Zasto glumimo vanserijske ebace?

Poruka
19.457
Jedan kolega sa foruma rece da svi muskarci tripuju da su vanserijski ebaci i u pravu je.
Kako da ne glumimo van serijske jebace? Ajde, neka jedan prizna da mu je BAR JEDNA rekla u zivotu da je prosecan a kamoli los? Znaci po tom kriterijumu svi imamo 100 postonti skor sto se tice zenskog misljenja o nama kao ebacima.
Da li to vise govori o nama kao naivcinama ili zenama kao genetskim grejacima muskog ega?
Koja bi stisla da kaze decku da je prosecan u krevetu? I da je bilo mnooogo boljih.Pa cak i da na forumu kaze da u trenutnoj vezi i nema nekog ebaca i da su prethodni bili mnogo bolji.
a?
a?
z:hm:
 
Pa, naravno da vam neće nijedna reći da ste loši ili prosječni, barem ne dok je sa vama uvezi, da vas ne povrjedi, jer mislim da je muškarcima to najbolnija tačka. Možda neke tek nakon veze, skontaju da i niste bili baš nešto posebno u krevetu, da jesadašnji bolji, ali ne tu fajde, dolaziti onda bivšem, samoeto da mu naglasiš da i nije neki.ebač. uglavnom, to jestvar poštenja, kada zensko prešuti nečiju (ne)spretnost u krevetu. Bar mislim tako, kod mene je do sad tako bilo.
 
Pa, naravno da vam neće nijedna reći da ste loši ili prosječni, barem ne dok je sa vama uvezi, da vas ne povrjedi, jer mislim da je muškarcima to najbolnija tačka. Možda neke tek nakon veze, skontaju da i niste bili baš nešto posebno u krevetu, da jesadašnji bolji, ali ne tu fajde, dolaziti onda bivšem, samoeto da mu naglasiš da i nije neki.ebač. uglavnom, to jestvar poštenja, kada zensko prešuti nečiju (ne)spretnost u krevetu. Bar mislim tako, kod mene je do sad tako bilo.

Koliko se setih, neke ovde tvrde da je iskrenost veoma bitna u vezi i da su one hiper pakleno iskrene i da ja samo s.erem i opanjkavam iskreni zenski rod.
 
Pa, naravno da vam neće nijedna reći da ste loši ili prosječni, barem ne dok je sa vama uvezi, da vas ne povrjedi, jer mislim da je muškarcima to najbolnija tačka. Možda neke tek nakon veze, skontaju da i niste bili baš nešto posebno u krevetu, da jesadašnji bolji, ali ne tu fajde, dolaziti onda bivšem, samoeto da mu naglasiš da i nije neki.ebač. uglavnom, to jestvar poštenja, kada zensko prešuti nečiju (ne)spretnost u krevetu. Bar mislim tako, kod mene je do sad tako bilo.

e svasta... bolje ga lagati da je super, nego reci sta ne valja, pa pokusati da se stvari poprave?
 
Pa, naravno da vam neće nijedna reći da ste loši ili prosječni, barem ne dok je sa vama uvezi, da vas ne povrjedi, jer mislim da je muškarcima to najbolnija tačka. Možda neke tek nakon veze, skontaju da i niste bili baš nešto posebno u krevetu, da jesadašnji bolji, ali ne tu fajde, dolaziti onda bivšem, samoeto da mu naglasiš da i nije neki.ebač. uglavnom, to jestvar poštenja, kada zensko prešuti nečiju (ne)spretnost u krevetu. Bar mislim tako, kod mene je do sad tako bilo.

