovati?
Prosto je nemoguce da smo sami u svemiru, znaci nula sansi.
Pitanje je, zasto oni nas posecuju? Kakav je interes, sta zele od nas? Ako su toliko pametni da sa neke X planete udaljene X svetlosnih godina, dodju do nase Zemlje, sta bi oni vec mogli "nauciti" od nas? Mozda mi i jesmo produkt neke vanzemaljske tehnologije, pa ponekad nalete da vide na kom stepenu razvoja smo:)
Verovatno se razocaraju kad vide, sta sve radimo, odnosno neradimo. Kad tad ce im dosaditi, bice nam kao na Independence Day, parkirace se Brod iznad Beograda i BUUMMM.... i caos amigos....
Moje misljenje je, da oni uopste ne dolaze ekstra na zemlju, nego zalutaju, zato ih i vidjamo u tako velikom vremenskom razmaku. Da ima nesto sto ih privlaci ovde, verovatno bi kruzili kao mravi ovuda, otimali bi se za nas, al ovako cisto sumnjam da ih uopste zanimamo....
A to da se plase da cemo ih mi "ubiti" ako se pojave, to dokazuje da su obicna, mala, ljigava, ruzna, stvorenja bez moooda, kojima je tata nabavio svemirski brod pa se sad qrce nadletajuci ovuda...
Ma bezveze....
 
Ne razumem jednu stvar. Pored ovoliko snimaka, slika i drugih raznih dokaza o postojanju vanzemaljske rase, zasto covecanstvo jos uvek ne prihvata cinjenicu, da su bili tu i da jos uvek dolaze? Zasto je to toliko tesko poverovati?
Prosto je nemoguce da smo sami u svemiru, znaci nula sansi.
Pitanje je, zasto oni nas posecuju? Kakav je interes, sta zele od nas? Ako su toliko pametni da sa neke X planete udaljene X svetlosnih godina, dodju do nase Zemlje, sta bi oni vec mogli "nauciti" od nas?
Zasto? Kakav? Sta? ..............................samo zapitkujes ljude!

Plati, pa ce da ti lepo objasne!
 
E da secam se onog dokumentarca sa Rusima, bio je cak i na Studiju B cini mi se, i koliko se secam "sklonili" su te doktore sto su radili obdukciju, pod izgovorom da su navodni svi dobili mozdani udar i to u razdoblju od par dana fazon.
Doduse ne secam se bas tacno detalja, ali secam se da su ti doktori nestali pod u najmanju ruku jako sumnjivim okolnostima.

:ok::ok::ok:
 
Gledajte ljudi...
Nebitno da li smo proizvo koji kontrolišu ili ne...
Kako se ponašamo jedni prema drugima i prema životinjama(eksperimenti),
smatram da nismo vrijedni kontakta.
Bar što se tiče ponašanja,možda imamo neki potencijal da budemo nešto bolje.
Čuj MOŽDA, ma imamo,ali je zakopan ispod mnogo slojeva pokvarenosti...
Nije čudno da se slike NLO pojavljuju odavno, kad već dolaze.
Da, dragi moji, skeptik rendžer wannabe iznosi mišljenje.
Postoje i dolaze.
A to ko su,šta su,odakle su,zašto su tu?
Pa ima mnogo filmova na temu i teorija,svaka je jednako vjerovatna.
Odaberite. Ja sam za varijantu Romulanaca iz Star treka, čekaju da napravimo
iskorak u tehnologiji, i prije svega, PONAŠANJU, da se zvanično sretnemo.
Još ako su im devojčice kako Mila Jovović u Petom elementu...
:per: :hahaha: :cool:
 

Back
Top