muzika u mp3

pele27

Primećen član
Poruka
959
Ljudi, imam frku kao..naime skidam redovno muziku sa Limewire-a koja je kao u mp3..i skinuo sam nekih 50 pesama i hteo da ih narezem na obican CD od 700MB..medjutim sanse nije imalo jer mi je Nero izbacio da mi je disk premali i otislo je sve u crveno..e sad kako je moguce da nije na 700mb moglo da stane 50 pesama u mp3 formatu? Sta treba da uradim da bi proslo? Napominjem da imam audiograber program ali *** ne znam da ga koristim..sta i kako ako neko ima zivaca da mi objasni. Naravno radi se o muzici koju bi da nabacim na disk za kola pa kad vozim dugo da se on vrti i svira do besvesti..hvala..
 
Ako zelis da narezes taj disk kao klasican Audio CD, neces moci vise od ~20 pesama.

A ako zelis da ih narezes u MP3 formatu, onda ih jednostavno rezes kao data disk. Moze da stane ~ 200 pesama (sve zavisi od velicine).

I normalno da player u kolima ima podrsku za MP3.


btw. Ovo je za podforum Multimedija
 
Poslednja izmena:
Izvinjenje sto nisam na podforumu..hvala ti u svakom slucaju..a tacno se secam da sam u Neru odabrao AUDIO CD...

O tome ti čo'ek i priča!!
Nero Če ga konvertuje u WAV i ondaK ti je svaka numera ....odokativno, minut = 10MB
pa ti sračunaj koliko muzike mo'š na jedan CD srezati!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top