Kucamo na vrata zaboravljenih asova - za dame

Poruka
19.457
Da li vam se desilo drage moje dame kada vam u vezi sve funkcionise kao sat osim sexa, da pravite povremene neobavezne izlete kod nekog kod koga cete biti dobro i.zjebane? Tj. kod nekog ko vas je nekad dobro krndacio.
Ili ako nemate herca da to uradite, da li onako posle loseg sexa razmisljate kako bi bilo lepo da je bivsi zaboravljeni as sada tu da do.yebe?
 
Da li vam se desilo drage moje dame kada vam u vezi sve funkcionise kao sat osim sexa, da pravite povremene neobavezne izlete kod nekog kod koga cete biti dobro i.zjebane? Tj. kod nekog ko vas je nekad dobro krndacio.
Ili ako nemate herca da to uradite, da li onako posle loseg sexa razmisljate kako bi bilo lepo da je bivsi zaboravljeni as sada tu da do.yebe?

z:(( ma da....ajmo mi jednostavniju varijantu....pokusati resiti taj los sex pa ako se ne moze, presabrati se....nisam neki trpni glagol....nikad bila.....a sex mi je jako bitan...tako da, vrlo se brzo u takvoj situaciji ocekuje potraga za novim partnerom.....
 
Da li vam se desilo drage moje dame kada vam u vezi sve funkcionise kao sat osim sexa, da pravite povremene neobavezne izlete kod nekog kod koga cete biti dobro i.zjebane? Tj. kod nekog ko vas je nekad dobro krndacio.
Ili ako nemate herca da to uradite, da li onako posle loseg sexa razmisljate kako bi bilo lepo da je bivsi zaboravljeni as sada tu da do.yebe?
nikad se nisam zadrzavala u vezama u kojima sex ne funkcionise, ni sa 20 god, a kamoli sad. tako da je pitanje , sto se mene tice, besmisleno.
ps. kakav ti je to izraz krndacio? prilicno je gadan.
 
Da li vam se desilo drage moje dame kada vam u vezi sve funkcionise kao sat osim sexa, da pravite povremene neobavezne izlete kod nekog kod koga cete biti dobro i.zjebane? Tj. kod nekog ko vas je nekad dobro krndacio.
Ili ako nemate herca da to uradite, da li onako posle loseg sexa razmisljate kako bi bilo lepo da je bivsi zaboravljeni as sada tu da do.yebe?

Ako sex ne funkcionise, ne moze ni da se desi da sve ostalo "funkcionise kao sat"...tako da u takvoj vezi nisam dugo ostajala. Doduse moze da se desi situacija da u vezi u kojoj je sex bio dobar, posle god-dve nestane strasti, pa i sex ne bude vise kao pre, ali to je vec druga prica..naravno ni u takvim vezama se ne moze dugo ostati.
 

Back
Top