AIPAC - ADL - Pravi vladari Amerike ili preterivanje?

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Holandjani su pretprosle godine napravili izvanredan film o jevrejskom uticaju na americku politiku. Kolika je moc jevrejskih lobistickih grupa AIPAC i ADL u Americi i koliko je Amerika zapravo u vlasti Jevreja mozete pogledati u ovom filmu koji nazalost onih koji ne znaju engleski nema prevod. Preporucujem da ga pogledate, pa date svoj sud...

https://video.google.com/videoplay?docid=2894821400057137878
 
Necu da gledam taj video i bas me briga za tvoje glupave teme.
Ziveo Izrael i njegova borba protiv terorizma!!!
Animated-Flag-Israel.gif
 
Poslednja izmena:
Holandjani su pretprosle godine napravili izvanredan film o jevrejskom uticaju na americku politiku. Kolika je moc jevrejskih lobistickih grupa AIPAC i ADL u Americi i koliko je Amerika zapravo u vlasti Jevreja mozete pogledati u ovom filmu koji nazalost onih koji ne znaju engleski nema prevod. Preporucujem da ga pogledate, pa date svoj sud...

https://video.google.com/videoplay?docid=2894821400057137878

Baš me briga da li ima subtitle reci mi jel se sve vidi ili samo okrenu ledja?
 
AIPAC i ADL su snazni ne zato sto su Jevrejski samo, AIPAC je svega najaci inostrani lobi u amrickoj politici, njegova srece je sto se interesi te organizacije poklapaju sa interesima vojno-industrijskog kompleksa i raznih korporacija kojima su potrebne tenzije i ratovi po svetu.
rade u partnerstvu, medjutim aipac nije ni priblizno mocan kao recimo penzionerski lobi.

Sa druge strane, jevrejski uticaj u usa je bez premca u odnosu na bilo koju americku nacionalnu grupu.
 
O, glupsoni se polako okupljaju...Momci, nemojte od moje teme da pravite gay party.Prvo, ja nisam u tom fazonu, a drugo, ipak treba da ispostujete temu.Ja znam da ona prevazilazi vasu moc razumevanja i da vam je neinteresantna, ali, ipak ispostujte je, bas zbog toga sto je strejt. Postujmo razlicitosti, to bar vi stalno propagirate!

ah, da ima te pameti na koju se pozivaš, tema ne bi ni bila postavljena....
 
Bas ti hvala za adresu.Potrudicu se da pogledam taj film.Mislim da u njemu moze biti puno istine.A mi mozemo da verujemo ili ne.Ili da budemo snishodljivi i vicemo Ziveo Izrael.Za vreme Tita smo vikali Ziveo palestinski narod koji je obespravljen...I postoji velika razlika izmedju antisemitizma i anticonizma.Ja nakon analize zajedno sa jos puno mojih poznanika dosao sam do zakljucka da cionisti blagonaklono gledaju na Srbe!?! I tako.:zima:
 
Holandjani su pretprosle godine napravili izvanredan film o jevrejskom uticaju na americku politiku. Kolika je moc jevrejskih lobistickih grupa AIPAC i ADL u Americi i koliko je Amerika zapravo u vlasti Jevreja mozete pogledati u ovom filmu koji nazalost onih koji ne znaju engleski nema prevod. Preporucujem da ga pogledate, pa date svoj sud...

https://video.google.com/videoplay?docid=2894821400057137878


Чујем тражи те ова јединица!

3038573160_11e86a8c07_o.jpg


:zima:
 
izgleda, ignoratnsvo im je znak raspoznavanja.

covece, ovi novinari su stavili svoje karijere u procep da bi snimili ovaj film, odradili odlican posao a onda ovaj dodje i samo ko - "lupetanje"..
koje bre face bre hehe

Ma pusti klince.Vecina njih nije ni izasla iz Srbije.Internet im je jedini kontakt sa svetom.
A tamo(internet) traze ono sto zele da vide,tako da se gube.
P.S
Znas li nemacki?
 