Ne razumem nikako kakve veze ima sa poštenjem to što ćeš nekog lagati da ti je seks sa njim super...ako nije.
I kako misliš da će se situacija ikada popraviti ako nikada ne progovoriš o tome?
Ja mislim da je jedino tokom veze smisleno pričati osobi sa kojom si o onome što ti se u seksu ne sviđa. Posle veze je i tako nebitno.
 
ma predaleko smo udaljeni, neznam da li bi se isplatilo preći toliki put do BG zbog mačka u vreći, šta ću ako bude:dosadno::dosadno:?
Puss-In-Boots.gif
 
Koliko se setih, neke ovde tvrde da je iskrenost veoma bitna u vezi i da su one hiper pakleno iskrene i da ja samo s.erem i opanjkavam iskreni zenski rod.

na to kažem samo :hahaha::andjeo:, svi smo mi kao 100% iskreni, lično mislim da nema te osobe koja je 100% iskrena, nemora ona slagati, dovoljno je se prešuti istina, to opet nije iskrenost. A ja nisam ni rekla da sam jedna od "199% iskrenih" ja sam za umjerenu iskrenosti,z;)
 
Ne razumem nikako kakve veze ima sa poštenjem to što ćeš nekog lagati da ti je seks sa njim super...ako nije.
I kako misliš da će se situacija ikada popraviti ako nikada ne progovoriš o tome?
Ja mislim da je jedino tokom veze smisleno pričati osobi sa kojom si o onome što ti se u seksu ne sviđa. Posle veze je i tako nebitno.

A ja mislim da se tim pricama moze malo postici.
Ljudi se u sexu slazu ili ne, prosto ako im energije i potrebe nisu isti, mogu oni da pricaju do 101 i nazad, mogu se samo neznatno uskladiti, bitno ne....
 
Ali to zavisi i sta ko zeli od sexa.. Nekom je los ebac jedno a nekom drugo... neke bi rekle da su dobri samo oni sto odvaljuju, neke vole nezne, neke grube, neko voli pasivnije a neko aktivnije. Ako si jednoj dobar ne znaci da ces biti svakoj, i obratno.
Isto vazi i za zene, neko voli dominantne zene u sexu, a neko submisivne, a neko nesto trece..ne znam ni ja vise..neko gospodarice a neko robinje heheh pa sad ako ti momak voli da ga bichujes a ti nisi u tom fazonu on ce reci da nisi dobra u sexu.
Mada naravno da postoje osnovni principi sta valja a sta ne...
 
Jedan kolega sa foruma rece da svi muskarci tripuju da su vanserijski ebaci i u pravu je.
Kako da ne glumimo van serijske jebace? Ajde, neka jedan prizna da mu je BAR JEDNA rekla u zivotu da je prosecan a kamoli los? Znaci po tom kriterijumu svi imamo 100 postonti skor sto se tice zenskog misljenja o nama kao ebacima.
Da li to vise govori o nama kao naivcinama ili zenama kao genetskim grejacima muskog ega?
Koja bi stisla da kaze decku da je prosecan u krevetu? I da je bilo mnooogo boljih.Pa cak i da na forumu kaze da u trenutnoj vezi i nema nekog ebaca i da su prethodni bili mnogo bolji.
a?
a?
z:hm:


pa jes... to je tacno, samo sto ti cura kaze... sam ne mozes da se uveris, treba ti reper... jedino biseksualci mogu da utvrde da li su vanserijski ili nisu...
 
to kakav je muskarac ljubavnik, vidi se na zeni..zadovoljena zena blista, smeje se, fizicki se prolepsa..
e sad, ako baja veruje da je nadprosecan, a ona se sirota sva usukala , ko mu je kriv, kad vise veruje recima nego svojim ocima.
ali, ja mislim da muskraci generalno ne glume..cak i ako glume, intimno veoma dobro znaju kakvi su..
i jos nesto.
to kakav ce biti sex, odnosno kako ce se pokazati i muskarac i zena, strasno zavisi od vatre koja postoji medju njima i od toga koliko im se poklapaju senzibiliteti. pa tako muskarac sa jednom zenom moze biti sasvim prosecan, a sa drugom najnezniji i najvatreniji ljubavnik
isto vazi i za zene.
i tu nema krivice, jednostavno losa hemija
inspiracija je zakon.z:)
 

Back
Top