Zasto glumimo vanserijske ebace?

Slažem se...

Znaš ono, "jel bolji veliki ili tehničar?". Neko odgovara "tehničar". "hehe, evo ga još jedan s malim"....

Zavisi ko šta očekuje, ali, da ne postoji razlika, žene ne bi ostavljale muževe i dečke, varale ih, i jurile za, hm, boljim... Što se tolerancije tiče, žena koja oće dobar sex, neće balansirati izmedju emocija, sigurnosti, ljubavi i sexa, već će jednostavno tražiti boljeg fuckera... Kraj priče.

pih..kod tebe je sve crno belo..zene ostavljaju muzeve..decke ne samo zato sto je bolji seks.sa drugim....vec se zaljube..nije ti to palo na pamet...ne..tebi je palo na pamet da je jedini razlog bolje kresanje...e ..pa nije sve bash tako....a zena koja oce dobar seks..ona ga i dobije..odredjuje parvila...ako je samo seks u pitanju...ali ti stalno zaboravljash...mali broj zena ide za tim prirodnim nagonom koji je oslobodjen emocija...to uglavnom rade muskarci..mogu seks bez emocija..pa vama se dize i ujutro ninasta...a jos kad ima na sta..nekad je i to nasta sasvim dovoljno da se bavite seksualnom akrobatikom...mozda gresim...ali mnogo manji broj zena upraznjava takav seks lisen emocija...ili sam ja stara generacija i nemam pojma...po obicajuz:p
 
Poslednja izmena:
Jedan kolega sa foruma rece da svi muskarci tripuju da su vanserijski ebaci i u pravu je.
Kako da ne glumimo van serijske jebace? Ajde, neka jedan prizna da mu je BAR JEDNA rekla u zivotu da je prosecan a kamoli los? Znaci po tom kriterijumu svi imamo 100 postonti skor sto se tice zenskog misljenja o nama kao ebacima.
Da li to vise govori o nama kao naivcinama ili zenama kao genetskim grejacima muskog ega?
Koja bi stisla da kaze decku da je prosecan u krevetu? I da je bilo mnooogo boljih.Pa cak i da na forumu kaze da u trenutnoj vezi i nema nekog ebaca i da su prethodni bili mnogo bolji.
a?
a?
z:hm:

...зашто бих уопште размишљао на тај начин?
...битно ми је да нам је лепо...да стварно уживамо што смо имали то, ма шта да смо имали...

...па ***...да ли је могуће да има још типова/риба који питају какви су били?

P.S ...нисам био на форуму неко време, али некако тек сада, после доста времена, онако објективно могу да провалим како су нека размишљања скроз дебилна...
 
Jedan kolega sa foruma rece da svi muskarci tripuju da su vanserijski ebaci i u pravu je.
Kako da ne glumimo van serijske jebace? Ajde, neka jedan prizna da mu je BAR JEDNA rekla u zivotu da je prosecan a kamoli los? Znaci po tom kriterijumu svi imamo 100 postonti skor sto se tice zenskog misljenja o nama kao ebacima.
Da li to vise govori o nama kao naivcinama ili zenama kao genetskim grejacima muskog ega?
Koja bi stisla da kaze decku da je prosecan u krevetu? I da je bilo mnooogo boljih.Pa cak i da na forumu kaze da u trenutnoj vezi i nema nekog ebaca i da su prethodni bili mnogo bolji.
a?
a?
z:hm:

dakle....u pravu si...ja ne znam nijednu koja je skupila hrabrosti da tako nesto izusti.....ja prva...nisam imala m u d a da kazem...niti imam...cutim...a to i nije dobro...dakle...to sto mislite da ste vanserjski...to..smo mi krive..a sad koleginice mogu da se bune koliko hoce i da kazu da nije istina...ali ajde cikam ih da prizanju da li si ikada ikome rekli da je u krevetu lossh
 
Jedan kolega sa foruma rece da svi muskarci tripuju da su vanserijski ebaci i u pravu je.
Kako da ne glumimo van serijske jebace? Ajde, neka jedan prizna da mu je BAR JEDNA rekla u zivotu da je prosecan a kamoli los? Znaci po tom kriterijumu svi imamo 100 postonti skor sto se tice zenskog misljenja o nama kao ebacima.
Da li to vise govori o nama kao naivcinama ili zenama kao genetskim grejacima muskog ega?
Koja bi stisla da kaze decku da je prosecan u krevetu? I da je bilo mnooogo boljih.Pa cak i da na forumu kaze da u trenutnoj vezi i nema nekog ebaca i da su prethodni bili mnogo bolji.
a?
a?
z:hm:

Izem ti taj sex ako nosim tefter sa sobom i izračunavam učinak.....:dash:
 
dakle....u pravu si...ja ne znam nijednu koja je skupila hrabrosti da tako nesto izusti.....ja prva...nisam imala m u d a da kazem...niti imam...cutim...a to i nije dobro...dakle...to sto mislite da ste vanserjski...to..smo mi krive..a sad koleginice mogu da se bune koliko hoce i da kazu da nije istina...ali ajde cikam ih da prizanju da li si ikada ikome rekli da je u krevetu lossh

Naravno da ce da priznaju, tj. da slazu.
 
Mislim da je termin "vanserijski ebac" bitan odredjenom tipu zena (ako pricamo o musko-zenskim odnosima), znaci da pored muza ili stalnog momka koji ne zadovoljava njene potrebe za ebanjem (tu ne racunam vodjenje ljubavi), mora da ima jos jednog ili vise partnera koji ce je zadovoljiti. Naravno da nije svim zenama prioritet da partner bude vanserijski ebac, bitnije je da se poklapaju u ljubavi (sto ne iskljucuje da ako je jos i vanserijski, onda je to kao 7-ca na loto-u).

Obicno tamo gde ti bog podari nesto i zakine, pa onda ti vanserijski ebaci obicno su skotovi prema zenama, tako da ih sem toga sto dobro odradjuju posao ne treba shvatati preterano ozbiljno. Opet sa druge strane ovi malo "prosecniji" su obicno pazljivi, pruzaju vise ljubavi, pitomiji su. Ovo pricam iz iskustva kroz pricu sa zenama i njihovim iskustvima sa muskarcima.

Zlatna sredina je najbolja, i nije najbitnije biti vanserijski ebac, cak te to nece ni usreciti preterano jer to je mozda bitno samo u jednom periodu zivota. Treba znati voleti i biti tolerantan a da ebe to zna svako, a da vodi ljubav kad se spoje dva tela u jedno i gde nista oko njih ne postoji, kad se stope u jednu materiju bez ogranicenja prostora i vremena.. e to je vec nesto sasvim drugo.
 

Back
Top