jevreji imaju ogromno iskustvo u korupciju prevaru jos od pre tri iljade godina. ostali svet nije u tolikoj meri koristio ova zla sto od moral sto od religiju itd. zato su jevreji prvi zauzeli pozicije u moderan svet koji se racuna od pre dvesta godina potkupljujuci tamo gde se to moglo a moglo se uglavnom tamo gde je koncentracija kriminalaca siromaha ubica mafija i primitivaca najveca a to je amerika. korupcijom i uklanjanjem nepozeljnih instalirali su svoje lobije svuda di je to u americku politiku vazno sto je posebno doslo do izrazaj kada je hitler prvi preduzeo prakticni koraci da unisti ovo zlo koje je danas naraslo do neslucene granice. amerika je geografski izolovana od ceo svet tako da nije bilo problema biti po strani kad se svet nalazio u svetski i regionalni ratovi. jevreji su ameriku odsekli od ostali svet kako bi sprecili mogucnost da se americki narod uporedjuje sa ostali narodi. istovremeno su uz pomoc holivuda i ostale propagande stvarali sliku americkom narodu da su oni bogovi nadljudi kako bi ih neutralisali za bilo kakvu promenu americkog politickog sistema. videli ste i sami da u ameriku cak i optuzeni na smrt pevaju americku himnu. najvecu opasnost po opstanak tog sistema pretila je prvo od hitlera a zatim i od komunista. mrznja prema ova dva istorijska fenomena sirena je u ameriku do monstruoznih razmera. pogledajte samo njiove milijardere. svaki ima nekakvi jevrejski koreni ko sto i srpski milijarderi obavezno imaju crnogorski koreni.
ne treba o svemu ovom nista pisati. ono sto se dogadjalo i sto se desava danas u svetu obavezno nosi predznak cionizma pa bili ti ruski milijarderi kosovski problem najnoviji problem sa gas kroz ukrajinu ili pak jesenji propast svetskog finansijskog sistema.
svaki dogadjaj doziran i tempiran.da verujem u boga reko bih da su jevreji direktni potomci sotone sa ciljem da uniste sve sto je ljudsko odnosno od boga.
 
jevreji imaju ogromno iskustvo u korupciju prevaru jos od pre tri iljade godina. ostali svet nije u tolikoj meri koristio ova zla sto od moral sto od religiju itd. zato su jevreji prvi zauzeli pozicije u moderan svet koji se racuna od pre dvesta godina potkupljujuci tamo gde se to moglo a moglo se uglavnom tamo gde je koncentracija kriminalaca siromaha ubica mafija i primitivaca najveca a to je amerika. korupcijom i uklanjanjem nepozeljnih instalirali su svoje lobije svuda di je to u americku politiku vazno sto je posebno doslo do izrazaj kada je hitler prvi preduzeo prakticni koraci da unisti ovo zlo koje je danas naraslo do neslucene granice. amerika je geografski izolovana od ceo svet tako da nije bilo problema biti po strani kad se svet nalazio u svetski i regionalni ratovi. jevreji su ameriku odsekli od ostali svet kako bi sprecili mogucnost da se americki narod uporedjuje sa ostali narodi. istovremeno su uz pomoc holivuda i ostale propagande stvarali sliku americkom narodu da su oni bogovi nadljudi kako bi ih neutralisali za bilo kakvu promenu americkog politickog sistema. videli ste i sami da u ameriku cak i optuzeni na smrt pevaju americku himnu. najvecu opasnost po opstanak tog sistema pretila je prvo od hitlera a zatim i od komunista. mrznja prema ova dva istorijska fenomena sirena je u ameriku do monstruoznih razmera. pogledajte samo njiove milijardere. svaki ima nekakvi jevrejski koreni ko sto i srpski milijarderi obavezno imaju crnogorski koreni.
ne treba o svemu ovom nista pisati. ono sto se dogadjalo i sto se desava danas u svetu obavezno nosi predznak cionizma pa bili ti ruski milijarderi kosovski problem najnoviji problem sa gas kroz ukrajinu ili pak jesenji propast svetskog finansijskog sistema.
svaki dogadjaj doziran i tempiran.da verujem u boga reko bih da su jevreji direktni potomci sotone sa ciljem da uniste sve sto je ljudsko odnosno od boga.

У ког бога ти верујеш? Алаха? Хоруса? Кали?
 

Back
Top