SEX u znak zahvalnostiii!!!

zgodan&nezgodan

Aktivan član
Poruka
1.223
Nesto danas razmisljam na tu temu,pa dosao na krstaricu,bas da vidim vase misljenje o tomee!!!:)

Da li je moguce,ili se ja to tripujem,da devojke posle placenih nekoliko tura pica,u nekom klubu,splavu i sl,osecaju neku vrstu duga,pa to nadoknadjuju sexom isto to vece?!
 
Nesto danas razmisljam na tu temu,pa dosao na krstaricu,bas da vidim vase misljenje o tomee!!!:)

Da li je moguce,ili se ja to tripujem,da devojke posle placenih nekoliko tura pica,u nekom klubu,splavu i sl,osecaju neku vrstu duga,pa to nadoknadjuju sexom isto to vece?!

e, sad samo reci u kom klubu, pa da svi pohrle tamo....mada, moguce je da je stvar u tvojoj fantasticnoj privlacnosti, mislim, mozda nisu takve sa svim bajama :roll:
 
Значи сви стрејт су такви? :neutral:
nixweiss.gif
Šta ima loše u tome?
 
Nesto danas razmisljam na tu temu,pa dosao na krstaricu,bas da vidim vase misljenje o tomee!!!:)

Da li je moguce,ili se ja to tripujem,da devojke posle placenih nekoliko tura pica,u nekom klubu,splavu i sl,osecaju neku vrstu duga,pa to nadoknadjuju sexom isto to vece?!

pazi sad ovo......kao "da li se ja tripujem" hehe.....z:D
pa ne tripujes se prijatelju sludjeni!!!!!
nekima je dovoljno i jedno pice.......z:D
 
Nesto danas razmisljam na tu temu,pa dosao na krstaricu,bas da vidim vase misljenje o tomee!!!:)

Da li je moguce,ili se ja to tripujem,da devojke posle placenih nekoliko tura pica,u nekom klubu,splavu i sl,osecaju neku vrstu duga,pa to nadoknadjuju sexom isto to vece?!

Opet nešto o sponzorušama, ali onim najjeftinijim izvedbama istih...:lol:
kad bi ja tako razmišljao, trudio bi se da ne razmišljam prečesto...
 

Back
Top